20 سوال با جف کیگلی

Home » 20 سوال با جف کیگلی

جف کیگلی یکی از شناخته شده ترین چهره ها در صنعت بازی های ویدیویی است. حرفه طولانی و داستانی او در روزنامه نگاری آغاز شد و او در تعدادی از نشریات معروف از جمله GameSpot کار کرده است. با این حال، این روزها او بیشتر به خاطر اجرای نمایش هایی مانند The Game Awards، Opening Night Live و البته Summer Game Fest شناخته شده است.

این رویدادها از زمان آغاز به کار خود راهی برای تجلیل از بازی‌ها و افرادی که آن‌ها را ایجاد می‌کنند، بوده است، در حالی که برای تجربه‌های بازی ویدیویی که در انتظار ما هستند، هیاهو ایجاد می‌کنند. صرف نظر از اینکه کدام رویداد Geoff Keighley را تماشا می‌کنید، می‌دانید که در انتظار یک تولید غم‌انگیز با تریلرها، اجراهای موسیقی و مصاحبه‌های به یاد ماندنی هستید.

با وجود این، جف تا حدودی مردی مرموز باقی می ماند. بنابراین، در آستانه برگزاری Summer Game Fest 2022، با کیگلی صحبت کردیم تا با او یک بازی متفاوت انجام دهیم: 20 سوال. در این ویدیو با موسیقی و غذای مورد علاقه جف، خاطره انگیزترین لحظات نمایش زنده او و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

Summer Game Fest Live 2022 پنج‌شنبه، 9 ژوئن برگزار می‌شود. از ساعت 11 صبح PT / 2 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می‌شود و در پلتفرم‌های پخش معمولی مانند YouTube و Twitch پخش می‌شود. این ارائه همچنین در سالن های منتخب IMAX پخش خواهد شد. جشنواره بازی تابستانی با Day of the Devs: Summer Game Fest Edition دنبال می شود. می توانید برنامه کامل و همچنین جزئیات نحوه تماشای همه آن را در اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme