واتسون از Apex Legends ظاهراً می‌تواند بازی‌هایی را روی میراث خود بازی کند

Home » واتسون از Apex Legends ظاهراً می‌تواند بازی‌هایی را روی میراث خود بازی کند

واتسون از Apex Legends سرانجام به عنوان بخشی از رویداد اخیر Raiders Collection، میراث خود، Energy Reader را به دست آورد. انیمیشن‌های منحصربه‌فرد این اسلحه، نوری را بر روی طرف عصبی مدافع ثابت می‌تاباند و او را در حال انجام چند بازی با وضوح پایین بر روی دستگاه نشان می‌دهد.

در حالی که واتسون انرژی خوان به عنوان نوعی سلاح غوغا به سبک تیزر استفاده می شود، به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک ابزار به نظر برسد، با صفحه نمایش کوچکی که نمایشگر راداری ردیابی حرکت را نشان می دهد که متأسفانه فقط زیبایی شناختی است. در حالی که برخی از طرفداران طراحی سودمند Heirloom را دوست ندارند، به نظر می رسد این سلاح به نمادهای فرهنگ پاپ مانند ردیاب حرکتی از Aliens یا PKE Meter از Ghostbusters بازمی گردد.

علاوه بر این، Heirloom نشان می دهد که واتسون ممکن است خودش یک گیمر باشد، با چند انیمیشن این آیتم که او را در حال انجام بازی روی صفحه نمایش می دهد. ویدئویی از یوتیوبر داز، تمام انیمیشن‌های ممکن برای این سلاح را نشان می‌دهد، از جمله یکی که واتسون را در آغوش گرفتن با یک نسی در اندازه بزرگ نشان می‌دهد.

در یکی از انیمیشن های بازی مانند، واتسون با یک نسخه تاماگوچی از نسی محبوبش تعامل می کند و به حیوان خانگی مجازی غذا می دهد. دیگری یک دویدن کوتاه در یک بازی به سبک گلوله جهنم را نشان می دهد که در پایان با حمله به موجودی از نوع باس کامل می شود. هر دو فقط انیمیشن هستند، نه بازی های تعاملی واقعی، اما جزئیات خوبی برای شخصیت دوستدار فناوری است.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme