20 سال Halo را با Xbox Series X – Halo Infinite Limited Edition و موارد دیگر گرامیداشت کنید

Home » 20 سال Halo را با Xbox Series X – Halo Infinite Limited Edition و موارد دیگر گرامیداشت کنید

امروز در Gamescom Opening Night Live ، Xbox و 343 Industries دو قطعه سخت افزاری محدود را نشان دادند – Xbox Series X – بسته نرم افزاری Halo Infinite Limited Edition و Halo Infinite Limited Edition Elite Series 2 در 15 نوامبر 2021 در جشن 20 سالگی Halo راه اندازی شدث سالگرد. این دو دستگاه با سخت افزار اضافی شرکای ما در Seagate و Razer به هم متصل می شوند تا به ما کمک کنند تا 20 سال از این حق رای دادن نمادین را پیش از راه اندازی جشن بگیریم. Halo Infinite در 8 دسامبر 2021

Xbox Series X – بسته نرم افزاری Halo Infinite Limited Edition

https://www.youtube.com/watch؟v=sUs2Vb215-w

بیستمین سالگرد Halo و راه اندازی آینده آن را جشن بگیرید Halo Infinite با این سفارشی طراحی شده ، برای اولین بار نسخه محدود Xbox Series Xبه این طرح با الهام از جهان گسترده Halo طراحی شده است و با روکش فلزی تیره با طلای ایریدیوم پیچیده شده است. در بالای زره ​​یک الگوی ستاره سفارشی وجود دارد که از سطح Zeta Halo دیده می شود و تا بالای کنسول و بر روی پنکه امتداد دارد. در زیر ستاره ها ، دریچه بالایی با رنگ آبی مضمون کورتانا تأکید شده است. برای خاموش کردن ، کنسول با صداهای سفارشی با تم Halo روشن و خاموش می شود. کنترلر موجود در بسته نرم افزاری دارای طراحی منطبق در جلو ، علامت 20 ساله طلایی ایریدیوم در پشت ، و همچنین دسته های پشتی و عقب برای قرار دادن همه سبک های بازی است.

روی سریع ترین و قدرتمندترین کنسول ما بازی کنید و قهرمان بازی شوید Halo Infinite با یک نسخه قابل بارگیری از بازی همراه با این بسته نرم افزاری. Halo Infinite در Xbox Series X | S دارای حداکثر 4K و 60 فریم بر ثانیه است و Multiplayer Arena تا 120 فریم در ثانیه ، صدای 3D فضایی پیشرفته و موارد دیگر را پشتیبانی می کند. و با ویژگی های جدیدی مانند Quick Resume ، Auto HDR و افزایش نرخ فریم ، کل فهرست بازی های Halo در نسل بعدی بهتر می شود.

این Halo Infinite Limited Edition Xbox Series X 15 نوامبر 2021 راه اندازی می شود و برای آن در دسترس است پیش سفارش از امروز با قیمت 549.99 دلار در خرده فروشان منتخب در سراسر جهان شروع می شود.

بازدید کنید xbox.com یا برای جزئیات بیشتر با خرده فروش مورد علاقه خود مشورت کنید.

Halo Infinite Limited Edition Elite Series 2

https://www.youtube.com/watch؟v=OCXfhdzKF3k

همچنین امروز اعلام شد ، ما مشتاق به دست آوردن آن هستیم Halo Infinite Limited Edition Elite Series 2 در دستان شما این کنترلر آماده هرگونه ماموریت با طراحی سفارشی با الهام از زره نمادین Master Chief ، دارای رنگ سبز مات متالیک جنگی با روکش D طلا از جنس ایریدیوم است و دارای زرادخانه ای از اجزای قابل تعویض و کیف سفارشی مزین به جلد است. نشان های برجسته شورای امنیت سازمان ملل برای این دقت اسپارتایی ، از ابزار تنظیم تنش انگشت شست سفارشی استفاده کنید که حتی می توانید مانند برچسب سگ بپوشید تا همیشه آماده باشید تا تجربه رزمی خود را به خوبی تنظیم کنید. وقتی از کنترلر خود استفاده نمی کنید ، آن را روی پایه شارژ لیزری یا کابل شارژ سفارشی نگه دارید. و وقتی که Halo Infinite در نسخه های مختلف ، فراموش نکنید که این طرح منحصر به فرد را در جلسات چند نفره با جذابیت سلاح کنترل کننده Halo Elite منحصر به فرد نشان دهید ، تنها با خرید کنترلر Halo Infinite Elite امکان پذیر است.

خیلی بیشتر از این آماده نبرد نمی شود! Halo Infinite Limited Edition Elite Series 2 در دسترس است پیش سفارش امروز با قیمت 199.99 دلار آمریکا و 15 نوامبر 2021 در خرده فروشان منتخب در سراسر جهان راه اندازی می شود.

بازدید کنید xbox.com یا خرده فروش محلی خود برای اطلاعات بیشتر.

Halo Infinite Edition Razer Kaira Pro برای Xbox

Halo Infinite Edition Razer Kaira Pro برای Xbox

با غوطه ور شدن در صداهای دنیای حلقه کشف نشده با Halo Infinite Edition Razer Kaira Pro برای Xbox تجربه خود را افزایش دهید. همانطور که قدرت درایورهای Razer TriForce Titanium 50mm هدست را به کار می گیرید-یک طرح 3 قسمتی ثبت شده بر روی هر جزئیات صوتی قرار می گیرد ، بنابراین می توانید دشمنان مجاور را در هنگام مقابله با نیروهای تبعید شده شناسایی و نابود کنید. بازدید کنید razer.com برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای اطلاع رسانی هنگامی که Halo Infinite Edition Razer Kaira Pro در دسترس باشد.

Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive برای ایکس باکس

Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive برای ایکس باکس

محدودیت های بازی خود را تسخیر کنید-در حالی که عشق خود را به Halo با مجوز رسمی Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive برای Xbox نشان می دهید. اندازه جیبی ، حداکثر 5 ترابایت فضای ذخیره سازی ، پوشیده از آثار هنری منحصر به فرد ، به علاوه LED های سفارشی برای ایجاد یک تجربه حماسی Halo. Halo Infinite را مستقیماً از درایو Xbox One خود بازی کنید یا از آن برای ذخیره کل فهرست پشتی بازی های Halo در Xbox Series X | S خود استفاده کنید. با قدرت Halo Infinite Game Drive خود را مسلح کنید – ماجراجویی در انتظار است. Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive برای Xbox اکتبر امسال با قیمت 99.99 دلار (2 ترابایت) و 159.99 دلار (5 ترابایت) از خرده فروشان منتخب در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. بررسی Seagate.com برای اطلاعات بیشتر.

با ما در جشن 20 سالگی Halo در نوامبر امسال همراه شوید و قهرمان شوید Halo Infinite این دسامبر

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید xbox.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme