چگونه همه چیز برای Cardaclysm آغاز شد: Shards of the Four

Home » چگونه همه چیز برای Cardaclysm آغاز شد: Shards of the Four

وقتی من بچه بودم ، با برادرم روی یک فرش آبی می نشستیم و ساعت های بی شماری را صرف بازی با ورق های کلکسیونی می کردیم. من به خاطر دارم که برخی از این بازی ها دارای جنبه های مدیریت منابع بسیار جدی هستند ، که با رواج بازی های دیجیتالی با کارت به طور قابل توجهی ساده شد.

همانطور که در حال بزرگ شدن بودم ، تعداد زیادی از این بازی های دیجیتالی کارتی را انجام دادم. ایده برای قلبی (یا تکه شکسته همانطور که در آن زمان نامیده می شد) ، این بود که من می خواستم کارت هایی را که به صورت سه بعدی بازی کرده ام ، کاملاً متحرک ، در واکنش به دستورات حمله یا ضربه خوردن ببینم. من همچنین می خواستم نسخه جدی تری از مدیریت منابع را اضافه کنم ، درست مانند بازی های کارتی که در بزرگسالی انجام دادم.

تکه شکسته به عنوان یک نمونه اولیه سریع شروع به کار کرد و در ابتدا فقط در مورد نبردها بود. من می خواستم یک بازی جدید چند نفره با کارت طراحی کنم. علاوه بر نحوه متفاوت مدیریت منابع ، من همچنین می خواستم ارتقاء موجودات یک ویژگی اصلی باشد. با احضار دو موجود به یک اسلات میدان جنگ ، می توانید نسخه ارتقا یافته و قوی تری از آن موجود را دریافت کنید.

چند سال پیش ، با محبوبیت بیشتر بازی های دیجیتالی کارتی ، برای من روشن شد که ساختن یک بازی چند نفره با ورق به عنوان توسعه دهنده مستقل دیگر یک گزینه امکان پذیر نیست. اکثر بازی های مستقل چند نفره مانند این سرورهای خود را خاموش می کنند و سالها کار از پنجره بیرون می رود. در عوض ، تصمیم گرفتم مفهوم بازی را با نقشه جهان گسترش دهم و آن را به سمت یک تجربه تک نفره با عناصر RPG کمی هدایت کنم.

Cardaclysm: Shards of the Four

من دوباره ساختم تکه شکسته نمونه اولیه شامل یک نقشه آموزشی و یک نقشه جنگلی ایجاد شده تصادفی است. این شامل برخوردهای تصادفی و نسخه های اولیه سیستم عرشه و ارتقا بود. پس از اتمام این نسخه ی نمایشی ، آن را به Headup (ناشر من) فرستادم تا آن را بررسی کند. من همچنین یک رئیس واحد در بازی قرار دادم ، یک دیو آتشین به نام Infernal.

بچه های Headup فوق العاده بودند ، آنها بلافاصله بازخوردهای ارزشمندی ارائه کردند و برخی از کارکنان آنها به کار خود ادامه دادند تکه شکسته خیلی سریع آنها توصیه کردند که ما چهار سوار آخرالزمان را بعنوان رئیس اصلی به عنوان فقط دوزخ وارد کنیم. نام Cardaclysm متولد شد و ما هنرمندان بیشتری را برای تکمیل بیش از 100 کارت برنامه ریزی شده برای بازی استخدام کردیم.

Cardaclysm: Shards of the Four

تقریباً دو سال پیش رفت و ما با بیش از 240 کارت و 40 مصنوع از این طرح بسیار فراتر رفتیم. من واقعاً به آنچه ایجاد کرده ایم و میزان پیشرفت بازی از آن نمونه اولیه اولیه بسیار افتخار می کنم. امیدوارم بتوانیم بازی را حتی بیشتر گسترش دهیم ، زیرا من ایده های زیادی برای استفاده دارم قلبی بعد.

Cardaclysm: Shadows of the Four امروز در Xbox Store برای Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است.

Xbox Live

Cardaclysm: Shards of the Four

حواس جمع


6


14.99 دلار

11.99 دلار

شما یک جادوگر تاریک هستید که نباید با جادو کار می کرد و برای شما بسیار قدرتمند است. اما شما انجام دادید. و این بار شما واقعاً بد قضاوت کردید: شما چهار سوار آخرالزمان و همراهان آنها را بر جهان رها کرده اید! بسیار خوب … پس عجله کنید ، کارت های جادویی خود را بگیرید و همه آنها را به حالت جهنمی خود بازگردانید تا اینکه آخرالزمان همه و همه چیز را از بین ببرد – و خیلی مهمتر از آن ، قبل از اینکه شورای جادوگران قدیمی متوجه شود شما چه کار کرده اید … Cardaclysm: Shards of the Four is یک بازی کارتی قابل جمع آوری با روشی که با عناصر RPG اکشن مخلوط شده است! در طول سفر خود کارت های جادویی و طلسم را جمع آوری کنید و اگر کسی با شما مخالفت کرد قدرت آنها را آزاد کنید! دنیای بازی بی پایان تولید می شود ، همیشه چیز جدیدی برای کشف وجود دارد! نبرد قدرتهای بزرگ هیولاها ، موجودات عرفانی و جادوهای جادویی را در نبردهای کارت نوبت جمع آوری ، ترکیب و رها کنید! بیش از 200 کارت در Cardaclysm: Shards of the Four وجود دارد که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فرد ، هنر و انیمیشن سه بعدی هستند! Biomes در میدانهای واقع در زیستگاههای مختلف با مخالفان خود روبرو شوید و با آنها بجنگید: راه خود را از طریق بیابانهای سوزان ، یخ ابدی یا جنگلهای متراکم طی کنید – اما قدم خود را تماشا کنید: برخوردهای مرگبار هیولا در هر گوشه ای کمین کرده اند! میخانه بین جستجوهای خود از میخانه بین بعدی دیدن کنید: چالش ها را برطرف کنید و کارت های قدرتمند را مبادله کنید و طلسم های اضافی خود را در صندوق شخصی خود ذخیره کنید تا زمانی که از آنها در نبرد کارت حماسی بعدی خود در برابر نیروهای قلمروهای تاریک استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme