کسی قبلاً PT را در Halo Infinite’s Forge ساخته است… قبل از اینکه حالت حتی خارج شود

Home » کسی قبلاً PT را در Halo Infinite’s Forge ساخته است… قبل از اینکه حالت حتی خارج شود

حالت Forge Mode مورد انتظار Halo Infinite هنوز منتشر نشده است، اما هنوز متوقف نشده است. @DeathTempler از بازسازی راهروی وحشتناک PT در نسخه اولیه آن.

همانطور که توسط PC Gamer، برخی از بازیکنان مانند Death Templer راهی برای دسترسی به نسخه ناتمام Halo Infinite’s Forge Mode در آخرین پرواز آزمایشی کمپین همکاری پیدا کرده‌اند و به این سازندگان ابزار قدرتمندی برای ایجاد چند قطعه کار چشمگیر داده است.

می توانید تماشا کنید مروری بر راهروی PT در Halo Infinite’s Forge Mode با کلیک کردن اینجا، و می توانید ببینید که جدیدترین تکرار Forge امکان سفارشی سازی بسیار بیشتر، گزینه های نور بهتر، جلوه های صوتی متنوع تر و موارد دیگر را فراهم می کند.

این تنها آغازی برای ماموریت Death Templer برای بازسازی PT است، زیرا او هدف دارد “یک روز PT را در Forge آنقدر خوب کند که باعث توقف و دست کشیدن از Konami شود.”

PC Gamer خاطرنشان می کند که بازیکنان باید از تلاش برای دسترسی به حالت Forge اجتناب کنند و منتظر بتا Open در ماه سپتامبر باشند زیرا این فرآیند به ابزارهای شخص ثالث نیاز دارد که ممکن است شما را توسط صنایع 343 تحریم کند. چکش ممنوعیت هنوز توسط توسعه دهنده Halo به صدا در نیامده است، اما ممکن است اکنون فقط موضوع زمان باشد.

Forge Mode بخشی از نقشه راه 2022 برای Halo Infinite در کنار بازپخش ماموریت کمپین، همکاری شبکه کمپین، فصل 3، رویدادهای روایت جدید، همکاری در صفحه تقسیم شده کمپین و موارد دیگر است.

12 بهترین بازی ترسناک در رایانه شخصی

PT که دمویی برای بازی لغو شده Silent Hills از Hideo Kojima و Guillermo del Toro بود، قرار بود نورمن ریدوس را بازی کند و گام بعدی برای فرانچایز Silent Hill باشد. متأسفانه Silent Hills توسط Konami لغو شد و PT برای همیشه از فروشگاه PlayStation حذف شد.

شایعات برای ورود جدید به سری Silent Hill در ماه های اخیر بسیار شلوغ بوده است و می 2022 تصویری از یک بازی جدید بالقوه لو رفت و به سرعت حذف شد.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme