Activision Blizzard در حال ارسال ایمیل های ضد اتحادیه قبل از رای گیری نرم افزار Raven است

Home » Activision Blizzard در حال ارسال ایمیل های ضد اتحادیه قبل از رای گیری نرم افزار Raven است

اکتیویژن بلیزارد فعالانه کارمندان Raven Software QA را از رای دادن به نفع اتحادیه، پیش از انتخابات جاری با ضرب‌الاجل 20 می، منصرف می‌کند.

با توجه به الف گزارش واشنگتن پست، مدیریت ریون به کارمندان پیام می فرستد و جلسات تالار شهر را در مورد انتخابات برگزار می کند، از جمله سالن شهرداری 26 آوریل که در آن به کارکنان گفته شد که اتحادیه ممکن است به توسعه بازی آسیب برساند و بر تبلیغات یا مزایا تأثیر بگذارد.

پس از آن رویداد، گزارش شده است که ایمیلی برای کارمندان ارسال شد که یک تصویر ضمیمه شده بود که روی آن نوشته شده بود: «لطفاً رأی منفی دهید».

هیئت ملی روابط کار رای اتحادیه را تصویب کرد در اواخر آوریل، به دنبال یک رفت و برگشت طولانی بین کارکنان تضمین کیفیت و مدیریت که از سال گذشته پس از اخراج غیرمنتظره اکتیویژن بلیزارد حدود دوازده پیمانکار QA را آغاز کرد.

پس از انصراف در اعتراض، Raven Software اقدام به تشکیل اتحادیه کرد و دادخواستی را به NLRB ارسال کرد، زیرا Activision Blizzard به طور داوطلبانه اتحادیه آنها را در مهلت تعیین شده به رسمیت نشناخت. برگه های رای با مهلت 20 ماه مه و شمارش آرا برنامه ریزی شده در 23 مه از طریق ویدئو کنفرانس به کارگران واجد شرایط QA ارسال شده است.

جدول زمانی اتحادیه سازی QA نرم افزار ریون کامل: داستان تاکنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.