Back 4 Blood’s First Expansion، Tunnels of Terror، امروز در دسترس است

Home » Back 4 Blood’s First Expansion، Tunnels of Terror، امروز در دسترس است

خلاصه

  • دو پاک کننده جدید قابل بازی، Sharice و Heng، به مبارزه علیه رایدن می پیوندند.
  • فعالیت جدید Co-op، Ridden Hives، در دسترس بازیکنان است تا با Warped Ridden جدید در اعماق Evansburgh مبارزه کنند.
  • تونل های وحشت تا زمانی که یکی از اعضای حزب مالک برنامه توسعه باشد، برای همه بازیکنان در یک حزب قابل دسترسی است.

هفت ماه وحشی از آن زمان می گذرد پشت 4 خون راه اندازی شد، و ما برای انتشار امروز بسیار هیجان زده هستیم تونل های وحشت، اولین بسط محتوای قابل دانلود (DLC) بازی. پاک‌کننده‌های جدید، رایدن‌های جدید، پوسته‌های قابل بازگشایی جدید، کارت‌های جدید، تنظیمات دشواری جدید – این حتی به همه ویژگی‌هایی که در حال عرضه هستند نیز اشاره نمی‌کند، اما اجازه دهید کمی به آن بپردازیم، درست است؟

آیا شما و تیمتان به اندازه کافی شجاع هستید که کندوهای سوار شده را کشف کنید؟ شایعات حاکی از آن است که هر چه ریسک‌های بیشتری بپذیرید، چنین کاوش‌هایی با ارزش‌تر می‌شوند – یعنی اگر وسوسه ادامه دادن را به دست آورید. با این حال، هشدار داده شود، با ورود به این تشکل‌های تونل‌مانند تاریک و عجیب در زیر ایوانزبورگ، با حملات جدید Warped Ridden مواجه خواهید شد که قبلاً هرگز دیده نشده‌اند و قطعاً برای افراد ضعیف قلب مناسب نیستند. به هر حال، اگر فکر می‌کنید که سنگ شکن با فضای شخصی مشکل دارد، اخباری در مورد خردکن دارم که به شما درک بهتری از اینکه چرا هالی از آغوش رایگان متنفر است را به شما می‌گویم.

آماده برای یک چالش؟ جدیدترین تنظیمات سختی ما، No Hope، اکنون به عنوان یک به روز رسانی رایگان برای همه در دسترس است پشت 4 خون دارندگان و فراهم می کند که سطح اضافی از خطر، نیاز به بهترین از بهترین ها برای پمپاژ خون. در صورتی که عرشه خود را نیاز به چند بازبینی برای مقابله با No Hope پیدا کنید، کارت‌های جدیدی در دسترس هستند که ممکن است به شما تقویت بیشتری را برای برتری بدهند. Heng و Sharice، دو جدیدترین افزوده شده ما به Cleaners قهرمان، همچنین مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهند که ممکن است برای شما مفید باشد (و کمی یادآور پینیاتاها).

یک یادآوری دوستانه برای همه: محتوای قابل پخش در ما تونل های وحشت توسعه برای همه بازیکنان در یک مهمانی قابل دسترسی است تا زمانی که یک بازیکن در آن حزب توسعه را خریداری کرده باشد. ما کار زیادی کرده ایم تونل های وحشتبنابراین وقتی می گویم خون، عرق و اشک اضافی در اولین گسترش ما ریخته شده است، به من اعتماد کنید. امیدواریم شما هم مثل ما آن را دوست داشته باشید. تا بعدی، شما را در فورت هوپ می بینیم!

پشت 4 خون

موجود به عنوان بخشی از تونل های وحشت توسعه، Ridden Hives یک فعالیت کاملاً جدید تعاونی برای تیم‌های حداکثر چهار بازیکن برای کاوش در هفت سیاه‌چال مختلف پر از تونل‌های هزارتویی در زیر اعماق Evansburgh است که آلوده به Warped Ridden هستند. و اگر بتوانید بر این دشمنان جدید مانور دهید و بر این دشمنان جدید غلبه کنید، جوایز انحصاری ارائه می‌کنند، از جمله جوجه‌خراش‌های مین‌گذار، خردکن‌های هیولایی و Ripper‌های آسیب‌رسان. این برنامه توسعه همچنین دو پاک کننده قابل بازی جدید را معرفی می کند – Sharice، یک آتش نشان، و Heng، یک رستوران سرسخت، بدون مزخرف، همراه با هشت پوسته شخصیت انحصاری، هفت سلاح افسانه ای جدید، 12 پوسته سلاح جدید، کارت های جدید و موارد دیگر.

پشت 4 خون

بازی های برادران وارنر


567


59.99 دلار

47.99 دلار

Xbox One X پیشرفته

PC Game Pass

Xbox Game Pass

Back 4 Blood یک بازی تیراندازی اول شخص مشارکتی و هیجان انگیز از سازندگان فرنچایز تحسین شده Left 4 Dead است. شما در مرکز جنگ علیه رایدن هستید. این میزبانان یک انگل کشنده که زمانی انسان بودند، به موجودات وحشتناکی تبدیل شده‌اند که می‌خواهند آنچه را که از تمدن باقی مانده است ببلعند. با انقراض بشریت در خط، این به شما و دوستانتان بستگی دارد که نبرد را به سمت دشمن ببرید، Ridden را ریشه کن کنید و جهان را پس بگیرید. کمپین تعاونی در یک کمپین داستانی 4 نفره از طریق یک دنیای پرمخاطره و پویا بجنگید، جایی که باید با هم کار کنید تا از ماموریت‌های چالش برانگیز جان سالم به در ببرید. با حداکثر 3 نفر از دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید یا به صورت انفرادی بروید و تیم خود را در نبرد رهبری کنید. از بین 8 پاک کننده قابل تنظیم، یکی از بازماندگان ایمنی، و طیف وسیعی از سلاح ها و اقلام کشنده را انتخاب کنید. در برابر دشمنی که همیشه در حال تکامل است، استراتژی بسازید که قصد نابودی کامل شما را دارد. بازی چند نفره رقابتی با یا علیه دوستان در PVP. بین بازی به عنوان یک پاک کننده با امتیازات ویژه و رایدن وحشتناک جابجا شوید. هر دو طرف با سلاح‌ها، توانایی‌ها و تخصص‌های منحصربه‌فرد همراه هستند. قابلیت بازپخش شدید یک سیستم کارت جدید “روگ لایت” تجربه های متفاوتی را در هر زمان ایجاد می کند و شما را کنترل می کند تا عرشه های سفارشی بسازید، ساخت های مختلف را بچرخانید و مبارزات سخت تری را انجام دهید. مدیر بازی دائماً در حال تطبیق با اقدامات بازیکن است، از مبارزات هیجان‌انگیز، تنوع گیم‌پلی فوق‌العاده، و لژیون‌های سخت‌تر Ridden – از جمله انواع باس‌های جهش‌یافته تا قد 20 فوت اطمینان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.