کارشناسان می گویند Zelda: Breath of the Wild 2 ممکن است برای نینتندو سوییچ خیلی بزرگ باشد

Home » کارشناسان می گویند Zelda: Breath of the Wild 2 ممکن است برای نینتندو سوییچ خیلی بزرگ باشد

آیا بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 بر روی یک کنسول نینتندو که هنوز معرفی نشده عرضه خواهد شد؟ برخی از کارشناسان فناوری بر اساس آخرین دور فیلم The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 این نظریه را می‌دهند.

بر روی ریخته گری دیجیتال (برای اولین بار توسط رادار گیمزریچارد لدبیتر، جان لینمن و الکس باتاگلیا جدیدترین فیلم Breath of the Wild 2 را کالبدشکافی کردند و به چند جزئیات اشاره کردند که نشان می‌دهد بازی بزرگ بعدی Zelda ممکن است برای اجرای سخت‌افزار فعلی سوییچ خیلی بزرگ باشد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – اسکرین شات های جدید

لینمن گفت: «این تریلر جالب بود زیرا به نظر من کیفیت تصویر بسیار خوب به نظر می رسید. “من از این که چقدر واضح و واضح به نظر می رسد در مقایسه با نسخه اصلی به طور کلی، کمی شگفت زده شدم.”

Battaglia به جزئیات اشاره کرد و گفت که اجرای «ابرهای حجمی» موجود در فیلم برای سوئیچ فعلی 2017 سخت است، در حالی که بریدگی دوربین با آنتی آلیاسینگ کامل چیزی است که حتی Xbox Series X با آن دست و پنجه نرم می کند.

Battaglia می‌گوید: «این می‌تواند سوییچ بعدی باشد، فقط می‌تواند یک تریلر با وضوح بالاتر و تنظیمات بالاتر ارائه کند.»

با این حال، بچه‌ها سریعاً به این نکته اشاره کردند که نینتندو معمولاً تریلرهایی با کیفیت بالاتر از محصول نهایی منتشر نمی‌کند، به استثنای یک استثنا، فاصله گرفتن برای Breath of the Wild اصلی.

شایان ذکر است که بازی اصلی Breath of the Wild به عنوان یک بازی Wii U ساخته شده است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که یک ضربه بصری برای دنباله آن که در حال حاضر فقط برای سوییچ در نظر گرفته شده است، داشته باشیم. همانطور که گفته شد، این اولین باری نیست که یک عنوان بزرگ 3D Zelda در بین پلتفرم ها عرضه می شود، Twilight Princess به GameCube و Wii می آید و Breath of the Wild به عنوان آهنگ قو برای Wii U و عنوان راه اندازی قاتل برای سوییچ عمل می کند. .

شایعات Switch Pro سالهاست که در اینترنت در حال چرخش هستند. با این حال، از زمانی که سوئیچ اصلی در سال 2017 راه اندازی شد، نینتندو مدل قدرتمندتری از این کنسول را عرضه نکرده است. بزرگ‌ترین به‌روزرسانی با مدل Switch OLED اکتبر گذشته ارائه شد، که به عنوان یک ارتقا برای بازیکنانی که عمدتاً از حالت دستی یا رومیزی استفاده می‌کنند، استفاده می‌کرد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 اخیراً به بهار 2023 به تعویق افتاد. هنگام اعلام این تاخیر، ایجی آئونوما، تهیه کننده Zelda گفت: “برای اینکه تجربه این بازی چیزی خاص باشد، کل تیم سازنده به کار مجدانه روی این بازی ادامه می دهند. پس لطفا کمی بیشتر صبر کنید.”

Logan Plant یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را در توییتر @ پیدا کنیدLoganJPlant.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme