پورتال Battlefield 2042 – همه چیزهایی که از دست داده اید

Home » پورتال Battlefield 2042 – همه چیزهایی که از دست داده اید

EA Play Live چندین اعلامیه مهم داشت ، از جمله بازسازی Dead Space و یک حالت جدید عظیم برای Battlefield 2042 که تقریباً تعداد نقشه های موجود در هنگام راه اندازی از تجربه اصلی All-Out Warfare را دو برابر می کند. Battlefield Portal شش نقشه بازسازی شده در سال 1942 ، Bad Company 2 و Battlefield 3 اضافه می کند. این نقشه ها به بازیکنان این امکان را می دهد تا لیست گسترده ای از گزینه ها را قرار دهند ، از جمله قرار دادن ارتش های مختلف در دوره های مختلف ، انتخاب سلاح ها و پیوست هایی که با آنها می جنگند ، چیدن شرایط پیروزی ، وسایل نقلیه موجود و حتی استفاده از یک ویرایشگر منطقی برای برنامه ریزی حالت هایی مانند بازی با اسلحه یا محافظت از VIP.

در این ویدئو ، ما در حال مرور قسمت پیش پرده Battlefield Portal هستیم که برای تجزیه و تحلیل تمام جزئیاتی که ممکن است از دست ندهید ، پیش پرده را به صورت قاب به فریم نشان می دهد. شما می توانید یک متخصص و ابزار جدید ، نحوه کار HUD ، نحوه کار با اسلحه و حتی سرعت تخریب سگ ربات جدید به نام Ranger را مشاهده کنید. بعضی از این حالت ها مضحک به نظر می رسند ، مانند ربات های EOD در مقابل تانک و لباس بال در مقابل هواپیما. برخی دیگر از مواردی که می توانید در تریلرها مشاهده کنید ، تخریب بیشتر در نقشه El Alamein در سال 1942 ، منطقه جدید جزر و مد در نقشه Bad Company 2 Valparaiso و بازگشت دارت ردیاب است. هر یک از نقشه های برگشتی با آخرین موتور Frostbite اجرا می شود ، دارای تصاویر بازسازی شده است و برخی از نقشه ها مناطقی را برای قرار دادن 128 بازیکن اضافه کرده اند.

تاریخ های بتا Battlefield 2042 در سپتامبر اتفاق می افتد ، به دنبال آلفای فنی برای آزمایش بازی کراس پلتفرم ، پس انداز متقابل و تجارت متقابل. ما هنوز منتظر اطلاعات بیشتر در مورد Hazard Zone هستیم که جایگزینی برای حالت های جنگ رویال است. اگر پیش فروش نسخه های خاص و 22 اکتبر را برای بقیه سفارش دهید ، Battlefield 2042 در 15 اکتبر منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme