Art of Rally: The Racing Game ایجاد شده در یک ون در یک سفر جاده ای حماسی در سراسر آمریکای شمالی

Home » Art of Rally: The Racing Game ایجاد شده در یک ون در یک سفر جاده ای حماسی در سراسر آمریکای شمالی

خلاصه

  • هنر رالی نامه ای عاشقانه به دوران طلایی رانندگی در رالی است.
  • این بازی در یک ون در طول سفر جاده ای در سراسر آمریکای شمالی ایجاد شد.
  • هنر رالی در حال حاضر در Xbox Store برای Xbox One ، Xbox Series X | S ، Windows 10 PC و Xbox Game Pass در دسترس است.

بعد از چند سال کنار آمدن ، خیلی مشتاقم که بتوانم به شما بگویم بازی دوم ما ، هنر رالی، در Xbox راه اندازی می شود و امروز در دسترس است – روز اول با Xbox Game Pass! برای هرکدام از شما که بازی های مسابقه ای را دوست دارید ، این جانشین معنوی آخرین بازی من است ، رانش مطلق، که چند سال قبل بر روی ویندوز و ایکس باکس منتشر شد.

هنر رالی نامه ای عاشقانه به دوران طلایی رانندگی رالی است که بازیکنان سراسر جهان را مجبور به رانندگی در محیط های زیبا و آرامش بخش می کند که از مکان های واقعی فنلاند ، ساردینیا ، نروژ ، ژاپن ، آلمان و کنیا نیز الهام گرفته است! چیزی که اکثر بازیکنان هرگز نمی دانند این است که من مقدار زیادی از بازی را هنگام رانندگی در سراسر آمریکای شمالی با وانت کمپر خود توسعه دادم ، قبل از اینکه تیمی را برای راه اندازی آن در پایان جمع کنم.

هنر رالی

برخی از شما ممکن است یک ون باری مدرن را بشناسید ، اما من آن را Beluga می نامم و من آن را برای قسمت عمده توسعه به دفتر روی چرخ تبدیل کردم! ما به طبیعت رفتیم ، به آسمان بزرگ خیره شدیم ، از جنگل های آرام عبور کردیم و در بیابان های وسیع بیرون رفتیم. دیوانه کننده ترین سفر ، 6000 کیلومتر رانندگی از کانادا به اوآخاکا ، مکزیک بود که با توفان ویلا که در سینالوا رخ داد ، زمان بندی شد.

هنر رالی

ون من چنان نقش مهمی در ساخت بازی من داشته است که باید در آن بازی می کرد. اگر تا به حال بازی کردید هنر رالی، و تصادفاً در مسیری که کمتر سفر می کنید ، ممکن است آن را پیدا کنید (ورزش استتار از بازی قبلی من رانش مطلق)

هنر رالی

ساخت بازی به این شکل یک تجربه شگفت انگیز بوده است ، اگر گاهی از نظر تکنولوژیکی کمی چالش برانگیز باشد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم مردم وقتی آن را روی Xbox One ، Xbox Series X | S ، Windows 10 و Xbox Game Pass امتحان می کنند در مورد آن چه فکر می کنند!

هنر رالی

Funselektor Labs Inc.


99

24.99 دلار

PC Game Pass

Xbox Game Pass

“انجام کاری خطرناک با هنر ، هنر است …” هنر رالی یک تجربه سبک است که با الهام از دوران طلایی رالی از خالق مسابقه رانش مطلق در سراسر جهان از طریق محیط های رنگارنگ و سبک در نمای بالا به پایین الهام گرفته شده است. برای کسب رتبه اول در جدول امتیازات با چالش های روزانه و هفتگی رقابت کنید. آیا بر هنر رالی مسلط خواهید شد؟ – دوران طلایی رالی را در حالت حرفه ای تجربه کنید ، در 72 مرحله از فنلاند به ساردینیا ، نروژ ، ژاپن ، آلمان و آفریقا سفر کنید. -پشت فرمان ماشین های قدیمی مورد علاقه خود ، اعم از دهه 60 تا 80 ، گروه B ، گروه S و گروه A-از گزینه های دوستانه مبتدی تا حالت های رانندگی که با تجربه ترین رانندگان را به چالش می کشد ، همه بازیکنان می توانند مقابله کنند مسابقات با استفاده از ترفندهای رانندگی رالی مورد علاقه خود: حرکت اسکاندیناویایی ، فرمان متقابل ، ترمز پای چپ ، دور ترمز دستی. – نام خود را در بالای جدول امتیازات در چالش های روزانه و هفتگی ما قرار دهید. – مهارت های رانندگی خود یا به سادگی مناظر مورد علاقه خود را با حالت یکپارچه عکس و بازنمایی نشان دهید ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme