5 نکته درباره پیش نمایش چند نفره Halo Infinite

Home » 5 نکته درباره پیش نمایش چند نفره Halo Infinite

Halo Infinite امسال منتشر می شود و ما از اولین آزمایش تکنیکی چند نفره چیزهای زیادی آموختیم. با پرشیا همراه باشید تا او بات ها ، 4v4 Slayer PvP ، اسلحه ها و موارد مهمی را که تا اینجا باید بدانید ، تجزیه کند. برای شروع ، مجموعه ای از تغییرات کیفیت زندگی در نحوه بازی و نحوه تعامل شما با نقشه وجود دارد. یک مینی نقشه بازسازی شده وجود دارد که ممکن است برخی از بازیکنان کهنه کار Halo را مکث کند ، زیرا رفتار مینی نقشه متفاوت از بازی های قبلی است. همچنین یک سیستم پینگ جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد ساختمانها را علامت گذاری کنید ، نقاط ایستگاه را تعیین کنید و مخالفان را هدف قرار دهید. هم تیمی های شما حتی از اسپارتانی های خود می خواهند تا تماس های هوش مصنوعی خودکار را انجام دهند ، بنابراین شما هنوز می توانید بدون نیاز به سوار شدن در مکالمات مطلع باشید!

پیش نمایش فناوری دارای 3 نقشه بود و ما به جزئیات آن نقشه ها و نحوه تنظیم آنها می پردازیم. نقشه ها دارای سلاح های قدرتمند تصادفی هستند که با هر مسابقه می چرخند ، بنابراین تنوع بیشتری برای تازه نگه داشتن چرخش هنگام پخش مجدد نقشه های خاص وجود دارد. توانایی ها نیز با امتیازات اصلی مانند Overshield باز می گردند ، اما بسیاری از توانایی های جدید نیز اولین آنها را به نمایش می گذارد! سپر افتادگی یک ابزار جالب است که به شما امکان می دهد به طور موقت مقداری از مزایای مناسب برای آتش نشانی را به خود اختصاص دهید. در همین حال ، قلاب دستگیره یک تغییر دهنده بازی است که به شما امکان می دهد با وجود استفاده محدود از آن ، به سرعت از زمین عبور کنید.

در نهایت ، ما به تعدادی از بسیاری از سلاح های در دسترس شما ، از جمله سلاح های جدید مانند تفنگ تاکتیکی Commando و Skewer ، می پردازیم. حتماً در نظرات به ما اطلاع دهید که کدام اسلحه ها بیشتر مشتاق به دست گرفتن شما هستند! Halo Infinite برای انتشار تعطیلات 2021 برای Xbox One ، Xbox Series S | X و رایانه شخصی برنامه ریزی شده است. حتماً در GameSpot مشترک شوید زیرا ما هر آنچه را که باید درباره Halo Infinite بدانید ، از گیم پلی گرفته تا راهنماها و ویژگی ها ، برای شما به ارمغان می آوریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme