پوکمون ویولت و اسکارلت ممکن است به مکانیک سنتی شکار بازگردند

Home » پوکمون ویولت و اسکارلت ممکن است به مکانیک سنتی شکار بازگردند

تعدادی از اعضای انجمن پوکمون به متنی در این مورد توجه کرده اند وب سایت رسمی پوکمون اسکارلت و بنفش به نظر می رسد که نشان می دهد “مکانیک های سنتی شکار” در بازی ها بازخواهد گشت – یعنی نه پوکمون های شکار شده از Pokémon Legends: Arceus.

در متن وب سایت مورد نظر به شرح زیر می‌خواند:

شهرهای مختلف به طور یکپارچه در بیابان بدون مرز ترکیب می شوند. می‌توانید پوکمون‌های این منطقه را در آسمان‌ها، دریاها، جنگل‌ها، در خیابان‌ها ببینید – همه جا! اکنون در یک بازی جهان باز که بازیکنان در هر سنی می توانند از آن لذت ببرند، می توانید لذت واقعی سری پوکمون ها را تجربه کنید – نبرد با پوکمون های وحشی برای گرفتن آنها.

این، همراه با اسکرین شات نبرد با یک لارویتار وحشی و یک پیکاچوی مربی، توسط تعدادی از طرفداران پوکمون تفسیر شده است (بسیاری از آنها جمع شده بودند. در این موضوع Reddit) به این معناست که در Violet و Scarlet، ما نمی‌توانیم مانند Pokémon Legends: Arceus، PokéBall‌ها را به سمت هیولاهای دنیای ماورایی پرتاب کنیم. در عوض، باید وارد نبردها شویم و ابتدا آنها را تضعیف کنیم، درست مانند سایر بازی های سری اصلی پوکمون تا این مرحله (به جز Let’s Go Pikachu و Eevee).

در حالی که این بخش از اطلاعات برای بیان اینکه چگونه گرفتن پوکمون های وحشی در این بازی ها چگونه کار می کند، کاملاً کافی نیست، احتمالاً یک فرضیه به اندازه کافی مطمئن است. برای یک، Pokémon Let’s Go! پیچش هایی را روی شکار پوکمون های سنتی اجرا کرد که از آن زمان در یک بازی پوکمون دیده نشده بود، که نشان می دهد آنها بیشتر یک آزمایش بودند تا ثابت.

و در حالی که مکانیک‌های شکار Pokémon Legends: Arceus بسیار محبوب بودند، از جمله در بررسی ما، این بازی کمتر از دو ماه پیش عرضه شد – تقریباً زمان کافی برای Game Freak برای تغییر یک ویژگی اساسی بر اساس بازخورد مخاطبان.

همه پوکمون های تایید شده در رنگ قرمز و بنفش

با این حال، طرفداران در مورد اینکه آیا این بازگشت به اصول چیز خوبی است یا خیر، اختلاف نظر دارند. در حالی که برخی در این تاپیک از فقدان احتمالی مکانیک مخفی کاری Arceus ابراز تاسف می کنند، برخی دیگر به این نکته اشاره می کنند که بعید است که بازی سنتی پوکمون تمرکز یکسانی بر شکار مکرر انبوه و انبوه گونه های مشابه داشته باشد، که باعث می شود گرفتن از جهان غیرضروری باشد. . با این حال، در حال حاضر، همه اینها حدس و گمان است، زیرا ما چیز زیادی در مورد طراحی بنفش و اسکارلت نمی دانیم یا اینکه چگونه جذابیت در آن نقش خواهد داشت.

Pokémon Scarlet و Violet اخیراً در 27 فوریه به عنوان بخشی از جریان جشن روز پوکمون معرفی شدند. ما نگاهی به سه پوکمون شروع جدید داشتیم: گرس گربه اسپریگاتیتو، فایر کروک فوکوکو، و جوجه اردک آبی کواکسلی. این بازی‌ها قرار است در اواخر سال ۲۰۲۲ برای نینتندو سوییچ عرضه شوند.

ربکا ولنتاین گزارشگر خبری IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme