پیاده‌روی نرم‌افزار Raven به دلیل اخراج‌های اخیر، پشتیبانی بلیزارد و سایر کارمندان اکتیویژن را به دست آورد.

Home » پیاده‌روی نرم‌افزار Raven به دلیل اخراج‌های اخیر، پشتیبانی بلیزارد و سایر کارمندان اکتیویژن را به دست آورد.

اکتیویژن بلیزارد در حال حاضر با آن مواجه است اتهامات جدی در مورد آزار و اذیت و بدرفتاری با کارگران حاشیه نشین. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از جدول زمانی ما دیدن کنید و همچنین ما گزارش عمیق در مورد موضوع.

روز دوشنبه، 6 دسامبر، اعضای تیم Raven Software QA اعلام کردند که در اعتراض به اخراج بیش از دوجین پیمانکار QA که بر روی بازی‌های Call of Duty مانند Vanguard و Warzone کار می‌کنند، دست از کار کشیدند. این کناره گیری در حال حاضر با پیوستن کارکنان ABK در تگزاس، مینه‌سوتا و کالیفرنیا، حمایت شرکت‌های Activision Blizzard را جلب کرده است.

با توجه به گروه کارمندان ABetterABK، آزمایش‌کنندگان تضمین کیفیت در تگزاس، مینه‌سوتا، و دفاتر مرکزی بلیزارد در اروین در همبستگی به کارمندان نرم‌افزار Raven خواهند پیوست. تست‌کنندگان QA Raven از Activision Blizzard می‌خواهند که این پیمانکاران را بازگرداند و آنها را به کارمندان تمام وقت تبدیل کند.

جدول زمانی دادگاه اکتیویژن بلیزارد: داستان تاکنون

در همین حال، رهبری اکتیویژن بلیزارد به تعویق انداختن مدت اخراج کارکنان، توضیح داد که این شرکت تصمیم گرفته است قراردادهای «20 کارگر موقت» را تمدید نکند. تیم QA Raven می‌گوید با توجه به اینکه Activision Blizzard همچنین برنامه‌هایی برای تبدیل 500 کارگر موقت به کارمندان تمام وقت اعلام کرده است، و اینکه پیمانکاران «در وضعیت خوبی» خاتمه داده‌اند، غیرقابل قبول است، به این معنی که این نتیجه عملکرد آنها در محل کار نبوده است.

صحبت کردن با واشنگتن پستیک آزمایش‌کننده Raven QA می‌گوید که به نظر می‌رسد افرادی که رها شده‌اند «به‌طور تصادفی» انتخاب شده‌اند و احساس «گناه بازماندگان» در تیم وجود دارد. برخی از کسانی که رها شدند به عنوان بهترین عملکرد و رهبران تیم در تیم QA Raven شناخته می شدند.

این سومین اخطار در سال 2021 در اکتیویژن بلیزارد است، زیرا این شرکت همچنان با شکایت مداوم آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی دست و پنجه نرم می کند. اولین مورد در ماه ژوئیه پس از شکایت اولیه از ایالت کالیفرنیا به تفصیل آزار و اذیت جنسی گسترده و فرهنگ کار سمی در بلیزارد بود.

پس از اینکه وال استریت ژورنال گزارش داد که بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، شخصاً از گزارش‌های مربوط به آزار و اذیت و تجاوز جنسی مطلع بوده است، دومین دوری‌گیری در ماه نوامبر آغاز شد. کارمندان خواستار کناره گیری Kotick شده اند، اما هیئت مدیره Activision اعلام کرد که از باقی ماندن Kotick به عنوان مدیرعامل حمایت می کند.

آنچه واضح است این است که عواقب شکایت اکتیویژن بلیزارد به این زودی ها به جایی نمی رسد. همین امروز، وکیل لیزا بلوم و یکی از کارمندان فعلی بلیزارد یک کنفرانس مطبوعاتی مستقیماً در خارج از دفتر مرکزی بلیزارد در ایروین، کالیفرنیا برگزار کردند و خواستار غرامت، عذرخواهی رسمی و وجوه یک قربانی شدند تا توسط گروه‌های مدافع شخص ثالث رسیدگی شود.

IGN از زمان اعلام شکایت، جدول زمانی کاملی از رویدادهای مربوط به Activision Blizzard دارد که شامل جزئیات بیشتر در مورد فرهنگ شرکت و گزارش های دست اول از کارمندان است.

Matt TM Kim سردبیر اخبار IGN است. میتونی بهش برسی @lawoftd.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme