Awesome Games Gone Quick 2022 با جمع آوری بیش از 3.4 میلیون دلار برای امور خیریه رکورد جدیدی را ثبت کرد

Home » Awesome Games Gone Quick 2022 با جمع آوری بیش از 3.4 میلیون دلار برای امور خیریه رکورد جدیدی را ثبت کرد

Awesome Games Done Quick، ماراتن بازی های ویدیویی سرعت دویدن که برای امور خیریه پول جمع آوری می کند، با جمع آوری بیش از 3.4 میلیون دلار رکورد جدیدی را برای یک رویداد Games Done Quick ثبت کرده است.

Games Done Quick اخبار را در این مورد به اشتراک گذاشت توییتر پس از یک هفته 24 ساعته AGDQ 2022، تایید کرد که این رویداد در مجموع 3,416,729 دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان جمع آوری کرده است و “رسما بیشترین جمع آوری ما در تاریخ @GamesDoneQuick – ANOTHER WR است.”

علاوه بر این، AGDQ 2022 در کمترین زمان در تاریخچه Games Done Quick به اولین کمک 1 میلیون دلاری رسید.

در طول این رویداد که از 9 تا 16 ژانویه در Twitch برگزار شد، سرعت دوندگان از سراسر جهان مهارت های باورنکردنی خود را برای یک هدف خوب به نمایش گذاشتند. حتی چند رکورد جهانی دیگر نیز در طول هفته شکسته شد، از جمله اجرای InsertLogic با 28:35 اجرای Kena: Bridge of Spirits، 44:18 Jaxler از Pumpkin Jack و Shadowthepast در 17:21 Webbed.

همچنین برخی از اجراهای واقعاً چشمگیر دیگر وجود دارد که می توانید آنها را مشاهده کنید کانال YouTube Games Done Quick، از جمله اجرای با چشم بسته Sekiro: Shadows Die Twice. بله شما آن را درست خواندید.

مطابق با ردیاب اهدای Quick’s Done Games، AGDQ دارای 148 اجرا، 28034 اهداکننده و 49438 کمک مالی است.

از سال 2010، Games Done Quick بیش از 37 میلیون دلار برای موسسات خیریه مختلف در سراسر جهان از جمله بنیاد پیشگیری از سرطان، پزشکان بدون مرز / پزشکان بدون مرز، Direct Relief، AbleGamers، Malala Fund و سازمان تحقیقات اوتیسم جمع آوری کرده است.

در AGDQ 2021، تیم 3.13 میلیون دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان جمع‌آوری کرد، و دیدن این حرکت بسیار عالی است.

رویداد بعدی GDQ، رویداد سرعت دویدن زمستانی تمام زنان Frost Fatales از 27 فوریه تا 5 مارس خواهد بود. Summer Games Done Quick 2022 نیز امسال برگزار خواهد شد، اما جزئیات بیشتر در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme