Atomic Heart پنجره انتشار خود را با تریلر High-Octane Story نشان می دهد

Home » Atomic Heart پنجره انتشار خود را با تریلر High-Octane Story نشان می دهد

کل تیم اینجا در Mundfish بسیار هیجان زده است که پنجره انتشار را اعلام کند قلب اتمی، FPS پر عمل در نسخه جایگزین اتحاد جماهیر شوروی تنظیم شده است. بازی در منتشر خواهد شد [redacted]امسال، و ماه و روز دقیق را کمی بعدتر فاش خواهیم کرد. در حال حاضر، ما یک تریلر جدید با اکتان بالا آماده کرده ایم که اولین نور را در مورد داستان می اندازد قلب اتمی.

قلب اتمی در نسخه جایگزین و آینده نگر از دهه 1950 اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده است. پس از اینکه پروفسور سچنوف پلیمر را اختراع کرد، یک ماده قادر مطلق که می‌تواند فناوری فردا را تقویت کند، اتحاد جماهیر شوروی به ارتفاعات کاملاً جدیدی در علم، به‌ویژه در رباتیک و توسعه هوش مصنوعی پیش می‌رود. رشد اقتصادی به دنبال این پیشرفت، اتحاد جماهیر شوروی را به عنوان قدرت پیشرو جهانی معرفی می کند و به کشور اجازه می دهد تا به سرعت پس از جنگ جهانی دوم بهبود یابد.

قلب اتمی

سچنوف راه‌اندازی یک شبکه عصبی مبتنی بر پلیمر “The Collective” را اعلام کرد – به مردم این امکان را می‌دهد تا ربات‌ها را با ذهن خود کنترل کنند و فوراً به دانش جهان دسترسی پیدا کنند. اما تنها چند روز قبل از این رویداد بزرگ، یک حادثه عجیب و وحشتناک در مرکز شماره 3826 رخ می دهد، یک مرکز علمی گسترده و فوق سری که زادگاه پلیمر بود. گزارش ها می گویند که تمام ربات هایی که به دانشمندان کمک می کردند ناگهان بیداد کردند و کل مجموعه را به حمام خون تبدیل کردند. سچنوف، تحت الحمایه خود، سرگئی نچایف، را برای تحقیق می فرستد. سرگئی، با کد P-3، یک مامور نخبه KGB و یک کهنه سرباز جنگ است که با ایمپلنت های پیشرفته درجه نظامی – مرد عالی برای این کار – تزریق می شود.

قلب اتمی

هنگامی که بازیکنان در این ماجراجویی دیوانه وار نقش سرگئی را بر عهده می گیرند، راز شگفت انگیزی را در پشت این حادثه در مرکز کشف می کنند، دنیای خطرناک را کاوش می کنند، با شخصیت های عجیب و غریب ملاقات می کنند و با انبوهی از روبات های شورشی و جهش یافته در اعماق زیرزمین روبرو می شوند. پیچ و خم آزمایشگاه های شوروی زرادخانه تسلیحات شامل سلاح های گرم قابل ارتقا مانند تفنگ های تهاجمی، تفنگ های ساچمه ای، تپانچه ها و تفنگ های آزمایشی، و همچنین طیف وسیعی از سلاح های سرد و یک دستکش پلیمری است که به سرگئی توانایی های فوق بشری مانند تله کینزی و پرتو یخ زدگی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. قلب اتمی دارای اکشن FPS احشایی و پمپاژ کننده خون است که با داستانی عمیق و احساسی هماهنگ شده است و ما بی صبرانه منتظریم تا شما آن را تجربه کنید.

قلب اتمی

ما بسیار مشتاق هستیم تا در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در مورد این بازی به اشتراک بگذاریم، بنابراین لطفاً به سرور رسمی Discord ما بپیوندید و در کانال های رسانه های اجتماعی ما مشترک شوید تا از آخرین اخبار بازی مطلع شوید. قلب اتمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme