Apex Legends: Defiance اینجاست

Home » Apex Legends: Defiance اینجاست

حالت جدید کنترل با زمان محدود را بازی کنید، به دیوانه مگی در بازی‌ها خوش آمدید و فقط برای ورود به سیستم در جشن سومین سالگرد ما، قفل پاداش‌ها را باز کنید!

این یک فصل جدید از Apex Games است Apex Legends: Defiance. برای جشن گرفتن سومین سالگرد خود، یک حالت جدید، یک Legend جدید را معرفی می کنیم و جوایز بیشتری نسبت به قبل به شما اهدا می کنیم.

Apex Legends: Defiance

برای مدت زمان محدود، جدیدترین روش بازی را امتحان کنید Apex Legends: کنترل. وارد 9 در مقابل 9 نبرد شوید و با هم متحد شوید تا بلیط تیم دشمن را بکوبید. با انتخاب هر تیم به صورت جداگانه Legends، می توانید توانایی های Legends را به روش هایی که قبلاً دیده نشده بود ترکیب کنید. و دیگر لازم نیست نگران مسابقه دادن به یک فانوس دریایی مجدد باشید: پیروزی با در اختیار داشتن نقاط کنترل به دست می آید. هر چند بار که دوست دارید Respawn کنید و مجموعه حرکت هر Legend را یاد بگیرید!

Apex Legends: Defiance

این فصل، مگی دیوانه را به فهرست معرفی می کند. این جنگ سالار بداخلاق برای دوست یابی اینجا نیست. این دختر دیوانه بدجنس با مهارتش در تفنگ ساچمه ای و یک Ultimate خردکننده، مطمئناً بازی ها را تغییر خواهد داد.

Apex Legends: Defiance

کسی یا چیزی وارد فاز دونده Olympus’s هک شده است و باعث سقوط شهر شناور و ایجاد بی ثباتی در سراسر شهر شده است که چهره نقشه را تغییر می دهد: شاید برای همیشه.

Apex Legends: Defiance

Apex Legends: Defiance همچنین سومین سالگرد Apex Legends. برای جشن گرفتن، ما به بازیکنانی که در سه هفته اول وارد سیستم می شوند، جوایز زیادی می دهیم (شرایط و ضوابط را اینجا ببینید). از 15 تا 22 فوریه، قفل Octane را باز کنید و سه بسته موضوعی Octane دریافت کنید. از 23 فوریه تا 1 مارس، همه بازیکنان قفل Wattson را با سه بسته موضوعی او باز می کنند. در نهایت، از 2 تا 8 مارس، والکری را باز کنید و نه تنها سه بسته تماتیک والکری، بلکه یک بسته افسانه ای را نیز دریافت کنید.

پیشنهادات به شرح زیر در دسترس خواهد بود:

  • هفته 1: پیشنهاد از ساعت 10 صبح PT در 8 فوریه شروع می شود و در ساعت 9:59 صبح PT در 15 فوریه به پایان می رسد.
  • هفته 2: پیشنهاد از ساعت 10 صبح PT در 15 فوریه شروع می شود و در ساعت 9:59 صبح PT در 22 فوریه به پایان می رسد.
  • هفته 3: پیشنهاد از ساعت 10 صبح به وقت PT در 22 فوریه شروع می شود و در ساعت 9:59 صبح PT در 1 مارس به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme