Among Us اکنون برای Xbox One، Xbox Series X|S و با Xbox Game Pass منتشر شده است

Home » Among Us اکنون برای Xbox One، Xbox Series X|S و با Xbox Game Pass منتشر شده است

در بین ما بالاخره تمام شد – بازی کار تیمی و خیانت ما را اکنون در Xbox One، Xbox Series X|S و با Xbox Game Pass ببینید.

از فضا عبور کنید و سعی کنید سفینه فضایی خود را در کنار سایر همنوردان خود نگه دارید، اما مراقب باشید – ممکن است فریبکارانی در کشتی باشند. یا شاید… شما فریبکار هستید؟! فقط یک راه برای فهمیدن وجود دارد!

هر چند این همه چیز نیست – انتشار در بین ما همراه با تمام محتوای قبلی، مجموعه ای از به روز رسانی های جدید، و برخی از لوازم آرایشی منحصر به فرد. بیایید در مورد آن صحبت کنیم!

اسکرین شات

دروغگوها را پیدا کنید – یا یکی باشید

موفقیت خدمه شما به توانایی های اجتماعی شما بستگی دارد. فکر می‌کنید می‌دانید فریبکاران چه کسانی هستند؟ آیا می توانید آنها را قبل از اینکه شما را بکشند پیدا کنید؟ یا شاید به اشتباه اخراج شوید. در فضا، هیچ کس نمی تواند شما را نجات دهد – موفق باشید در کشف حقیقت!

اسکرین شات

به روز رسانی های جدید – نقش ها، کیهان ها و دستاوردها

در بین ما به طور مداوم در حال به روز رسانی است و نسخه Xbox نیز از این قاعده مستثنی نیست!

یک سطح کاملاً جدید از گیم پلی با نقش ها، با احتمالات و اعداد قابل تنظیم برای لایه ای از عمق را وارد کنید. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید:

• Scientist: در هر زمان به موارد حیاتی دسترسی داشته باشید.
• مهندس: می تواند از دریچه ها استفاده کند.
• فرشته نگهبان: یک سپر حفاظتی در اطراف خدمه باقیمانده بیاندازید.
نقش فریبنده
• Shapeshifter: با تبدیل شدن به سایر خدمه خود را مبدل کنید.

اسکرین شات

آیا می خواهید ظاهر جدیدی با نقش بالقوه جدید شما مطابقت داشته باشد؟ با سیستم فروشگاه جدید ما – Cosmicubes – سطح را ارتقا دهید، لوازم آرایشی مضمون را باز کنید و سبک های مختلف را کشف کنید! ما نه تنها پوست، کلاه و حیوانات خانگی اضافی داریم، بلکه پلاک‌های اسم، لوازم آرایشی و غیره را نیز اضافه کرده‌ایم. و بهترین بخش؟ بازیکنان تنها با انجام بازی قادر خواهند بود بسیاری از موارد را باز کنند. نمی توانم منتظر بمانم تا همه لوازم آرایشی دیگر ما را نیز ببینید.

و اگر دستاوردها از نوع شما هستند، نگران نباشید – چیزهای زیادی برای کشف وجود خواهد داشت.

اسکرین شات

بازی متقاطع

دوستانی در دستگاه های دیگر دارید؟ جای نگرانی نیست! نسخه کنسول در بین ما امکان بازی متقاطع را فراهم می کند تا همه بتوانند با هم بازی کنند. چهار تا 15 لابی بازیکن با چند نفره آنلاین پشتیبانی می شود!

این از ماست. ما نمی توانیم آن را باور کنیم! بازی کوچک ما که به عنوان یک تجربه محلی و فقط برای موبایل شروع شد، اکنون در Xbox در دسترس است. شما واقعاً هرگز نمی دانید که در یک یا دو سال چه اتفاقی می افتد، ها؟

اسکرین شات

از حمایت همه شما متشکریم، و امیدواریم که در اطراف شما یک انفجار بیرون بیاید و خارج شوید.

ایکس باکس لایو

در بین ما

تنبل درونی


681

4.99 دلار

PC Game Pass

Xbox Game Pass

با 4 تا 15 بازیکن به صورت آنلاین یا از طریق وای فای محلی در حالی که تلاش می کنید سفینه فضایی خود را برای عزیمت آماده کنید، بازی کنید، اما مراقب باشید که یک یا چند بازیکن تصادفی در میان خدمه، کلاهبردارانی هستند که قصد دارند همه را بکشند! در اصل به عنوان یک بازی مهمانی ایجاد شده است، توصیه می کنیم با دوستان در یک مهمانی LAN یا آنلاین با استفاده از چت صوتی بازی کنید. از بازی چند پلتفرمی بین موبایل و رایانه شخصی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme