هفته آینده در ایکس باکس: 10 تا 14 ژانویه

Home » هفته آینده در ایکس باکس: 10 تا 14 ژانویه

به هفته آینده در ایکس باکس خوش آمدید! در این ویژگی هفتگی، همه بازی‌های جدیدی را که به زودی برای Xbox Series X|S، Xbox One و Windows PC و همچنین Xbox Game Pass آینده و به زودی منتشر می‌شوند، پوشش می‌دهیم. [email protected] بازی ها! می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد این بازی‌ها در زیر دریافت کنید و در صورت موجود بودن، برای جزئیات پیش‌سفارش روی نمایه‌های آن‌ها کلیک کنید (تاریخ انتشار ممکن است تغییر کند). بیا داخل بپریم


رول سوپر سامی – 10 ژانویه – بهینه شده برای Xbox Series X|S

سامی در ماموریتی برای نجات دوستش ورا است و به کمک شما نیاز دارد! به او در این پلتفرمر سه بعدی رنگارنگ و هیجان‌انگیز بپیوندید و سریع رول کنید، با هوا مبارزه کنید و برای نجات او بپرید.


Demoniaca: شب ابدی – 12 ژانویه

Demoniaca: Everlasting Night - 12 ژانویه

ماجراجویی مترویدوانیا گوتیک در انتظار شماست Demoniaca: شب ابدی، یک پلتفرمر اکشن اسکرول جانبی که تصاویر بسیار عجیب و غریب را با سبک اغوا کننده ترکیب می کند. کاوش کنید، بجنگید، با دوستان جدید ملاقات کنید و از کسانی که درد و ضرر غیرقابل تحملی را برای شما به ارمغان آوردند، انتقام بگیرید!


آناکروسیس (پیش نمایش بازی) – 13 ژانویه – Xbox Game Pass و PC Game Pass

The Anacrusis (پیش نمایش بازی) - 13 ژانویه - Xbox Game Pass و PC Game Pass

در روز اول با Xbox Game Pass موجود است. آناکروسیس یک تیرانداز اول شخص چهار نفره و مشارکتی است که روی یک کشتی فضایی عظیم که در لبه فضای اکتشاف شده به گل نشسته است. با دوستان خود در یک مبارزه بی‌نهایت با انبوهی از بیگانگان متحد شوید تا امتیازات، سلاح‌ها و روش‌های جدید بازی را باز کنید که می‌توانید با تیم خود به اشتراک بگذارید!


Mushroom Wars 2 – 13 ژانویه

Mushroom Wars 2 – 13 ژانویه

که در Mushroom Wars 2، قبایل دشمن از موجودات قارچی سرزنده در نبردهای کوتاه اما شدید RTS با هم روبرو می شوند. به جای یک فرمانده نترس قارچ قدم بگذارید، قهرمانی را برای رهبری ارتش خود انتخاب کنید و کنترل میدان نبرد را در حالت های مختلف چند نفره یا کمپین داستانی چالش برانگیز به دست بگیرید.


Sense – A Cyberpunk Ghost Story – 13 ژانویه

Sense - A Cyberpunk Ghost Story - 13 ژانویه

یک بازی ترسناک 2.5 بعدی با الهام از برج ساعت و قاب کشنده، ترکیب سایبرپانک با فولکلور سنتی کانتونی. با توجه دقیق به سرعت، فضا و داستان سرایی، احساس، مفهوم امیدوار است با جشن گرفتن ترس درونی و خزش آهسته و ترسناک ترس، ژانر وحشت را به ریشه های خود بازگرداند.


اسپلنکی 2 – 13 ژانویه – Xbox Game Pass و PC Game Pass

Spelunky 2 – 13 ژانویه – Xbox Game Pass و PC Game Pass

این پلتفرمر سرکش چالش‌برانگیز به شما آزادی زیادی می‌دهد تا مسیر خود را از میان غارها و ویرانه‌هایش که به‌طور تصادفی ایجاد می‌شوند، حک کنید. خلاقیت خود را تمرین کنید و از طریق اعمال خود، هر بار که بازی می کنید یک داستان منحصر به فرد بگویید. به تنهایی یا با دوستان اسرار را کشف کنید!


Aery – Dreamscape – 14 ژانویه

Aery - Dreamscape - 14 ژانویه

که در Aery – Dreamscape شما در نقش پرنده ای مانند روح بازی می کنید که می تواند وارد ذهن افراد دیگر شود تا افکار، اسرار و تخیل آنها را کشف کند. احساس پرواز را تجربه کنید، در مناظر زیبا و جوی غوطه ور شوید و از داستان سرایی بی نظیر بازی لذت ببرید.


برادران نبرد – 14 ژانویه

برادران نبرد - 14 ژانویه

برادران نبرد یک RPG تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که شما را به رهبری یک شرکت مزدور در دنیای فانتزی پرقدرت، کم قدرت و قرون وسطایی هدایت می کند. شما تصمیم می گیرید که کجا بروید، چه کسی را استخدام کنید یا بجنگید، چه قراردادهایی بگیرید و چگونه مردان خود را در یک کمپین جهان باز که به صورت رویه ای ایجاد می شود، آموزش دهید و تجهیز کنید.


Kansei: The Second Turn HD – 14 ژانویه

Kansei: The Second Turnd HD – 14 ژانویه

نوجوانی که توانایی زنده کردن مرگ هر جنازه ای را که لمس می کند، خود را درگیر یک پرونده قتل دیگر می بیند، زمانی که صاحب یک شرکت معروف در شرایطی مرموز می میرد.


عملیات زتا – 14 ژانویه

عملیات زتا - 14 ژانویه

عملیات زتا یک بازی اکشن مبتنی بر جاذبه است. قطعات کشتی سقوط کرده خود را از افراد محلی حواس پرت بازیابی کنید تا از میدان جنگ متخاصم فرار کنید. 13 شخصیت قابل بازی از میمون های فضایی گرفته تا راب های بداخلاق را بازی و باز کنید که هر کدام دارای مجموعه ای از مهارت ها و چالش های منحصر به فرد خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme