Baldur’s Gate 3 به طور رسمی دسترسی زودهنگام را ترک می کند و در سال 2023 منتشر می شود

Home » Baldur’s Gate 3 به طور رسمی دسترسی زودهنگام را ترک می کند و در سال 2023 منتشر می شود

استودیوی Larian فاش کرده است که Baldur’s Gate 3 به طور رسمی دسترسی زودهنگام را ترک کرده و در سال 2023 منتشر خواهد شد.

لاریان این خبر را در طول برنامه D&D Direct در سال 2022 در یک دفتر خاطرات توسعه‌دهنده به اشتراک گذاشت که بر «سفر تا کنون» متمرکز بود. در حالی که برخی از اجمالی از بازی، یک کازپلی تند و تیز و دکتری که ممکن است پزشک باشد یا نباشد، به نمایش می‌گذارد، خبر مهمی که از این ویدیو به دست می‌آید تایید این بود که Baldur’s Gate 3 در سال 2022 آن را از دسترس زودهنگام خارج نخواهد کرد. در عوض به طور رسمی در سال 2023 منتشر می شود.

لاریان گفت: “در Nine Hells، ما قبلاً چیزهای عالی زیادی اضافه کرده‌ایم، و چیزهای بیشتری از آنجا آمده است.” بنابراین، در سفر ما به Baldur’s Gate 3 به ما بپیوندید یا در سال 2023 با انتشار بازی همراه شوید.

در ماه فوریه، سوئن وینکه، رئیس استودیو Larian گفت که سال 2022 آخرین سال توسعه کامل خواهد بود، اما او فرصتی برای رسیدن به آن پیش از انتقال تقویم های ما به سال 2023 وجود دارد. نسخه 2022 دیگر وجود ندارد.

نسخه دسترسی زودهنگام Baldur’s Gate 3 در اکتبر 2020 منتشر شد و دارای محتوای زیادی بود. در بررسی Baldur’s Gate 3 Early Access، گفتیم که “از قبل دارای نبردهای نوبتی هیجان انگیز و عظمت داستان سرایی واقعی است، اما شاید ارزش آن را داشته باشد که منتظر باشید تا از همه چیز با چشمانی تازه لذت ببرید.”

برای اطلاعات بیشتر، ببینید که چگونه دروازه بالدور 3 آنقدر بزرگ بود که لاریان ترجیح داد به جای کوچک کردن بازی، اندازه آن را سه برابر کند.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.