7 سپتامبر وارد منطقه محرومیت چرنوبیل در چرنوبیلیت شوید

Home » 7 سپتامبر وارد منطقه محرومیت چرنوبیل در چرنوبیلیت شوید

آیا برای رویارویی با ترس های خود آماده اید؟ منطقه برای استالکرها باز می شود چرنوبیل در 7 سپتامبر بهترین تجهیزات خود را به کار بگیرید – انسانها تنها تهدیدی نیستند که در تاریکی در کمین هستند …

چرنوبیل یک RPG وحشتناک علمی تخیلی برای بقا از توسعه دهندگان The Farm 51. در بیابان واقع بینانه و سه بعدی اسکن شده در منطقه محرومیت چرنوبیل است ، در جستجوی خود یک داستان داستانی غیر خطی را کشف کنید تا حقیقت گذشته شکنجه شده خود را کشف کنید.

ایگور خیمی نیوک ، فیزیکدان سابق نیروگاه چرنوبیل ، برای یافتن نامزد خود که 30 سال پیش در روز سرنوشت ساز فاجعه هسته ای ناپدید شد ، به منطقه کنونی محروم بازگشت. او او را در رویاهای خود تسخیر می کند و تا زمانی که حتی باریک ترین امید به زنده بودن او وجود داشته باشد ، ایگور باید با وحشت های خود منطقه روبرو شود. همانهایی که ممکن است قبلاً تاتیانا را مصرف کرده باشند. آیا اسرار تاریک چرنوبیل را کشف خواهید کرد؟ آیا قادر خواهید بود با حقیقتی روبرو شوید که در آنجا خواهید یافت؟

تاتیانا آملیوا ، نامزد گمشده ایگور ، در خواب ایگور را به چرنوبیل فراخواند. به نظر می رسد او هم راهنما و هم دشمن است. نیات او؟ ناشناس. در منطقه حتی تشخیص اینکه آیا او واقعاً آنجاست یا فقط پژواک یک خاطره است ، دشوار است.

چرنوبیل داستان هیجان انگیز توطئه ، عشق و وسواس است. با وقوع رویدادها ، متوجه خواهید شد که آیا می توانید با ترس های خود روبرو شوید ، اما آیا می توانید از آنها جان سالم به در ببرید.

لایه های مختلفی از جنبه بقا در بازی وجود دارد. برای یافتن منابعی در منطقه محرومیت ، مانند غذا ، سلاح ، دارو و مواد ضایعات ، باید پایگاه خود را بسازید و ماموریت های خطرناک را آغاز کنید. ماموریت شما چیزی نیست که بتوانید به تنهایی انجام دهید ، بنابراین باید همراهان خود را پیدا کرده و آنها را نیز بفرستید. همراهان شما برای موفقیت مأموریت شما بسیار مهم خواهند بود ، بنابراین شما باید منابع خود را به خوبی مدیریت کنید تا مطمئن شوید که همه شما زنده خواهید ماند. اما هیچ چیز در منطقه آسان نیست. به یاد داشته باشید: همه یک برنامه پنهان دارند.

کاوش در منطقه زیان شما را به دنبال خواهد داشت. هنگامی که سطح تابش بیش از حد بالا باشد ، به سلامتی شما آسیب می رساند. روبرو شدن با سربازان و موجودات متخاصم از بعد دیگر بر روان شما تأثیر می گذارد. مهمات شما می تواند تمام شود و گاهی اوقات نمی توانید به پایگاه خود برگردید تا بتوانید نفس بکشید ، بنابراین باید در هنر بقا در میدان تسلط داشته باشید. در شرایط سخت می توانید ابزارهای ساده ای از مواد موجود ایجاد کنید یا با وسایل متروکه ای که پیدا می کنید کار کنید. برای زنده ماندن باید هر کاری را که لازم است انجام دهید.

عناصر بقا در چرنوبیل همه برای مطابقت با تنظیمات بازی ، منطقه محروم چرنوبیل طراحی شده اند. به عنوان مثال ، در بازی می توانید مخازن ضایعات فلزی و مواد شیمیایی را جمع آوری کنید ، که devs ، The Farm 51 ، در سفرهای خود به چرنوبیل مشاهده کردند.

این عناصر زمینی زنده ماندن با جنبه های ماوراءالطبیعه بازی ترکیب شده است. موجودات خطرناک و مرموز از بعد دیگری وارد منطقه می شوند. برای سهولت کاوش ، ابزار خاصی در اختیار دارید که می تواند پورتال هایی را برای سفر سریعتر یا سفر به گذشته باز کند و انتخابهای شما را تغییر دهد. اما هرچه بیشتر از این قدرت استفاده کنید ، موجودات بیشتری ظاهر می شوند ، بنابراین همیشه باید بهایی پرداخت.

توسعه دهندگان ، مزرعه 51 ، اغلب به چرنوبیل سفر می کردند تا اطلاعات مربوط به ایجاد نسخه درون بازی خود را جمع آوری کنند. Michał Mierzejewski از The Farm 51. می گوید: “ما سعی کردیم با استفاده از فوتوگرامتری جالب ترین مکانهای منطقه محروم در اطراف نیروگاه چرنوبیل را برای ایجاد دقیقترین نتایج بازسازی کنیم.” این واقعیت که ما موفق به اسکن آن شدیم ، به نوعی ، منطقه را ذخیره کنید. “

وقتی تیم به سطوح بالاتر Reactor 5 رسید ، عملاً می توانستند کل منطقه محرومیت را ببینند. آرتور فوجیک ، بازی ، می گوید: “ما تصور می کنیم ، تصور کنید ، چقدر خوب خواهد بود اگر بازیکنی بتواند هر روز این بازی را در بازی ببیند و انتخاب کند که از کجا باید به دنبال این مکان باشد و حتی تأثیر خود را در دنیای بازی ببیند.” کارگردان

مکانهای مشخصی مانند کافه پریپیات ، نیروگاه چرنوبیل و اردوگاه تابستانی زمرد که اکنون تخریب شده است برای همیشه در بازی جا افتاده است.

منطقه محروم چرنوبیل واقعی ، اگرچه اسرار خاص خود را دارد ، اما در واقع امن است. تفریحات منطقه در چرنوبیل با این حال شما را به یک ماجراجویی هیجان انگیز می برد اما شما را مجبور می کند با ترس های خود روبرو شوید. با دانستن این ، آیا هنوز وارد منطقه می شوید؟ شما را در 7 سپتامبر می بینیم. امیدواریم زنده بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme