کشف SNES Trope Sealed توسط خرده فروش آلمانی

Home » کشف SNES Trope Sealed توسط خرده فروش آلمانی

این روزها به سختی نمی توان به بازی های ویدئویی قدیمی رسید ، اما پیدا کردن یک بازی در شرایط نعناع و مهر و موم شده؟ حالا این یک چیز نادر است. همانطور که توسط نینتندو لایف، Galeria Kaufhof خرده فروش آلمانی به طور تصادفی روی جعبه بازی های فراموش شده SNES برخورد کرده و حتی تعدادی از آنها را برای فروش گذاشته است.

اگر به دنبال افزودن Lufia II: Rise of the Sinistrals هستید-که در اروپا به عنوان لوفیا معروف بود-به مجموعه خود اضافه کنید ، می توانید بازی را بگیرید با قیمت متوسط ​​95 دلار برای نسخه ای که هنوز بوی تازه کارخانه در آن بسته شده است.

در حال پخش: 20 دقیقه از SNES کلاسیک در عمل

نکته جالب اینجاست که شما فقط می توانید یک نسخه را در وب سایت Galeria Kaufhof رزرو کنید ، زیرا باید شخصاً آن را تهیه کنید. این نسخه همچنین شامل راهنمای استراتژی برای همراهی با دفترچه راهنمای آن است که بر ارزش آن می افزاید.

بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در حال حاضر در معرض دید بازار دلالان قرار دارد و طی چند ماه گذشته ، قیمت برخی از عناوین به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، مانند رونق کمیک بوک ها که اخیراً اولین حضور کمیک بوک اسپایدرمن را 3.6 میلیون دلار فروخت.

Heritage Auctions در مورد این معاملات و همچنین افزایش نظارت به عنوان یک مورد ، مورد توجه بوده است تحقیقات ویدیویی 52 دقیقه ای اخیر توسط کارل جابست ، روزنامه نگار ادعا کرد که رئیس و مدیرعامل واتا ، دنیز ، با بنیانگذار Heritage Auctions ، جیم هالپرین ، برای ایجاد یک اقتصاد حبابی برای بازی های ویدئویی قدیمی همکاری کردند.

هریتیج این ادعاها را رد کرد و بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه در هیچگونه عمل غیرقانونی یا غیراخلاقی دخالت نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme