کتاب سیاه: نیم نگاهی به زندگی یک جادوگر

Home » کتاب سیاه: نیم نگاهی به زندگی یک جادوگر

آسمان تاریک می شود و خورشید در حال غروب است … شر به زودی محکم تر خواهد شد. که در کتاب سیاه، شما نقش یک جادوگر جوان به نام واسیلیسا را ​​در سفر خطرناک خود برای نجات معشوق خود بازی می کنید. من برخی از جزئیات آنچه را که می توانید از سفر یک جادوگر جوان در گوشه های تاریک و روستایی چردین ، ​​سرزمین مادری خود انتظار دارید ، با شما به اشتراک می گذارم.

کاوش کنید که جادوگر بودن چگونه است

در چردین ، ​​غیبت در هر مرحله از زندگی دهقانان قرار دارد. افراد عاقل و دانا می آموزند که چگونه با شر مبارزه کنند یا چگونه به آن فرمان دهند. جادوگران – یا دانشمندان ، همانطور که آنها آنها را در محلی می نامند – دارای دانش محتاطانه ای هستند که می تواند نفرین ، جادوها و حتی نعمت ها را برانگیزد. آنها از معلمان خود دانش خود را در مورد جادوها ، گیاهان دارویی و قدیمی به ارث می برند. برخی از آنها حتی به گله ای از شیاطین نامقدس دستور می دهند تا دستور خود را انجام دهند.

دهقانان اغلب با هدایا به دانشمندان مراجعه می کنند و خواهان کمک به آنها برای حل مسائل مربوط به همه مسائل مخفی ، محرمانه یا مربوط به سلامتی هستند. هر دانشمندی دارای سابقه و شهرت است و اقدامات شما تصویر واسیلیسا را ​​در نظر شهروندان چردین شکل می دهد.

گله imps خود را فرمان دهید

به دلیل ماهیتی که از جهنم به دنیا آمده اند ، ناآرام هستند و تمایل به عذاب دادن ، ایجاد آشوب و ایجاد شرارت دارند. واسیلیسا ، مانند هر دانایی ، بار سنگینی را بر دوش می کشد. آیا اجازه می دهید او را عذاب دهند یا آنها را بفرستید تا شخص دیگری را عذاب دهند ، هر چند گناه باشد؟ انتخاب دشوار است. شاید یک راه هوشمندانه وجود داشته باشد که مجبور شوید کاری بی معنی انجام دهید ، اما این را باید با خود کشف کنید.

کتاب سیاه

اسرار کتاب سیاه را فاش کنید

کتاب سیاه یک مصنوع قدرتمند و باستانی با منشاء ناشناخته است که گفته می شود هر کسی را که بتواند تمام 7 مهر آن را بشکند برآورده می کند. پیر ایگور ، معلم او ، این کتاب را به مناسبت جانشینی به او منتقل کرد. آخرین مهر تنها امید واسیلیسا برای آوردن معشوق از مردگان است و تنها هدف او. او فقط 40 روز زمان دارد تا روح او از این دنیا برود.

کتاب سیاه

در پی سفر واسیلیسا برای شکستن مهرهای کتاب ، با دشمنان و موجودات افسانه ای روبرو خواهید شد ، که برخی از آنها قصه های عامیانه هستند و چیزی غیر از آن نیست. با هر مهر شکسته ، قدرت او افزایش می یابد.

با مقدسات بجنگید

استعداد طبیعی واسیلیسا در غیبت ، همراه با کتاب سیاه ، او را به نیرویی برای حساب کردن تبدیل می کند. این کتاب دارای صفحات سیاه و سفید – نفرین و برکت – است که هر دو را می توان در زاگورها بافت. جادوهای ترکیبی قدرتمند حتی با وجود جادوگری قدرتمند شما ، دشمنان شما نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد برای مقابله دارند.

کتاب سیاه

با این حال ، واسیلیسا همه چیز در مورد مبارزه با شیطنت ها و جادوها نیست. او به خوبی با بازی های ورق آشنا است و از رفتن به یکی دو دور دورک ، یک بازی با ورق محلی ، که می توانید با همراهان یا افراد محلی خود نیز بازی کنید ، خجالت نمی کشد.

با بخشها ، حرز و گیاهان خود را تقویت کنید

کمی سحر و جادو بر بسیاری از چیزها مانند جذابیت ، طلسم ، وسایل آیینی و بسیاری دیگر تأثیر می گذارد. خود زمین با جادو سرچشمه می گیرد و خواص شگفت انگیزی را در گیاهان و ریشه هایی که در اطراف چردین یافت می شوند ، جمع می کند. جواهرات مناسب را برای سفر انتخاب کنید ، روی گیاهان جادویی بچینید و به سمت ناشناخته حرکت کنید.

کتاب سیاه

همراه با واسیلیسا ، شما در لبه جهان حرکت خواهید کرد و نازک ترین لبه ای را که جهان در آن برخورد می کند پیدا خواهید کرد. اقدامات شما نتیجه ماجراجویی او را مشخص می کند ، از جمله همراهانش که ممکن است همراه خود داشته باشید. به قطب نمای اخلاقی خود وفادار باشید ، به خوبی خود را برای نبرد با شر آماده کنید و دریابید که جادوگر خارج از زمان چگونه است…

شما را در Cherdyn ، Knowers می بینیم.

Xbox Live

کتاب سیاه

HypeTrain Digital


2


24.99 دلار

21.24 دلار

ترکیبی از بازی های RPG مبتنی بر کارت و بازی های ماجراجویی ، “کتاب سیاه” یک داستان دل انگیز از یک جادوگر جوان است که جان خود را برای خدمت به نیروهای تاریک گذاشت. در دنیای سرد و در عین حال فریبنده قصه های محلی اسلاوی غوطه ور شوید – و اسرار پنهان شده در تاریکی را فاش کنید. دختر جوانی به نام واسیلیسا ، که قرار بود جادوگر شود ، تصمیم می گیرد سرنوشت خود را دور بیندازد و با معشوق خود ازدواج کند – اما این رویا وقتی نامزدش در شرایط اسرارآمیز می میرد ، متلاشی می شود. واسیلیسا که با عشق از دست رفته خود در جستجوی کتاب سیاه است – یک اثر شیطانی ، که گفته می شود به اندازه کافی قوی است که می تواند هر کسی را که همه 7 مهر آن را کشف می کند ، برآورده کند. با واسیلیسا در ماجراجویی هایش در حومه روستا همراه شوید ، زیرا او مشکلات مردم عادی را با رویارویی با شیاطین و انجام جن گیری حل می کند. مهرهای Black Book را کشف کنید طلسم های جهنمی را بر دشمنان خود آزاد کنید! با پیشرفت ، کارت های طلسم و مهارت های جدید را جمع آوری کنید. یک ماجراجویی تاریخی معماها و جستجوهای جانبی کامل را با یادگیری بیشتر در مورد زندگی در حومه اسلاو حل کنید. رهبری گله اهریمنیان را برای انجام پیشنهادات خود بفرستید ، اما مراقب باشید – اگر شیاطین بیکار برای شما کاری پیدا نکنند شما را شکنجه خواهند کرد! اسطوره ها و افسانه ها جهانی را براساس اساطیر اسلاوی شمالی کاوش کنید. از یک دایره المعارف درون بازی ، که با کمک انسان شناسان متخصص ایجاد شده است ، بیاموزید-و همه داستانهای عامیانه پنهان شده در بازی را پیدا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme