Arma Reforger ظاهراً آنلاین به بیرون درز کرده است و آینده فرنچایز را به تصویر می کشد

Home » Arma Reforger ظاهراً آنلاین به بیرون درز کرده است و آینده فرنچایز را به تصویر می کشد

به نظر می‌رسد یک راهنمای بازاریابی فاش شده تأیید می‌کند که Arma 4 ورودی بعدی این فرنچایز از Bohemia Interactive نخواهد بود، بلکه در عوض یک بازی رایانه‌های شخصی و کنسولی به نام Arma Reforger خواهد بود.

همانطور که توسط PC Gamer، راهنمای بازاریابی در پست شد درز و شایعات بازی Reddit و به نظر می رسد معتبر است، به خصوص که بوهمیا در حال آماده شدن برای افشای آن است “آینده یا آرما” در 17 می 2022.

راهنما می گوید که به دلیل پیچیدگی توسعه Arma 4، Arma Reforger یک پل بین Arma 3 و بازی چهارم رسمی این سری خواهد بود. اگرچه ممکن است آن چیزی که مردم Arma 4 به آن امیدوار بودند نباشد، به نظر می رسد که از موتور جدید Enfusion بوهمیا استفاده می کند.

آرما ریفورجر ظاهراً در جزیره خیالی اورون در اقیانوس اطلس اتفاق می‌افتد و در «سال 1989 جایگزین» در جریان درگیری بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی اتفاق می‌افتد. این بازی به عنوان یک «بازی شبیه‌سازی نظامی (در مقابل یک «شبیه‌ساز») نام‌گذاری می‌شود که نشان می‌دهد ممکن است نسبت به بازی‌های اصلی قابل دسترس‌تر باشد.

Bohemia امیدوار است که این بازی که بر روی موتور جدید Enfusion خود قرار می گیرد، هر زمان که وارد شد، مددرها با ابزارهای جدید به موقع برای Arma 4 راحت شوند. با انجام این کار، Arma 4 باید در زمان راه اندازی یک جامعه مودینگ پررونق داشته باشد.

راهنمای بازاریابی همچنین اشاره می‌کند که بوهمیا به همکاری با کمیته بین‌المللی صلیب سرخ ادامه خواهد داد و این شرکت به کار بر روی ویژگی‌هایی که «تمرکز بشردوستانه ضد جنگ» دارند، با ادامه «افشا کردن، انتشار و ترویج حقوق بین‌المللی بشردوستانه» ادامه خواهد داد. در بازی.”

بازی Arma 3 در سال 2013 منتشر شد و اخیراً از فیلم‌های اصلاح‌شده این بازی به‌عنوان فیلم‌های اخبار دروغین از مبارزه در اوکراین استفاده شد.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme