همه انسانها را نابود کنید! 2 بازسازی ظاهراً با اشتباه اعلام شد

Home » همه انسانها را نابود کنید! 2 بازسازی ظاهراً با اشتباه اعلام شد

به نظر می رسد نسخه بازسازی شده برای Destroy All Humans باشد! 2 واقعی است و در حال توسعه است.

که در توییتی که اکنون حذف شده است، پلی استیشن رسماً Destroy All Humans را معرفی کرد! 2 – با تذکر تذکر داد که بازی برای PS5 خواهد آمد. یک تریلر نیز در توییت به اشتراک گذاشته شد اما تاریخ انتشار آن ذکر نشده است. در انتهای تریلر همچنین اشاره شده است که THQ و Black Forest Games با بازسازی گره خورده اند. دومی همچنین بازسازی نسخه اصلی Destroy All Humans را توسعه داد!

از آن زمان این توییت قبل از برنامه تلویزیونی برنامه ریزی شده THQ Nordic برای دهمین سالگرد برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته حذف شد.

توییتی که اکنون از پلی استیشن حذف شده است ، بازسازی بازی Destroy All Humans را تایید می کند! 2 واقعی است

همه انسانها را نابود کنید! 2 در اصل در سال 2006 برای PS2 و Xbox منتشر شد. 10 سال پس از رویدادهای اصلی بازی ، بازیکنان کنترل Crypto-138 ، کلونی از شخصیت اصلی بازی ، Crypto-137 را کنترل می کنند. نسخه بازسازی این بازی ابتدا در اوایل سال جاری مورد تمسخر قرار گرفت ، اما اطلاعات زیادی به جز Destroy All Humans به اشتراک گذاشته نشد! مارتین کروچ ، تهیه کننده ارشد ، می گوید که ممکن است جزئیات بیشتری به زودی به اشتراک گذاشته شود.

IGN بازسازی 2020 بازی Destroy All Humans! را بررسی کرد ، که در مقیاس بررسی ما 7 دریافت کرد و بازی را “ساده اما رضایت بخش” نامید. در حالی که ما تاریخ انتشار بازی Destroy All Humans را نداریم! 2 – با انتقاد ، ما می دانیم که THQ Nordic بخشی از Embracer Group است ، یک شرکت هلدینگ که گفته است 150 بازی در حال توسعه دارد. 70 بازی از این دست باید تا مارس 2022 به پایان برسد.

تیلور ویرایشگر فناوری Associate در IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید TayNixsterبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme