هفته آینده در ایکس باکس: 21 تا 25 مارس

Home » هفته آینده در ایکس باکس: 21 تا 25 مارس

به هفته آینده در ایکس باکس خوش آمدید! در این ویژگی هفتگی، همه بازی‌هایی که به زودی برای Xbox Series X|S، Xbox One، Windows PC و Game Pass عرضه می‌شوند را پوشش می‌دهیم! جزئیات بیشتر در مورد این بازی های آینده را در زیر دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر روی نمایه آنها کلیک کنید (تاریخ انتشار ممکن است تغییر کند). بیایید بپریم داخل!


آکادمی کراکن – مارس 22 – گیم پاس

دوستان، ارواح آزاد، و مطمئن شوید که جهان به پایان نمی رسد! به آکادمی کراکن خوش آمدید، رویای تب تکنیکالر که به دلایل قانونی فقط می‌توان آن را «از لحاظ فنی یک مدرسه» توصیف کرد. با یک کراکن جادویی به نیروها بپیوندید تا یک حلقه زمان را دستکاری کنید و جهان را نجات دهید. در Cloud، Console و PC موجود است.


جام آلوده: فتح – مارس 22 – گیم پاس

Tainted Grail: Conquest – 22 مارس – Game Pass

اکنون با PC Game Pass موجود است و به زودی برای کنسول عرضه می شود! نقشه‌های همیشه در حال تغییر را کاوش کنید، با دشمنان مرگبار بجنگید و یاد بگیرید که چه اتفاقی برای جزیره نفرین شده آوالون افتاده است در این ترکیب داستان محور منحصر به فرد، بی‌نهایت قابل بازپخش، بین یک بازی سرکش و RPG. از میان صدها کارت، ترکیب‌های ترکیبی خود را بسازید و یاد بگیرید که چگونه در یک دنیای تاریک و نابخشوده که توسط نیرویی مرموز و کشنده به نام wyrdness پوشانده شده است، زنده بمانید.


Zero Escape: The Nonary Games – ۲۲ مارس – گیم پس

Zero Escape: The Nonary Games - 22 مارس – Game Pass

گروهی از غریبه ها ربوده شده و مجبور به شرکت در یک بازی شیطانی مرگ می شوند. به چه کسی می توان اعتماد کرد؟ با بدتر شدن اوضاع، تنش ها افزایش می یابد. آیا می توانید راهی برای خروج از The Nonary Games پیدا کنید؟ یا بهای نهایی را خواهید پرداخت؟ در Cloud، Console و PC موجود است.


مکانی برای افراد ناخواسته – 23 مارس

مکانی برای افراد ناخواسته - 23 مارس

ترکیب عمق روایی و کاوش عالی با یک چیدمان کنجکاو – به علاوه یک خط لاوکرافت – مکانی برای افراد ناخواسته یک تجربه روایی غنی است که در آن انتخاب بازیکن واقعاً اهمیت دارد، در دنیای دیکنزی از رنگ ها و کابوس های الدریچ اتفاق می افتد.


کابوس های ریچی – 23 مارس

کابوس های ریچی - 23 مارس

کابوس های ریچی یک تجربه پلتفرمینگ منحصر به فرد است. داستان ریچی، پسر بچه‌ای را روایت می‌کند که در لابلای جنگل‌های جادویی مخوف گم شده است. و اکنون او باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در این سفر انجام دهد. جنگل پر از کابوس و معماهای مرگبار است و به همین دلیل فرار ریچی چالشی برای به خاطر سپردن خواهد بود.


پسر تحویل پیتزا که دنیا را نجات داد – 23 مارسبهینه شده برای Xbox Series X|S

The Pizza Delivery Boy Who Saved the World – 23 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S

یک بازی نیمه اتوبیوگرافیک در مورد پیتزا و مسافران زمان که آن را درست می کنند. این است پسر تحویل پیتزا که دنیا را نجات داد! یک رمان بصری کاملاً جدید از یک پسر تحویل دهنده سابق که احتمالاً دیگر هرگز در صنعت پیتزا کار نخواهد کرد، اگر رئیسش بفهمد که او این بازی را ساخته است.


Thunder Kid: Hunt for the Robot Emperor – 23 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، Smart Delivery

Thunder Kid: Hunt for the Robot Emperor – 23 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، تحویل هوشمند

در سال 201X، زمانی که یک هوش مصنوعی سرکش علیه سازندگانش شورش کرد و ارتشی از روبات‌ها را برای فتح امپراتوری ربات‌ها رهبری کرد، جنگ بسیاری از قاره را ویران کرده است. تاندر کید که از سنین جوانی به عنوان مامور عدالت آموزش دیده است، به نبرد علیه خانواده سلطنتی روبات فرستاده می شود تا مانع از تسلط امپراتوری بر جهان در این تجربه اکشن با اسلحه، اجرا و اجرا شود.


یک خاطره آبی – ۲۴ مارس – گیم پس

A Memoir Blue – 24 مارس – Game Pass

روز اول با Game Pass موجود است. آهنگی از سال‌ها پیش سیل خاطرات را برای میریام شناگر قهرمان به راه می‌اندازد. سفری هیجان انگیز را در دوران کودکی پرتلاطم او و رابطه پیچیده ای که با مادر فداکارش داشت آغاز کنید.


نورکو (PC) – 24 مارس – PC Game Pass

Norco (PC) – 24 مارس – PC Game Pass

در روز اول با PC Game Pass موجود است. ماجراجویی روایی نقطه و کلیک گوتیک جنوبی را برای خود بازی کنید و حومه‌های در حال غرق شدن و باتلاق‌های صنعتی سرسبز لوئیزیانای جنوبی را کاوش کنید. برادرت بلیک پس از مرگ مادرت ناپدید شده است. به امید یافتن او، باید یک اندروید امنیتی فراری را از طریق پالایشگاه ها، مراکز تجاری و خندق های زهکشی حومه نیواورلئان دنبال کنید.


Aery – ذهن آرام 2 – 25 مارس

Aery – Calm Mind 2 – 25 مارس

یک تجربه بازی تعاملی که برای آرامش ذهن و روح شما طراحی شده است. شما به نقش یک پرنده کوچک می پرید، مناظر زیبا را کشف می کنید و کریستال های جادویی را جمع آوری می کنید که مناظر خاصی را مشخص می کنند. از آنجایی که در این بازی هیچ دشمن یا خطر دیگری وجود ندارد، شما قادر خواهید بود به عقب تکیه دهید و از مناظر و حس پرواز لذت ببرید.


BouncyBoi در سرزمین پازل – 25 مارس

BouncyBoi در سرزمین پازل - 25 مارس

با BouncyBoi به این دنیای رنگارنگ و کارتونی بپرید و در سطوح مختلف پر از پازل های چالش برانگیز، گرافیک های زیبا و ضربات بد بو، ماجراجویی کنید! به‌عنوان BouncyBoi، یک لجن فنری بنفش که عاشق تکان دادن و حل پازل است، در حالی که به موسیقی خوب گوش می‌دهید و جلوه‌های بصری عالی را بررسی می‌کنید، راه خود را در سرزمین پازل باز کنید.


ویرانگر – 25 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، Smart Delivery

Devastator – 25 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، Smart Delivery

یک بازی تیراندازی دوقلو-مدرن آرکید با جلوه‌های بصری فوق‌العاده، موسیقی تپنده قلب، و گیم‌پلی شدید. بهترین تیراندازی دوقلو برای افرادی که عاشق تیراندازهای دوقلو هستند!


سرزمین عجایب تینی کوچک – 25 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، Smart Delivery

Tiny Tina's Wonderlands – 25 مارس – بهینه شده برای Xbox Series X|S، تحویل هوشمند

گلوله ها، جادو، و شمشیرهای پهن در سراسر این دنیای فانتزی پر هرج و مرج که توسط تینی تینا غیرقابل پیش بینی زنده شده است، برخورد می کنند. قهرمان چندکلاسی خود را بچرخانید و غارت کنید، تیراندازی کنید، برش دهید، و راه خود را در میان هیولاهای عجیب و غریب و سیاه چال های غارت پر از غارت در تلاش برای متوقف کردن لرد اژدهای ظالم پیش ببرید. همه خوش آمدید، بنابراین به مهمانی بپیوندید، چکمه های ماجراجویی خود را به پا کنید و بی نظم باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.