10 بازی برتر امسال که بیشترین بازی را داشته اند، بیشتر مورد علاقه های قدیمی هستند

Home » 10 بازی برتر امسال که بیشترین بازی را داشته اند، بیشتر مورد علاقه های قدیمی هستند

با وجود یک شروع کامل تا سال صنعت بازی، هیچ یک از بازی های برتر بازی شده در سه ماهه اول سال 2022 امسال منتشر نشد.

امروز، مدیر اجرایی NPD و مشاور صنعت بازی های ویدیویی، مت پیسکاتلا آمار به اشتراک گذاشته شده از PlayerPulse گروه NPD. این فهرست که به صورت زمانی 10 بازی برتر را در سه ماهه اول 2022 رتبه بندی می کند، بازی هایی به قدمت Minecraft سال 2009 و Grand Theft Auto V در سال 2013 را همچنان به عنوان بازی های مورد علاقه بازیکنان می بیند.

پیسکاتلا خاطرنشان کرد که نیمی از بازی هایی که در این لیست قرار گرفتند، قبل از سال 2020 عرضه شدند. قابل توجه ترین، حلقه الدن، که ما 10 دادیم و به سرعت به پرفروش ترین بازی سال گذشته تبدیل شد، در رتبه 20 قرار گرفت و نسبت به بازی های قدیمی مانند Rocket League و World of Warcraft فاصله داشت.

Piscatella جایگاه بسیار کم بازی را به موفقیت بازی‌های سرویس همیشه سبز و زنده تأیید کرد و آنها را «چاه‌های گرانشی برای توجه، زمان و هزینه بازیکن» نامید. Q1 معمولاً به عنوان دوره از ژانویه تا پایان مارس تعریف می شود، بنابراین Elden Ring نیز تنها برای یک ماه منتشر می شود.

Piscatella این موضوع را با بیان اینکه بازی‌های AAA بیشتری باید از خدماتی مانند Game Pass و PlayStation Plus جدید کمک بگیرند، گفت که او معتقد است که این برنامه‌ها می‌توانند به «تأمین مالی بازی‌ها، انتشار و شکستن موانع بازی‌ها کمک کنند». عناوین بزرگ همیشه سبز.”

بهترین بازی های نقد شده 2022

در حالی که این لیست هیچ بازی 2022 را نشان نمی دهد، سال همچنان به دنبال سال بسیار خوبی برای بازی است، زیرا تعداد زیادی از نسخه ها رتبه بندی عالی را از IGN دریافت کرده اند و عناوین بسیاری دیگر در راه هستند.

آملیا زولنر یک نویسنده مستقل در IGN است. آنها را در توییتر پیدا کنید: @ameliazolner.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme