پردیس Two Point در روز اول به بازی Xbox Game Pass می‌آید، امروز برای پیش‌سفارش در دسترس است

Home » پردیس Two Point در روز اول به بازی Xbox Game Pass می‌آید، امروز برای پیش‌سفارش در دسترس است

خلاصه

  • پردیس دو نقطه ای در تاریخ 17 می برای Xbox One و Xbox Series X|S عرضه می شود.
  • پردیس دو نقطه ای همچنین در روز اول به Xbox Game Pass و PC Game Pass می آید.
  • اگر امروز Two Point Campus را پیش‌سفارش کنید، در زمان راه‌اندازی، محتوای درون‌بازی انحصاری فوق‌العاده جالبی دریافت خواهید کرد.

پردیس دو نقطه ای بازی بعدی سازندگان تحسین شده منتقدان است بیمارستان دو نقطه. که در پردیس دو نقطه ای شما می توانید دانشگاه رویاهای خود را بسازید، در حالی که مراقب دانشجویان و کارکنان خود باشید و تمام خواسته ها و نیازهای آنها را برآورده کنید! پردیس دو نقطه ای در تاریخ 17 مه برای Xbox One، Xbox Series X|S و Xbox Game Pass در تاریخ 17 می عرضه می شود و می توانید همین الان بازی را پیش خرید کنید!

که در بیمارستان دو نقطه زمان بسیار کمی برای شناخت واقعی افراد کوچک شما وجود دارد، زیرا بیماران برای درمان آنها مراجعه می کنند، شما آنها را درمان می کنید (یا آنها می میرند…اوه) و سپس آنها بیمارستان شما را ترک می کنند. که در پردیس دو نقطه ای این روند بسیار متفاوت است. دانشجویان شما برای مدت طولانی تری در طول تجربه دانشگاهی خود با شما خواهند بود و به شما این فرصت را می دهد که در سفر تحصیلی خود به سمت موفقیت یا در برخی موارد شکست به آنها کمک کنید. باید بفهمی چه خبره آیا آنها خوشحال هستند؟ آیا آنها از دوره های خود لذت می برند؟ آیا آنها به اندازه کافی دوست پیدا می کنند؟ شما باید برای شناختن آنها، پرورش آنها و گذراندن آنها از این فرآیند وقت بگذارید. هر دانش آموز دارای ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد خود است، بنابراین شما باید تمام نیازهای آنها را برآورده کنید تا آنها را به افراد کاملاً خوبی تبدیل کنید که میراث دانشگاه شما را سربلند کنند.

ما واقعاً از شما می‌خواهیم که بیشتر به بچه‌های کوچکتان اهمیت دهید، بنابراین وارد شوید پردیس دو نقطه ای ما ابزارهایی را برای ایجاد یک تجربه دانشگاهی باورنکردنی برای دانشجویان خود در اختیار شما قرار می دهیم. آنها را با فعالیت های فوق برنامه سرگرم کنید، مانند اجتماعات، کنسرت ها، باشگاه ها و حتی “CheeseBall” – فعالیت ورزشی بسیار سرگرم کننده در پردیس دو نقطه ای. با این حال، بسیاری از چیزهای سرگرم کننده باعث می شود دانش آموزان در طول کلاس به خواب بروند، که بر نمرات آنها و در نهایت اعتبار کلی دانشگاه شما تأثیر می گذارد. این یک عمل متعادل کننده عالی است، از یک سو به دانش آموزان خود ماجراجویی یک عمر را ببخشید، و از سوی دیگر، یک محیط پردیس موفق را اداره کنید.

پردیس دو نقطه ای

هر کسی که با او آشنا باشد بیمارستان دو نقطه خواهد دانست که ما دوست داریم به بازی هایمان حالتی طنز بدهیم. این فرقی نمی کند در پردیس دو نقطه ای. به جای هزینه تحصیلی معمولی، دانش‌آموزان در شهرستان دو پوینت دوره‌های بسیار غیرمعمولی را تجربه خواهند کرد. آن‌ها می‌توانند یاد بگیرند که چگونه پیتزاهای غول‌پیکر را در دوره‌ی Gastronomy بپزند یا در Robotics شرکت کنند و وارد مسائل فنی شوند که در آن ربات‌های بزرگ می‌سازند. ما واقعاً از طوفان فکری در مورد همه دوره های مختلف لذت بردیم پردیس دو نقطه ای. معمولاً با فکر کردن به موضوع یا یک جناس شروع می شود و از آنجا به این فکر می کنیم که چگونه می توانیم آن را به یک دوره تبدیل کنیم. ما عاشق فکر کردن به ماشین‌های بزرگ و پوچ یا آیتم‌هایی هستیم که دانش‌آموزان در طول دوره‌هایشان با آن‌ها تعامل دارند، بنابراین بازیکنان از خود می‌پرسند: «آنجا چه خبر است؟»

پردیس دو نقطه ای

پسندیدن بیمارستان دو نقطه، پردیس دو نقطه ای یک سیم کارت مدیریتی جذاب، در دسترس و عمیق است، اما برای اولین بار، شما می توانید پردیس خود را از پایه، از ساختمان ها گرفته تا محوطه هایی که در آن نشسته اند، بسازید. می توانید خوابگاه های شیک برای دانشجویان خود طراحی کنید. مسیرهای زینتی را پایین بیاورید یا پردیس خود را با اقلام فوق‌العاده جالب، مانند ماشین‌های فروش Cheesy Gubbins تقویت کنید. یکی از چیزهایی که در استودیو Two Point بسیار لذت بردیم بیمارستان دو نقطه راه اندازی شد، تماشای مردم بازی ما و خلاقیت فوق العاده در طراحی اتاق ها و بیمارستان های خود بود. که در پردیس دو نقطه ای ما این را یک قدم فراتر می‌گذاریم، جایی که بازیکنان می‌توانند تمام تلاش خود را انجام دهند و شاهکارهای مطلق یا در صورت تمایل کل زباله طراحی کنند… با این حال، هنوز گزینه‌های زیادی برای افرادی وجود خواهد داشت که آزادی کامل را در هنگام ساختن دوست ندارند. ما مشتاق هستیم که به تمام سبک های مختلف بازی پاسخ دهیم.

پردیس دو نقطه ای

اگر هیجان زده هستید برای پردیس دو نقطه ای، می توانید همین امروز بازی را پیش خرید کنید و چند آیتم جایزه انحصاری درون بازی را دریافت کنید که در زمان راه اندازی پردیس شما را خوشایند می کند. می‌توانید باغ‌های خود را با یک «توپیاری» شکل U تزئین کنید، عطش خود را برای یادگیری با «چشمه دانش» برطرف کنید و «مروارید حکمت» خودتان را دریافت کنید. اگر شما مالک هستید بیمارستان دو نقطه در حال حاضر، و شما از قبل سفارش دهید پردیس دو نقطه ای، این روز خوش شانس شماست، زیرا صاحبان بیمارستان تعدادی آیتم رایگان درون بازی دریافت خواهند کرد. بیمارستان دو نقطه، مانند ژاکت Varsity و کت و شلوار زره.

ایکس باکس لایو

پردیس دو نقطه ای

SEGA Europe Ltd


5

تجربه مدیریت شبیه سازی خود را به کلاس بالا با Two Point Campus، دنباله بیمارستان Two Point با فروش چند میلیونی ببرید. دانشگاه خود را به روش خود بسازید! وقت آن است که دانشگاه را روی سرش بچرخانیم! اشتیاق به یادگیری دارید؟ یا فقط مشتاق ساخت یک شاهکار آموزشی هستید؟ پردیس Two Point مملو از ابزارهای خلاقانه جدید است که به شما کمک می کند دانشگاه رویاهای خود را بسازید. برای اولین بار، در حالی که یک بوم خالی از فضای سبز را در محیط پردیس آموزشی لذت بخش خود ایجاد می کنید، از بیرون بسازید، و امکانات آموزشی برتر در زمین را در خود جای دهید. مسیرها را با ابزارهای جدید و آسان برای استفاده مشخص کنید. مجموعه های باشکوهی از گیاهان در فضای باز بکارید. نیمکت ها و زمین های تنیس قرار دهید. یک عرصه Cheeseball، با غرفه‌های کامل بسازید. تنها محدودیت تخیل شما (و موجودی بانک درون بازی شما) است. کرایه معمولی نیست، اما، البته، این یک بازی دو امتیازی بدون پیچ و تاب نخواهد بود. دانش‌آموزان در شهرستان دو پوینت به جای هزینه‌های آکادمیک معمولی، از طیف وسیعی از دوره‌های وحشی و شگفت‌انگیز لذت می‌برند: از مدرسه شوالیه (هی، همه ما باید در مقطعی از زندگی‌مان جوستینگ را یاد بگیریم)، ​​تا غذای بزاق، جایی که دانش‌آموزان شما در آن می‌سازند. معجون های خوشمزه مانند پیتزاهای غول پیکر و پای های بزرگ. سال تحصیلی… فرا رسیده است! از این فرصت استفاده کنید و زمان بیشتری را با افراد کوچک دانشگاه خود بگذرانید. سال تحصیلی با تعطیلات تابستانی شروع می‌شود و به شما زمان کافی می‌دهد تا قبل از مهاجرت دانش‌آموزانتان همه چیز عالی به نظر برسد. کتابخانه بسازید، بهترین کارکنان را استخدام کنید، دانشگاه خود را با بهترین دوره‌ها تجهیز کنید و تماشا کنید که پتانسیل تحصیلی دانش‌آموزان باز می‌شود. ! شکل دادن به دانش آموزان آینده اما این فقط کار سخت نیست. وای نه. بازی سختی هم هست برای اینکه دانشجویان دانشگاه شما همگی 24 ساعته و 7 روز هفته کتابخوان نیستند. شما باید مراقب شادی آنها باشید و مطمئن شوید که آنها سرگرمی کافی، مراقبت های شبانی و شادی عمومی را دریافت می کنند تا به افراد باورنکردنی تبدیل شوند که میراث دانشگاه شما را با افتخار انجام دهند. آن را با کلاس نگه دارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme