هفته آینده روی Xbox: 23 تا 27 آگوست

Home » هفته آینده روی Xbox: 23 تا 27 آگوست

به Xbox Next در Xbox خوش آمدید! در اینجا ما تمام بازی های جدیدی که به زودی برای Xbox Series X | S ، Xbox One و Windows PC و همچنین Xbox Game Pass آینده و به زودی منتشر می شوند را پوشش می دهیم. [email protected] بازی ها! اطلاعات بیشتر در مورد بازی های زیر را دریافت کنید و برای اطلاع از جزئیات پیش سفارش در صورت موجود بودن ، روی پروفایل آنها کلیک کنید (تاریخ انتشار ممکن است تغییر کند). بیایید پرش کنیم!


Aliens: Fireteam Elite – 24 آگوست – بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Smart Delivery

در جهان نمادین بیگانه ، Aliens: Fireteam Elite یک بازی تیرانداز سوم شخص زنده ماندن است که تیراندازی تفنگداران دریایی سخت شما را به مبارزه ای ناامید کننده می اندازد تا تهدید تکامل زنومورف را مهار کند.


پادشاه پادشاه دوم – 24 آگوست

پادشاه پادشاه دوم - 24 آگوست

پادشاه پادشاه دوم دنباله ای طولانی مدت برای بازی های ویدئویی افسانه ای King’s Bounty ، یکی از نمادین ترین نمایندگان ژانر RPG نوبتی است.


RIMS Racing – 24 آگوست – بهینه شده برای Xbox Series X | S

RIMS Racing - 24 آگوست - برای Xbox Series X | S بهینه شده است

اولین شبیه سازی موتورسواری که یک چالش سواری واقعی را با مهندسی و مکانیک ترکیب می کند! با تعویض قطعات و تجزیه و تحلیل داده ها در زمان واقعی ، قدرتمندترین دوچرخه های جهان را سوار شوید و عملکرد آنها را بهینه کنید.


آسمان تیره تر – 25 آگوست – بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Smart Delivery

Darker Skies - 25 آگوست - بهینه سازی شده برای Xbox Series X | S ● Delivery Smart

جنگ به پایان رسیده است ، اما تأثیرات آن همچنان ادامه دارد. کنترل جک را در دست بگیرید ، یکی از بازماندگان جنگ جهانیان که در تلاش برای بازسازی یک Heat Ray کار می کند تا راه خود را به سمت آزادی باز کند و جرقه ای را که تمدن را بازسازی می کند روشن کند.


ماسک مه (Xbox Series X | S) – 25 آگوست

Mask of Mists (Xbox Series X | S) - 25 آگوست

یک بازی اکشن ماجراجویی در نمای اول شخص که در آن غرق در کشف جهان پر از جادو و اسرار هستید.


روانگردان 2 – 25 آگوست (کنسول و رایانه شخصی) – بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Smart Delivery ● Xbox Game Pass

Psychonauts 2 - 25 آگوست (کنسول و رایانه شخصی) - بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Smart Delivery ● Xbox Game Pass

ترکیب مأموریت های عجیب و غریب و توطئه های مرموز ، روانگردان 2 یک بازی ماجراجویی پلتفرم با سبک سینمایی و تنهای قدرتهای روانی قابل تنظیم است. روانگردان 2 خطر ، هیجان و خنده یکسان را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که Raz را در سفری در ذهن دوستان و دشمنان در تلاش برای شکست یک شرور قاتل روانی راهنمایی می کنند.


جزیره نشینان – 26 آگوست

جزایر - 26 آگوست

Islanders یک بازی استراتژی مینیمالیستی تحسین برانگیز درباره ساخت شهرها در جزایر رنگارنگ است. کاوش در بی نهایت سرزمین های جدید در حال تغییر ، شهرک های خود را از روستاهای وسیع به شهرهای وسیع گسترش دهید و از فضای آرامش بخش لذت ببرید


نیروی Mechstermination – 26 آگوست

Mechstermination Force - 26 آگوست

نبرد با کارفرمایان عظیم ، پرش و صعود به آنها برای پیدا کردن نقاط ضعف آنها و ضربه آنها را به پادشاهی آمده در این اکشن بسته بندی شده از سوی رئیس پلتفرم ، از خالق مجموعه Gunman Clive. وقتی MegaMechs کنترل جهان را در دست گرفتند ، یک گروه کوچک از سربازان شجاع هنوز برای استقلال بشریت می جنگند. به آنها بپیوندید و اتهام علیه تهدید مکانیکی را مطرح کنید.


Myst – 26 آگوست بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Xbox Game Pass

Myst - 26 آگوست - بهینه شده برای Xbox Series X | S ● Xbox Game Pass

به Myst خوش آمدید: جزیره فوق العاده زیبا ، که به طرز وحشتناکی با رمز و راز رنگ آمیزی شده و درگیر فتنه است. ارتباطات عمیق تر را کشف کنید و داستانی از خیانت بی رحمانه خانواده را کشف کنید.


فنوتوپی: بیداری – 26 آگوست – بهینه شده برای Xbox Series X | S

Phoenotopia: Awakening - 26 آگوست - بهینه شده برای Xbox Series X | S

به گیل ، یک روستایی ساده بپیوندید ، هنگامی که یک کشتی ستاره بزرگ در آسمان شب ظاهر می شود و همه بزرگسالان را می رباید ، باید به ندای ماجراجویی توجه کند. او به عنوان قدیمی ترین عضو جامعه پراکنده خود باید برای حل این معمای بزرگ تلاش کند.


Star Hunter DX – 26 آگوست – Xbox Play در هر کجا

Star Hunter DX - 26 آگوست - Xbox Play Anywhere

Luna Starr ، کاپیتان سابق دزدان دریایی فضایی که توسط خدمه گلوی خود خیانت کرد ، نمره ای برای تسویه حساب دارد. به عنوان لونا ، به پنج سیاره عجیب و غریب سفر کنید تا بتوانید جفت های سرکش خود را پیدا کنید و با آنها در جنگ های سگهای جهنمی تا سرحد مرگ روبرو شوید!


بالدو جغد نگهبان – 27 آگوست – Xbox One X پیشرفته

Baldo the Guardian Owls - 27 آگوست - Xbox One X Enhanced

سفر به سرزمین جادویی مملو از رمز و راز برای کشف. بالدو: جغدهای نگهبان پر از معماهای چالش برانگیز برای حل و چالش های پیچیده برای کشف است. به عنوان بالدو از این جهان باز فریبنده عبور کنید و با تعدادی شخصیت عجیب و فراموش نشدنی ملاقات کنید ، زیرا پیشگویی رمزآلود را رمزگشایی می کنید و سرنوشت را خنثی می کنید.


خیابان های دیوانه – 27 آگوست

خیابان های دیوانه - 27 آگوست

یک بازی مهمانی مبتنی بر فیزیک که با یک نزاع زننده مخلوط شده است و مانند یک تکامل در این سبک به نظر می رسد. با یک سیستم عمیق تر که به بازیکنان ماهر اجازه می دهد ضربات خود را برای انیمیشن های KO بسیار جذاب انجام دهند ، که در برجسته ترین موارد MMA به نظر نمی رسد ، خیابان های دیوانه نوعی بازی است که باعث می شود در حالی که مشتی به صورت فردی می زنید لبخند بزنید.


لی یک چشم و مهمانی شام-27 آگوست – بهینه شده برای Xbox Series X | S

One -Eyed Lee and the Dinner Party - 27 آگوست - بهینه شده برای Xbox Series X | S

با پیدا کردن ورودی یک پناهگاه ظاهراً متروکه ، دو دوست در داخل گرفتار می شوند و متوجه می شوند که محل زندگی خانواده ای از اعضای فرقه مهمان نواز است که اسکلت نیز هستند. آنها باید با هم به جستجو و گفتگو با خانواده اسکلت بپردازند تا سرنخ هایی را کشف کنند ، اقلام را جمع آوری کنند و سعی کنند تراژدی هایی را که این پناهگاه ساده را به مقبره تبدیل کرده است ، کشف کنند.


تانکاروک – 27 آگوست – Xbox One X پیشرفته

Tanknarok - 27 آگوست - Xbox One X Enhanced

یک بلاستاتون با سرعت بالا و دیوانه کننده که 2 تا 4 تانک در طیف وسیعی از عرصه ها رو در روی هم قرار می گیرند و مملو از اسلحه های عظیم ، انفجارهای قوی و خطرات خطرناک است! با دوستان خود در خانه و یا با افراد دوستانه آنلاین به صورت خشن رفتار کنید.


ایستگاه فضایی اسپرینت – 27 آگوست

ایستگاه فضایی اسپرینت - 27 آگوست

قبل از مشاهده کشتی فرار توسط دشمن ، به هر ایستگاه فضایی نفوذ کرده و هدف خود را کامل کنید. با سرعت خود را برای یافتن سریعترین مسیر به سمت هدف و پرش فضایی به کشتی فرار خود بیابید.


Super Slam Dunk Touchdown – 27 آگوست

Super Slam Dunk Touchdown - 27 آگوست

شش بازیکن ، همه ورزش ها و هیچ یک از قوانین. یک تیم متشکل از بازیکنان از ورزشهای کاملاً متفاوت ایجاد کنید. در ورزشي ترين بازي ورزشي چند نفره محلي تاكنون راه خود را براي پيروزي ورزشي بگذرانيد ، ضربه بزنيد و ضربه بزنيد!


زوفی – 27 آگوست

زوفی - 27 آگوست

از درخواست شما برای کار در Zoffice بسیار متشکرم! اینجا همه عالی هستند. نیک با امنیت ، جسیکا ، و تکنو ، که در تنظیم کردن مشکل دارند ، وجود دارد. چرا امروز حرکت نمی کنی؟ فقط مراقب زامبی ها در راه خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme