11 بزرگترین بازی منتشر شده برای آگوست 2022

Home » 11 بزرگترین بازی منتشر شده برای آگوست 2022

فوتبال برگشته و یک بار دیگر نسبت به بازی سال گذشته پیشرفت کرده است.

شاید بزرگترین ویژگی جدید در Madden NFL 23 سیستم “Fieldsense” باشد که EA قول داده است “کنترل بیشتری را در همه موقعیت ها در هر حالت” ارائه دهد. EA گفت این سیستم جدید به ارائه “گیم پلی فوق العاده واقعی” از جمله انیمیشن های جدید و مکانیک های کنترل بازیکن کمک می کند.

Madden NFL 23 همچنین Face of the Franchise را با تجربه جدیدی به نام The League به روز می کند. مکانیک‌های جدید مخصوص موقعیت و دوربین‌های متمرکز بر بازیکن وجود خواهند داشت. در همین حال، حالت فرانچایز، مکانیک‌های تیم‌سازی «ساده‌شده» را ارائه می‌کند.

از نظر بصری، Madden NFL 23 قصد دارد “سطح جدیدی از رئالیسم بصری” را در تمام مراحل تجربه فوتبال ارائه دهد. «دوربین‌های لمسی 4K قفل‌شده توسط بازیکن» جدید وجود خواهند داشت که هدف آن مطابقت با آخرین برنامه‌های پخش تلویزیونی NFL است.

وقتی بازی Madden NFL 23 در 19 آگوست برای رایانه شخصی و هر کنسولی به جز سوییچ منتشر می شود، می توانید مخفیانه وانمود کنید که تام بردی هستید.

Soul Hackers 2 ادامه بازی Demon Summoner: Soul Hackers است که خود یک اسپین آف علمی تخیلی در فرنچایز Shin Megami Tensei است.

در همان دنیای هکرهای روح بدون ادامه آن داستان، شما در نقش رینگو بازی می کنید، شخصیتی که توسط هوش مصنوعی باهوش خلق شده و اعزام شده تا جلوی پایان دادن به برخی از رویدادهای آینده را بگیرد. با Soul Hackers 2، شما با گروهی از شخصیت‌ها سر و کار دارید که مسن‌تر هستند، نه آنهایی که راه خود را در دبیرستان می‌گذرانند. اما این نیز یک RPG علمی تخیلی ماوراء طبیعی است، بنابراین منتظر عناصر خارق العاده باشید. به عنوان مثال، شیاطین وجود دارند، و شما آنها را احضار می کنید.

طبق گفته Atlus، در حالی که اولین Soul Hackers یک بازی RPG بسیار هاردکور داشت که ممکن بود برخی از بازیکنان را از کار بیاندازد، دنباله به دنبال آن است که کمی خوشایندتر باشد، در حالی که به نظر می رسد بسیاری از چیزهایی که از موفقیت های اخیر مانند Persona 5 تا کار می کند را وام گرفته است. ارائه یک داستان جدید

هنگامی که Soul Hackers 2 برای رایانه شخصی و هر کنسولی به جز سوییچ در 25 آگوست می آید، می توانید چند شیاطین را احضار کنید.

پس به کدام یک از این بازی ها بیشتر علاقه دارید؟ آیا مواردی وجود دارند که نمی توانید برای بازی کردن صبر کنید و در لیست قرار نگرفته باشند؟ در نظرات به ما اطلاع دهید و برای اطلاعات بیشتر با GameSpot همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme