کاهش قیمت نینتندو سوییچ برای ایالات متحده

Home » کاهش قیمت نینتندو سوییچ برای ایالات متحده

نینتندو قیمت نینتندو سوییچ را در اروپا کاهش داده است ، اما همان تخفیف در ایالات متحده ارائه نمی شود. یک سخنگو گفت استفان توتیلو آکسیوس این کاهش قیمت به طور خاص برای اروپا بوده است و هیچ برنامه ای-حداقل در حال حاضر-برای کاهش قیمت مشابه برای ایالات متحده وجود ندارد.

نینتندو گفت: “تعدیل قیمت تجاری فقط برای منطقه اروپا است. هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت خرده فروشی پیشنهادی تولید کننده برای هر مدل نینتندو سوییچ در ایالات متحده وجود ندارد.”

کاهش قیمت در سوئیچ نیز در کانادا اجرا شد، اما چنین تخفیفی برای خریداران آمریکایی در دسترس نخواهد بود. این کنسول همچنان با قیمت 300 دلار به فروش می رسد.

نینتندو در توضیح کاهش قیمت برای اروپا ، گفت که این تصمیم مربوط به نرخ ارز و راه اندازی آینده مدل Switch OLED در ماه اکتبر است.

دیدن اینکه چرا نینتندو سوییچ را در ایالات متحده تخفیف نمی دهد ، دشوار نیست. همین هفته ، گروه NPD گزارش داد که سوئیچ بار دیگر پرفروش ترین کنسول ایالات متحده در ماه آگوست بود و از فروش پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X | S پیشی گرفت.

از 30 ژوئن ، سوییچ فروخته شد بیش از 89 میلیون واحد و بیش از 630 میلیون بازیبه مدل OLED در 8 اکتبر راه اندازی می شود و نشان دهنده بزرگترین تغییر در کنسول قابل حمل از زمان Switch Lite در سال 2019 است. مدل OLED دارای صفحه نمایش OLED و سایر به روز رسانی ها است ، اما این سیستم Switch Pro شایعه ای نیست که ممکن است واقعی باشد یا نباشد به برای اطلاعات بیشتر در مورد Switch OLED ، پیش نمایش GameSpot را بررسی کنید ، “Nintendo Switch OLED Hands-On: It is Not the Console’s True Sucusor ، و این بسیار خوب است.”

در اخبار دیگر ، آخرین به روز رسانی سیستم عامل برای Nintendo Switch پشتیبانی بلوتوث را اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme