16 دقیقه اول بازی Gotham Knights فاش شد

Home » 16 دقیقه اول بازی Gotham Knights فاش شد

Warner Bros Games بخش خوبی از گیم پلی بازی آینده خود Gotham Knights را منتشر کرده است. IGN اولین 16 دقیقه اول بازی اکشن RPG. در حالی که بازیکنان می توانند از بین چهار مورد از زیر دستان بتمن از جمله نایت وینگ، رد هود و رابین یکی را انتخاب کنند، این ویدیو بت گرل را در کانون توجه قرار می دهد.

صحنه تحقیق در عملکردهای ویدئویی IGN به عنوان نوعی سطح آموزشی، بازیکن را از مکانیک‌ها و سناریوهایی که بعداً در بازی ظاهر می‌شوند، می‌برد. در حالی که این ویدئو 16 دقیقه ابتدایی گیم پلی واقعی را نشان می دهد، از پیش درآمدی روایی محور که برادران وارنر تصمیم دارد فعلاً مخفی نگه دارد، صرف نظر می کند.

در یک همراه مقاله ای در IGNپاتریک ردینگ، کارگردان خلاق Gotham Knights توضیح می‌دهد که بازی بازیکنان را مجبور نمی‌کند تا مانند افراد ضعیفی که در سبک RPG سنتی هستند، شروع کنند. ردینگ توضیح می‌دهد که هر یک از شخصیت‌های قابل بازی «عملاً فارغ‌التحصیل مدرسه مبارزه با جنایات بتمن هستند»، به این معنی که آنها هیچ مشکلی نخواهند داشت که اراذل و اوباش متوسط ​​شما را از بین ببرند.

جایی که عناصر تسطیح RPG وارد بازی می شوند، جایی است که هر شخصیت متمایزتر می شود. ردینگ توضیح می‌دهد که در ابتدا، همه شخصیت‌ها دارای یک مجموعه حرکتی نسبتاً مشابه از «چیزهای بتمن» هستند، زیرا همه آموزش‌های مشابهی را دیده‌اند. همانطور که بازی پیشرفت می کند، هر شوالیه مهارت ها و قدرت های متمایز خود را تقویت می کند، زیرا آنها کاملاً به سلیقه خود از آنچه که یک شوالیه تاریکی شهر گاتهام باید باشد تغییر می کند.

Gotham Knights در 25 اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X|S عرضه خواهد شد.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme