یک تهدید جدید در Fortnite فصل 2 – فصل 8: مکعب می شود

Home » یک تهدید جدید در Fortnite فصل 2 – فصل 8: مکعب می شود

از روی میز JB Chimpanski.

نبرد بین آن بیگانگان و نظم تصور شده به پایان انفجاری رسیده است. در پی آن ، یک درگیری جدید شکل گرفته است … به شکل مکعبی ، به طور خاص. نابودی مادران بیگانه ، مکعب های قدرتمند آن را آزاد کرده است ، و این مکعب ها حتی بیشتر از آنهایی که بیگانگان می توانند برای جزیره تهدید کنند. در حالی که ممکن است شبیه یک تبهکار معمولی نباشند ، من به شما اطمینان می دهم که این مکعب ها پر از سوء نیت هستند.

همه در جزیره باید قدم بردارند و وظیفه خود را انجام دهند ، در غیر این صورت فسادی که کوبا ایجاد کرده است بر آن غلبه می کند. طرفدار بیگانه؟ طرفدار IO؟ این تفاوت ها دیگر اهمیتی ندارد همه باید دور هم جمع شوید و به دستورات من توجه کنید…

وارد Sideways شوید … اگر جرات دارید

تا به حال نام جانبی را نشنیده اید؟ آن هم به دلایل خوبی. The Sideways یک واقعیت تاریک و بدخواهانه است که پر از هیولاهای وحشتناک است. مهمانان جدید مکعب جزیره در حال پخش پورتال هایی به نام “ناهنجاری های جانبی” هستند که جهان ما را به طرفین متصل می کند. در قسمت های جانبی ، گرانش کم است و جو برای ساختمان ایده آل نیست.

Sideways شروع به حمله به جهان ما نیز می کند. در هر مسابقه ، برخی از POI ها تحت تأثیر Sideways قرار می گیرند و آن را به یک منطقه جانبی تبدیل می کنند. ورود به ناهنجاری ها و مناطق جانبی ممکن است تلاشی خطرناک باشد … اما اگر به شما بگویم ممکن است مزایای جدی برای این خطر وجود داشته باشد؟

Fortnite Chapter 2 Season 8: Cubed

با سلاح های جانبی قدرت بگیرید

پس از ورود به یک ناهنجاری جانبی ، با انبوهی از هیولاهایی که در مورد آنها صحبت کردم (“هیولاهای مکعب”) روبرو خواهید شد. کشتن این دشمنان شرور به شما سلاح های Sideways ، و همچنین قطعات Cube Monster Parts که می توانید از آنها برای ارتقاء سلاح های Sideways خود استفاده کنید ، پاداش می دهد.

(در مناطق جانبی ، هیولا به صورت موج نمی جنگند و سلاح های جانبی را می توان به عنوان غارت یافت.)

شما باید فکر کنید که سلاح های جانبی اگر از واقعیتی متفاوت باشند باید بسیار خاص باشند. خوب ، شما درست فکر می کنید. Sideways Rifle و Sideways Minigun بعد از اینکه آنها را به حالت فوق العاده خود برسانید ، آسیب های اضافی را متحمل می شوند!

Fortnite Chapter 2 Season 8: Cubed

جزیره به ورودی شما نیاز دارد!

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، اگر می خواهیم جزیره را نجات دهیم ، از همه ما نیاز به کمک دارد. شما چه کمکی میتوانید بکنید؟ شما و جامعه می توانید میله هایی را که به دست آورده اید به سایت های ساختمانی اهدا کنید که در آن می خواهید ایستگاه های برجک را ببینید. بعداً در راه ، به کمک جامعه نیز برای تصمیم گیری سلاح های جدید و قدیمی برای ورود به جنگ نیاز است.

ابزار جنگ

همه چیز به میله ها نیاز ندارد تا با هم کنار بیایند. من همچنین ترفندهای جدید و بازگشتی را در خانه ارائه خواهم داد. به عنوان مثال ، من موفق شده ام اسلحه تیرانداز از خفا و تفنگ هارپون را که همیشه قابل اعتماد است بیرون بکشم.

Fortnite Chapter 2 Season 8: Cubed

همچنین ، می توانید از Nuts & Bolts برای ارتقاء سلاح خود به سبکی که مناسب شماست استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید Lever Action Shotgun را در تفنگ Charge Shotgun یا Assault Rifle را در تفنگ حمله سرکوب شده بسازید. این سلاح ها قدرتمند هستند ، اما به دنبال افزودن حتی بیشتر به زرادخانه باشید.

فتح مکعب

حداقل در حال حاضر ، مکعب ها در اطراف بقایای ویران شده مادری قرار دارند. به طرز شگفت انگیزی ، برخی از فناوری Mothership هنوز کار می کند. در واقع ، تونل های ضد grav آن می تواند گروه ها را به صورت حلقه ای منتقل کند.

سنگ های سایه را می توان در میان آوارها پراکنده یافت. باور کنید یا نه ، مصرف یکی از این اجسام عجیب شما را موقتاً به روحی سایه مانند تبدیل می کند و به شما این امکان را می دهد که از دید مخالفان خود محروم شوید. به نظر می رسد این Shadow Stones در برخی از آبها افتاده است ، زیرا گزارش هایی مبنی بر گرفتار شدن Shadow Floppers وجود دارد.

Fortnite Chapter 2 Season 8: Cubed

نکته آخر در مورد مکعب ها. ما متوجه یک طلایی خاص شده ایم. به نظر می رسد مکعب های دیگر به عنوان یک رهبر به نظر می رسند. بهتر است چشممان به آن یکی باشد.

روی کارت های پانچ کار کنید

ساکنان جزیره دارای کارت های پانچ مملو از ماموریت هستند که در مورد آنها به کمک شما نیاز دارند. دارک جونسی از شما برای کشف آنچه در داخل مرکز Kevolution می گذرد می خواهد ، و شارلوت برای تحقیق در مورد IO به دستی نیاز دارد. طی هفته ها ، ساکنان بیشتری از شما در کشف برخی از اسرار پنهان در جزیره کمک می خواهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=1RH2H8m2Hy0

دویدن در Quests همیشه با یک تیم بهتر است ، بنابراین مهمانی خود را جمع کنید و به حرکت بپردازید! با گپ زدن با ساکنان جزیره و تعامل با غرفه های تلفن می توانید درخواست های مهمانی را انتخاب کنید. آنها همچنین در گزارش روزانه شما ظاهر می شوند. نگران نباشید ، همه به خاطر کارهای خوب خود جایزه می گیرند: مهمانی های مهمانی به هر کسی که کمک کند میله می دهد.

حتماً می پرسید: “چرا درگیر همه اینها هستید؟” من می توانم آن را نادیده بگیرم ، اما نمی خواهم همه شما را در یک پیروزی مکعبی خرد کرده ببینم. پس منو اینجا رها نکن!

– JB

Xbox Live

Fortnite

Epic Games Inc.


2012

مکعب برگشت ، اما در حال حاضر… بیشتر آنها در Fortnite فصل 2 فصل 8: مکعب شده است. از لاشه های سوزان مادرانه تهدید جدیدی بوجود می آید. مکعب ها از خواب بیدار می شوند ، فساد را گسترش می دهند و به سمت “طرفین” حرکت می کنند. وارد Sideways شوید تا با هیولا ها مقابله کنید و سلاح های Sideways پیدا کنید. این سلاح های جدید را به حالت فوق العاده خود ارتقا دهید. به تلاش جامعه برای ایجاد اقدامات علیه مکعب ها بپیوندید. این بستگی به شما دارد – همه شما – برای بقای جزیره بجنگید. Fortnite یک بازی چند نفره کاملاً رایگان است که در آن شما و دوستانتان برای ایجاد دنیای رویایی Fortnite یا نبرد برای آخرین نفر در حال همکاری همکاری می کنید. هر دو Battle Royale و Fortnite Creative را به صورت رایگان بازی کنید. اکنون بارگیری کنید و وارد عمل شوید. این بارگیری همچنین راهی برای خرید کمپین PvE co-op Save the World در فصل دسترسی زودهنگام Fortnite به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme