Aspire: Ina’s Tale – یک ماجراجویی دوبعدی زیبا و در عین حال ظریف – اکنون در دسترس است

Home » Aspire: Ina’s Tale – یک ماجراجویی دوبعدی زیبا و در عین حال ظریف – اکنون در دسترس است

سلام! نام من پابلو آبراهام است و کارگردان بازی در استودیو Wondernaut هستم. ما یک تیم کوچک برزیلی هستیم که در جنوب این کشور پهناور واقع شده و با هم ایجاد کردیم آرزو: قصه اینا، یک ماجراجویی دوبعدی خاطره انگیز و در عین حال با ظرافت پیچیده. فکر خاکستری ملاقات می کند برزخ. در بازی ما شما به عنوان اینا، یک قهرمان شجاع که از برجی زنده فرار می کند، بازی می کنید که زمانی او را در خوابی همیشگی زندانی کرده بود و رویاهایش را سیر می کرد. هنگامی که او به طور ناگهانی از خواب بیدار می شود، او راهی سفر آزادی و کشف می شود.

در طول مسیر، با ساکنان مختلف التقاطی و عجیب و غریب برج روبرو خواهید شد. برخی نیز زندانی هستند و برای آزاد شدن از شما کمک می خواهند. دیگران به برج متصل شده اند تا به آن خدمت کنند. از طریق این شخصیت ها است که هم داستان برج و هم داستان خود را کشف خواهید کرد. زیرا برج زنده است و نفس می کشد، اما از امیدها، رویاها و تخیل نیز تغذیه می کند. آیا اینا یک رویاپرداز باقی خواهد ماند یا از خواب بیدار خواهد شد و آرزوی بیشتر شدن را خواهد داشت؟

اسکرین شات

شما همچنین با استفاده از قدرت های اختری Ina برای دستکاری ارواح که خواص اشیاء اطراف شما را تغییر می دهند، انواع پازل را حل خواهید کرد. نور و اشیاء را دستکاری کنید تا موانع سر راه خود را تغییر دهید. در مواقعی نیز باید به زمان‌بندی و دقت خود برای شکست دادن موانع برج تکیه کنید.

اسکرین شات

و در نهایت، موسیقی برای آرزو: قصه اینا با دقت ساخته شده است تا سفری واقعی از صداها و احساسات ایجاد کند. این شامل عناصر بسیاری از ژانرها و سبک های موسیقی، با ارکستر و سازهای سنتی قومی آسیایی است که با صداهای سنتز و عرفانی ترکیب شده است.

بنابراین اگر از بازی‌های خلاقانه و داستان محور با میل به هنرهای چشم‌نواز لذت می‌برید که می‌توانید در چند جلسه آن‌ها را کامل کنید، آن‌وقت ممکن است خلاقیت کوچک ما بازی بعدی شما باشد.

اسکرین شات

Aspire: Ina’s Tale هم اکنون با قیمت 12.99 دلار در Xbox در دسترس است.

از مطالعه شما بسیار متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme