پردیس دو نقطه با تاخیر | پی سی اخبار در نیو گیم نتورک

Home » پردیس دو نقطه با تاخیر | پی سی اخبار در نیو گیم نتورک

راه اندازی بازی مدیریت چند ماه عقب افتاد

نوشته شده در

SEGA و Two Point Studios Limited اعلام کردند که Two Point Campus به تعویق افتاده است. در ابتدا برای انتشار در 17 می برنامه ریزی شده بود، اکنون در 9 آگوست 2022 عرضه می شود.

“جاه طلبی ما از ابتدا این بوده است که Two Point Campus را در تمام پلتفرم های رایانه شخصی و کنسول به طور همزمان با کیفیت و استانداردی که جامعه ما از ما انتظار دارد منتشر کنیم. این بدان معنی است که ما به کمی زمان بیشتری با Two Point Campus نیاز خواهیم داشت تا مطمئن شویم که ما بهترین بازی ممکن را ارائه دهید که می توان از آن به طور مساوی در همه پلتفرم ها لذت برد”مارک وبلی، مدیر بازی در استودیو Two Point گفت.

در پردیس Two Point، شما وظیفه خواهید داشت که محیط پردیس خود را بسازید و راه اندازی کنید، جایی که تصمیماتی که می گیرید زندگی دانشجویانی را که ثبت نام می کنید و کارکنانی که استخدام می کنید شکل می دهد. برای اولین بار، با توسعه محوطه دانشگاه، ساختمان ها و محیط اطراف خود، در فضای باز عالی بسازید. خوابگاه ها، مسیرها، پرچین ها و موارد دیگر را با ابزارهای خلاقانه جدید بچینید.

این بازی قرار است برای PC، Xbox One، Xbox Series X|S، PS4، PS5 و Nintendo Switch منتشر شود. همچنین در زمان انتشار با Xbox Game Pass همراه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme