Assassin’s Creed Valhalla با Dawn of Ragnarok وارد اسطوره شناسی می شود

Home » Assassin’s Creed Valhalla با Dawn of Ragnarok وارد اسطوره شناسی می شود

Assassin’s Creed Valhallaتوسعه بزرگ بعدی، طلوع راگناروک، در 10 مارس منتشر می شود. طلوع راگناروک ایور بار دیگر در نقش اودین قدم می گذارد و به قلمرو کوتوله های سوارتالفهایم سفر می کند، جایی که غول آتش جاودان، سورت، پسر اودین بالدر را ربوده است. قلمروهای افسانه ای خارق العاده تنها ویژگی های جدیدی نیستند که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند: در طلوع راگناروک، اودین به قدرت های الهی جدیدی دسترسی خواهد داشت که به بازیکنان اجازه می دهد قدرت های دشمن را جذب کرده و از آنها به نفع خود استفاده کنند.

به صورت خرید جداگانه برای دارندگان بازی اصلی موجود است، طلوع راگناروک پس از رسیدن بازیکنان به سطح 4 و باز کردن قفل کلبه والکا قابل دسترسی است. در حالی که هیچ سطح قدرت مورد نیازی وجود ندارد، توصیه می شود بازیکنان در حدود سطح 340 باشند تا از گذراندن زمان بسیار سخت در Svartalfheim جلوگیری کنند. تمام بازیکنان Xbox که بین 13 دسامبر 2021 تا 9 آوریل 2022 این نسخه را خریداری می کنند، بلافاصله بسته Twilight را در بازی دریافت خواهند کرد. این بسته شامل Dellingr’s Envoy Raven Skin، Havardr Lynx Mount، Twilight Gear Set و Algurnir Dane Axe Weapon است.

در حالی که طلوع راگناروک ممکن است چند ماه دیگر باشد، یک به‌روزرسانی رایگان جدید برای همه Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Odyssey بازیکنان در 14 دسامبر راه اندازی می شوند. Assassin’s Creed Crossover Stories یک پروژه متقابل بازی است که برای اولین بار Kassandra و Eivor را گرد هم می آورد و شامل یک داستان جدید در هر دو است. Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Odyssey. هر داستان برای صاحبان هر بازی مربوطه در دسترس است. صاحبان Assassin’s Creed Odyssey داستان جدیدی با عنوان کسانی که دارای ارزش هستند و صاحبان آن دریافت خواهند کرد Assassin’s Creed Valhalla خواهد توانست داستان متقاطع خود، A Fated Encounter را بازی کند. برای تجربه هر آنچه که Crossover Stories ارائه می دهد، باید مالک هر دو بازی باشید. برای بازی A Fated Encounter، والهالا بازیکنان باید به سطح 4 برسند و کلبه والکا را باز کنند. اودیسه بازیکنان باید فصل 1 را تکمیل کنند و به Megaris برسند تا به کسانی که دارای ارزش هستند دسترسی پیدا کنند، اگرچه توصیه می شود که بازیکنان بازی اصلی را تمام کنند تا از اسپویل جلوگیری کنند.

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok

با بسیاری از تجربیات جدید در راه است Assassin’s Creed Valhalla و حتی Assassin’s Creed Odyssey، اکنون زمان عالی برای بازگشت به داخل یا شروع این سفرهای حماسی برای اولین بار است.

ایکس باکس لایو

Assassin’s Creed® Valhalla

یوبی سافت


491

59.99 دلار

این بازی از Smart Delivery استفاده می کند که امکان دسترسی به عنوان Xbox One و Xbox Series X|S را فراهم می کند. افسانه وایکینگ خود را با سرعت 60 FPS و وضوح 4K در Xbox Series X بسازید. Eivor، یک جنگجوی افسانه ای وایکینگ شوید. دوران تاریکی انگلستان را کاوش کنید، همانطور که به دشمنان خود حمله می کنید، محل سکونت خود را افزایش می دهید، و قدرت سیاسی خود را در تلاش برای به دست آوردن جایگاهی در میان خدایان در والهالا ایجاد می کنید. – حملات حماسی وایکینگ ها را علیه سربازان و قلعه های ساکسون رهبری کنید. – سبک مبارزه احشایی وایکینگ ها را با استفاده از سلاح های قدرتمند دوگانه زنده کنید. – خود را با متنوع ترین مجموعه دشمنان موجود در Assassin’s Creed به چالش بکشید. – با هر انتخابی که انجام می دهید، به رشد شخصیت و محل سکونت قبیله خود شکل دهید. – دنیای باز عصر تاریک، از سواحل خشن نروژ تا پادشاهی های زیبای انگلستان را کاوش کنید.

ایکس باکس لایو

Assassin’s Creed® Odyssey

یوبی سافت


579

59.99 دلار

اودیسه حماسی خود را بنویسید و به یک قهرمان افسانه ای اسپارت تبدیل شوید. سرنوشت خود را در دنیایی که در آستانه از هم پاشیدن است، رقم بزنید. بر چگونگی گسترش تاریخ در جهانی همیشه در حال تغییر که بر اساس انتخاب های شما شکل می گیرد، تأثیر بگذارید. قهرمان اسپارتان افسانه ای سفر خود را از طرد شده به قهرمان اسپارتی افسانه ای آغاز کنید. یونان باستان در انتظار کاوش در کل کشور پر از برخوردهای غیرمنتظره در محیط های رام نشده و شهرهای باستانی شلوغ است. مسیر خود را انتخاب کنید انتخاب های شما دنیای اطراف شما را شکل می دهد. در دنیای زنده ای بازی کنید که دائماً به هر تصمیم شما واکنش نشان می دهد. با نبردهای حماسی وارد درگیری‌های حماسی بین اسپارتا و آتن در نبردهایی شوید که سربازان 150 در 150 را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهند. در دریای اژه، خدمه را به خدمت بگیرید و کشتی خود را سفارشی کنید، همانطور که در دریاهای آزاد کاوش می‌کنید و می‌جنگید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme