پوشش‌های کنسول جدید و رنگ‌های DualSense PS5 را بررسی کنید

Home » پوشش‌های کنسول جدید و رنگ‌های DualSense PS5 را بررسی کنید

پلی‌استیشن به گسترش رنگ‌های PlayStation 5 DualSense و اکنون پوشش‌های کنسول PS5 ادامه می‌دهد، و ما نگاهی نزدیک به برخی از جدیدترین‌ها داریم.

برای مشاهده سه رنگ جدید DualSense پلی استیشن – انواع بنفش کهکشانی، آبی ستاره ای و نوا صورتی، و همچنین کاور کنسول Midnight Black PS5، اولین کاور از دو کاور جدید قابل تعویض برای پلی استیشن 5، به گالری زیر مراجعه کنید.

رنگ‌های جدید DualSense، کاورهای PS5

سونی انواع رنگ های جدید PS5 و DualSense را در سال 2021 معرفی کرد. کنترلرها و کاورها و همچنین کاورهای Cosmic Red PS5 در این ماه در دسترس هستند، در حالی که کاورهای PS5 برای مطابقت با رنگ های DualSense در اواخر سال 2022 منتشر خواهند شد. در جستجوی آنها هستید، حتماً راهنمای ما را در مورد مکان دریافت جدیدترین انواع رنگ کنترلر PS5 DualSense بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد PS5، حتما آخرین قسمت از برنامه IGN PlayStation، Podcast Beyond! را ببینید تا آخرین اخبار دنیای PS4 و PS5 را بشنوید. و برای اطلاعات بیشتر، نمای گسترده‌تر ما را در مورد انتظارات از پلی‌استیشن در سال ۲۰۲۲ بررسی کنید.

جاناتون دورنبوش ویرایشگر ویژگی های ارشد IGN، رهبر پلی استیشن و میزبان پادکست Beyond است! او پدر سگ مغرور پسری به نام لوکی است. در توییتر با او صحبت کنید @jmdornbush.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme