11 مورد از بهترین بازی هایی که ممکن است در سال 2021 از دست داده باشید

Home » 11 مورد از بهترین بازی هایی که ممکن است در سال 2021 از دست داده باشید

در حالی که سال 2021 شاهد برنامه‌ای سبک‌تر از معمول برای انتشار بازی‌های پرچم‌دار از سوی ناشران سه‌گانه A بود، تا حد زیادی به لطف همه‌گیری جهانی مداوم، این بدان معنا بود که بازی‌های توسعه‌یافته مستقل زمان بیشتری برای درخشش دارند. برای هر بازی مستقل استثنایی – از Inscryption و Solar Ash گرفته تا The Artful Escape و Sable – بازی‌های بسیار دیگری بودند که در کانون توجه قرار نگرفتند.

بنابراین، برای اطمینان از اینکه قبل از پایان سال تا جایی که می‌توانیم به بازی‌های مستقل عشق می‌ورزیم، در اینجا 11 مورد از بهترین بازی‌های مستقل سال 2021 را معرفی می‌کنیم. نیازی به گفتن نیست که همه آنها بسیار شایسته توجه شما هستند. برای اطلاعات بیشتر، انتخاب های ما را برای 10 بهترین بازی 2021 بررسی کنید.

خداحافظ

خداحافظ

توسعه دهنده: بدبختی

بستر، زمینه: PC، Xbox One، Xbox Series X|S

بازی‌های ویدیویی اغلب برای به تصویر کشیدن صحنه‌های گفتگوی صمیمی و لحظات درون‌نگری آرام تلاش می‌کنند، در عوض نمایش‌های بی‌مورد را آسان‌تر می‌کنند. ادیوس متفکر و تأثیرگذار، در ارائه دو نفر که فقط با یکدیگر صحبت می کنند، به طرز درخشانی موفق می شود. اساساً یک نمایش دو نفره، درام آهسته سوخته، یک قاتل و یک خوک‌کار را می‌بیند که اجساد را از بین می‌برد، اما اکنون می‌خواهد بیرون برود، سعی می‌کند تا شن‌های متحرک چیزی را که متوجه شده‌اند دوستی است پردازش کند. تعامل‌های کوچک و انتخاب‌های گفت‌وگو، چیزی جز پیش‌برد مکالمه انجام نمی‌دهند، اما تأثیر واقعی در سنگینی کلماتی که دو مرد با هم رد و بدل می‌کنند و ناگفته می‌گذارند، احساس می‌شود.

قله آتش سوزی

قله آتش سوزی
قله های آتش سوزی

توسعه دهنده: کوری مارتین و دراکنک

بستر، زمینه: کامپیوتر، مک، سوئیچ، PS5، PS4

جابجایی جعبه ها در یک فضای تنگ یکی از اصلی ترین ژانرهای پازل است. با این حال، قابل توجه است که طراحان هنوز در حال یافتن راه هایی برای ایجاد احساس تازگی هستند. در هر سطح، Bonfire Peaks قوانین سختگیرانه ای را در مورد نحوه مانور دادن جعبه ای از وسایل شخصی در اطراف یک شبکه کوچک و گذاشتن آن بر روی یک آتش سوزی اعمال می کند. قوانین جدید به تدریج معرفی می شوند و شما را مجبور می کنند در رویکرد خود تجدید نظر کنید و کاربردهای جایگزین را برای جنبه هایی که بدیهی می دانستید آشکار می کند. برخی از سطوح شما را به این فکر می‌اندازند که آیا برخی از آموزش‌های اساسی را از دست داده‌اید، اما epiphany به زودی اتفاق می‌افتد و شما را از نبوغ شگفت‌زده می‌کند.

بومرنگ X

بومرنگ X
بومرنگ X

توسعه دهنده: انتشار دادن!

بستر، زمینه: کامپیوتر، سوئیچ

از وال‌رانینگ Titanfall گرفته تا قلاب بازی Halo Infinite، تحرک اغراق‌آمیز تمرکز اصلی تیراندازی‌های اول شخص اخیر AAA است. همانطور که شایسته یک بازی مستقل است، Boomerang X با تجهیز شما به بومرنگ همنام، رویکردی فروتن‌تر و کم‌کلیدتر نسبت به روند غالب در پیش می‌گیرد، اما همچنان می‌تواند حرکات شخصیت‌ها را ارائه دهد که نفس شما را بند می‌آورد. Boomerang X که بسیار یادآور تیراندازهای دهه 90 مانند Quake یا Rise of the Triads است، در مورد پرتاب کردن خود در مناطق جنگی با بیشترین سرعت ممکن و در عین حال کمترین امکان لمس زمین است. با این حال، برخلاف آن FPS‌های ضعیف دهه 90، رنگ‌های پر جنب و جوش و پر جنب و جوش آن به طرز درخشانی بر حالات زمین بازی و بیهودگی پرهیاهوی از بین بردن یک زرافه غول‌پیکر با چوب چهار پر موفق هستند.

جوخه ظلم

جوخه ظلم
جوخه ظلم

توسعه دهنده: محصولات نرم مصرفی

بستر، زمینه: کامپیوتر، مک

Cruelty Squad با توجه به راه حل های بداهه، رویکرد غیرخطی گسترده به طراحی ماموریت، و دعوت از بازیکنان برای قرار گرفتن در جایی در طیفی بین مخفی کاری شبح مانند و نبرد همه جانبه، Cruelty Squad به وضوح توسط افرادی ساخته شد که یک اشتراک مشترک دارند. عشق به “سیم های همه جانبه” مانند Deus Ex و Dishonored. اما سپس سطوح واقعی، که به عنوان ماموریت های مجزا شبیه به هیتمن ساختار یافته اند، احساس می کنند که به تیمی از مددرهای با استعداد واگذار شده اند. وظیفه آنها: تا جایی که می‌توانید دست به کار شوید و به هیچ‌کس پاسخگو نباشید. نتیجه نهایی، یک آزمایش رام‌نشده و بی‌حرکت است، که در عدم انسجام زرق و برق‌آمیز خود هیجان‌انگیز است و در عین حال کاملاً متعهد به یک دید واقعاً منحصربه‌فرد است.

سر انتخاب

سر انتخاب
سر انتخاب

توسعه دهنده: نما تاکاهاشی

بستر، زمینه: کامپیوتر

بهترین بازی‌های پازل معمولاً حول یک ایده ساده ساخته می‌شوند و ElecHead نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما روباتی هستید که دارای بار الکتریکی در سرتان است و از آن برای تغذیه خودکار پلتفرمی که در حال حاضر روی آن ایستاده اید استفاده می کنید. هر چیزی که به این پلتفرم متصل باشد نیز اکنون برق می‌گیرد و باعث می‌شود پلتفرم‌های جامد ظاهر شوند و ابزارهای مختلف شروع به حرکت کنند. اما به محض خروج از سکو، قدرت از بین می رود. دوباره تماس بگیرید و باز می گردد. از این فرض اساسی، صفحه پس از نمایش معماهای پلتفرم فریبنده و مغز آزاردهنده پیش روی شماست. این نوعی پلتفرم کننده پازل است که شما را مجبور می کند دقایقی متوالی به صفحه خیره شوید و به زنجیره رویدادهایی که در حرکت بعدی شما رخ می دهد فکر کنید.

دوده

دوده
دوده

توسعه دهنده: نیش شبدر

بستر، زمینه: PC، Stadia

Metroidvanias و 2D Soulslikes این روزها یک دوجین سکه هستند، بنابراین برای برجسته کردن چیزی واقعاً خاص نیاز است. اگرچه Grime ممکن است زمینه جدیدی را ایجاد نکند، اما به ترکیبی تقریباً بی عیب از دو تأثیر آشکار خود دست می یابد. پیشرفت مبتنی بر توانایی به سبک متروید احساس اکتشاف را افزایش می دهد، همانطور که شما عمیق تر در یک تمدن مرموز زیرزمینی کاوش می کنید و شبکه وسیعی از گذرگاه های در هم تنیده آن را زیر و رو می کنید. مبارزه Soulslike به لطف مکانیک “جذب” سخت، چالش برانگیز است و دارای یک تعادل شدید بین ریسک و پاداش است – یک جدایی زمان‌بندی شده که دشمنان را آسیب‌پذیر می‌کند و توانایی شما را برای بهبودی تقویت می‌کند. Grime دنیایی عجیب و جذاب را با لایه های لایه ای از اسرار برای کشف ارائه می دهد.

صد روز

صد روز
صد روز

توسعه دهنده: بازی اسلحه شکسته

بستر، زمینه: رایانه شخصی، مک، سوئیچ، Stadia

اگر Stardew Valley اما به طور خاص وظیفه مدیریت یک تاکستان را داشته باشید چه؟ صد روز با زیبایی‌شناسی اندکی عقیم و بی‌علاقگی‌اش به اینکه به شما اجازه می‌دهد عاشقانه با دیگر شخصیت‌ها را دنبال کنید، به آسانی آن توصیف نیست، اما بسیار نزدیک است. جایی که Hundred Days برتری می یابد، اختصاص به شبیه سازی جزئیات صنعت شراب سازی است، از انواع مختلف انگور گرفته تا فناوری های بی شماری که در هر مرحله از فرآیند تولید استفاده می شود. حالت داستانی که همراه با لحنی شاداب و نقد ضد سرمایه داری لذت بخش است، کار بسیار خوبی را انجام می دهد تا شما را در قلمروی ناآشنا آسان کند بدون اینکه از شما بخواهد که یک شبه در این تجارت متخصص شوید.

دریاچه

دریاچه
دریاچه

توسعه دهنده: گیمو

بستر، زمینه: PC، PS4، Xbox Series X|S

به راحتی می توان لیک را به عنوان یک سریال طنزآمیز نتفلیکس تصور کرد که در آن شهر معتاد به کار به یک شهر خواب آلود و روستایی نقل مکان می کند و در حالی که مردم روستایی عجیب و غریب جذابیت خانه خود را به کار می گیرند، به خلاء زندگی خود پی می برد. اما در حالی که دریاچه مطمئناً شما را تشویق می‌کند که سرعت خود را کم کنید و در هوای پاک تنفس کنید، به طرز ماهرانه‌ای از کلیشه‌ها اجتناب می‌کند. مردیث، مهندس نرم افزاری که دو هفته را در زادگاهش سپری می کند تا پدر پستچی خود را در تعطیلات پردرآمد خود پر کند، شخصیت پیچیده ای است. در برخورد با مردم شهر -چهره های جدید و دوستان قدیمی به طور یکسان- او با انتخاب های زندگی که انتخاب کرده است روبرو می شود و اجمالی از مسیرهایی که طی نشده است به او پیشنهاد می شود. در نهایت، انتخاب های شما آنقدر آینده او را مشخص نمی کند که به او اجازه می دهد همه احتمالات را ببیند.

دنیای قدیم

دنیای قدیم
دنیای قدیم

توسعه دهنده: بازی های موهاوک

بستر، زمینه: کامپیوتر

سورن جانسون، طراح اصلی Civilization IV می‌داند که چه چیزی باعث می‌شود بازی استراتژی 4X مشخص شود – و کجا نیاز به تنظیم مجدد دارد. برای Old World، جانسون و تیم کوچکش در بازی‌های Mohawk الگوی Civ را ساختارشکنی کردند، همه جنبه‌ها را زیر سوال بردند، سپس آن را به عنوان تجربه‌ای متمرکزتر و شخصیت محورتر بازسازی کردند. در اینجا، تاریخ در نسل‌ها سنجیده می‌شود، نه هزاره‌ها، و رویدادها بر اساس روابط شخصی، ازدواج‌ها و قتل‌ها بین حاکمان و اعضای دادگاه‌هایشان شکل می‌گیرد. ناگهان، با Old World، استراتژی 4X دوباره احساس جدید شد.

شهربازی

شهر خراش
شهر خراش

توسعه دهنده: اسکار استالبرگ

بستر، زمینه: کامپیوتر، مک، سوئیچ، اندروید، iOS

بیایید با آن روبرو شویم، چیزی که برای بسیاری از ما در مورد بازی‌های شهرسازی مانند Cities Skyline جذاب می‌دانیم، دستکاری در ترازنامه یا نگرانی در مورد جریان ترافیک نیست. – بدون محدودیت از نظر بودجه یا خلق و خوی مردم – ساختمان یا خیابان یا پارک را هر کجا که دوست دارید زیر و رو کنید. Townscaper این فانتزی را بدون زحمت ارائه می دهد و شما را قادر می سازد که جوامع زیبا، دنج و بسیار اروپایی را تنها با چند کلیک ساده ماوس یا ضربه زدن روی صفحه نمایش ایجاد کنید. نبوغ آن در این است که چگونه هر سازه جدیدی که می‌سازید با آنچه قبلا ساخته‌اید هماهنگ می‌شود و حسی کاملاً طبیعی و تقریباً ارگانیک به فضایی که طراحی کرده‌اید ارائه می‌کند، گویی در طی قرن‌ها شکل گرفته است نه در نتیجه برنامه‌ریزی مرکزی. از همه مهمتر، هیچ کس نیست که بیاید و همه چیز را خراب کند.

وایلدرمیث

وایلدرمیث
وایلدرمیث

توسعه دهنده: Worldwalker Games

بستر، زمینه: کامپیوتر، مک

در نگاه اول، Wildermyth بسیار شبیه یک RPG معمولی به نظر می رسد. شما گروهی از ماجراجویان تشکیل می‌دهید تا بر روی نقشه‌ای فانتزی سفر کنید، در انبارها و دهکده‌ها توقف کنید تا با شروران مبارزه کنید، گنج را غارت کنید و سطح خود را بالا ببرید. در قلب، این یک RPG فانتزی بسیار کامل با نبردهای تاکتیکی هوشمندانه و چالش برانگیز و یک نمایش دست ساز دوست داشتنی است که یک کتاب داستان RPG نیمه رومیزی و بخشی پاپ آپ است. اما از طریق ماموریت‌های رویه‌ای ایجاد شده که در واقع به چیزی معنادار انباشته می‌شوند، به جای اینکه صرفاً تکراری شوند، همچنین از شما می‌خواهد از گروه جادوگران و مبارزان خود مراقبت کنید و به شما اجازه می‌دهد آنها را به صورت افسانه بنویسید، با اعمال اعضای بازنشسته یا فوت شده حزب که یک حزب را تشکیل می‌دهند. اساطیر جدید برای نسل آینده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme