هیچ کس جهان را نجات نمی دهد راه اندازی اوایل 2022 با همکاری آنلاین

Home » هیچ کس جهان را نجات نمی دهد راه اندازی اوایل 2022 با همکاری آنلاین

سلام! دانیل از استودیو Drinkbox اینجاست. من سرپرست تیم QA هستم و واقعاً هیجان زده ام که بالاخره اعلام می کنم که RPG Action جدید ما است هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد نه تنها به یک ، بلکه به هیچ کس اجازه نجات جهان را نخواهد داد. درست است-بازی با همکاری آنلاین دو نفره در اوایل سال 2022 عرضه می شود! دو بار قهرمانان عجیب و غریب بچه ها ، دو بار چوب های جادویی تغییر شکل ، و دو بار سرگرم کننده مبارزه با مصیبت!

https://www.youtube.com/watch؟v=V93QjJbf6i8

Co-op درست مانند بازی اصلی کار می کند ، به جز اینکه با یک دوست بازی می کنید. این بدان معناست که هر دوی شما می توانید مأموریت های خود را برای بالا بردن سطح ، مبارزه با سیاه چال های منحصر به فرد و توانایی های ترکیب و مطابقت از اشکال مختلف به پایان برسانید. اما از آنجایی که بازیکنان می توانند فرم های جداگانه ای داشته باشند ، هر کدام دارای سفارشی سازی های خاص خود هستند ، لایه دوم کاملاً هم افزایی وجود دارد که در چند نفره باز می شود.

ما در 6 ماه گذشته هر روز در حال آزمایش Co-op بوده ایم ، بنابراین می توانم از تجربه بگویم که کارهای سرگرم کننده زیادی می توانید با دو بازیکن انجام دهید. صفحه را با حیوان پر کنید و خانواده زامبی ؛ دشمنان را با توانایی ضربات قوی Horse به عقب و جلو بکشید. از سپر نگهبان برای تهیه پوشش برای تپش تیر رنجر استفاده کنید. مهارتهای رزمی راهب را از راه دور با حرکت دریایی پری دریایی ترکیب کنید تا همزمان بر خشکی و دریا تسلط پیدا کنید! این تنها طعم کوچکی از آنچه بازی ارائه می دهد است ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما و دوستانتان وارد عمل شده و آزمایش کنید.

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد

سوار شدن و خارج شدن از چندنفره نیز بسیار آسان است ، زیرا از ذخیره های تک نفره شما استفاده می کند. آیا می خواهید در بازی تک نفره کمی پیشرفت کنید ، با یک دوست برای کمک به یک سیاه چال تماس بگیرید و سپس بازی خود را به صورت انفرادی در جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید؟ تو می توانی! به علاوه، هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد در سیستم عامل های Microsoft سازگار است ، بنابراین می توانید با دوستان خود در دستگاه های Xbox Series X | S ، Xbox One و Windows 10 بازی کنید.

ما بسیار مشتاق هستیم که شما در این جهان کاوش کنید ، شخصیت های آن را ملاقات کنید و با یک دوست بلا را شکست دهید! هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد در اوایل سال 2022 راه اندازی می شود و برای رایانه های شخصی و Xbox Game Pass هنگام راه اندازی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme