واکنش توییتر به تریلر جدید پوکمون اسکارلت و بنفش | اخبار گیم اسپات

Home » واکنش توییتر به تریلر جدید پوکمون اسکارلت و بنفش | اخبار گیم اسپات

امروز، Game Freak تریلر جدیدی را به نمایش گذاشت که به ما نگاه بهتری به منطقه و موجوداتی می‌دهد که در بازی اصلی بعدی سری Pokemon خواهیم دید. تریلر خود را نشان داد: نوع موش Pawme، گیاه Smoliv و خوک بسیار خوب Lechonk.

سگا امروز برخی از گیم‌پلی Sonic Frontiers را به نمایش گذاشت که نشان می‌دهد جوجه تیغی نمادین در اطراف جزیره‌ای پر از پازل مسابقه می‌دهد. در جدیدترین ماجراجویی سونیک که سگا به عنوان یک بازی “منطقه باز” توصیف می کند، او کار بسیار بیشتری از دویدن در اطراف محیط انجام می دهد، زیرا او می تواند از مهارت های کوهنوردی خود نیز به خوبی استفاده کند.

اما خبر خوب این است که در حالی که همه ما منتظر اطلاعات جدید هستیم، می توانیم با Diablo Immortal حواس خود را پرت کنیم. این بازی برای برخی از موبایل ها یک روز زودتر از موعد عرضه شده است، در حالی که بازیکنان بتا PC هنوز برای بازی کردن باید منتظر فردا، 2 ژوئن باشند.

با این حال حواس Immortal را زیاد پرت نکنید و فراموش کنید که مجموعه Bioshock را بگیرید. امروز آخرین روز شما برای خرید رایگان آن در فروشگاه Epic Games است. بنابراین درست زمانی که این ویدیو تمام شد و نگاه کردن به صورت من تمام شد، پیشنهاد می کنم اگر هنوز این کار را نکرده اید، آن را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme