Bassmaster Fishing 2022 بزرگترین به‌روزرسانی را منتشر کرده است

Home » Bassmaster Fishing 2022 بزرگترین به‌روزرسانی را منتشر کرده است

خلاصه

  • همه چیز را در مورد بیاموزید به‌روزرسانی کلاسیک Bassmaster Fishing 2022 – 2022.
  • اولین نگاهی به محتوای جدید در نسخه 2022 Classic Venue Lake Hartwell داشته باشید.
  • با به‌روزرسانی 6 و ریش‌ها و پیشرفت‌های موجود در بازی آشنا شوید.

Bassmaster Fishing 2022، بازی ویدیویی رسمی، بزرگترین به روز رسانی خود را دریافت می کند! یک بسته مهیج برای بازیکنان جدید که در دنیای رقابتی ماهیگیری باس و محل برگزاری کلاسیک 2022 گیر بیفتند. علاوه بر محتوای جدید فوق‌العاده، ما همچنین پیشرفت‌های بزرگی را برای بازی به ارمغان می‌آوریم که تیم توسعه‌دهنده ما در پشت صحنه روی آن کار کرده است.

آخرین تریلر گیم پلی بازی را ببینید به‌روزرسانی کلاسیک Bassmaster Fishing 2022 – 2022 بنابراین شما می توانید ببینید که همه چیز در مورد چیست!

Bassmaster Fishing 2022 – 2022 Bassmaster Classic اکنون منتشر شده است!

را به‌روزرسانی کلاسیک Bassmaster 2022 اکنون منتشر شده است و حجم وسیعی از محتوای بازی پایه را ترکیب می‌کند، مانند 8 مکان دنیای واقعی، حالت حرفه‌ای دارای مجوز کامل، 10 Elite Pro Angler و بسیاری موارد دیگر، با Bassmaster Classic 2022 در دریاچه هارتول. امروز در حالت شغلی شیرجه بزنید و با رویداد چالش برانگیز 3 دور کلاسیک 2022 در مکان نمادین در تلاش برای برنده شدن و بالا بردن آن جام آرزو روبرو خواهید شد. این تیم دریاچه هارتول را از ابتدا ساخته اند و به طور دقیق آن را با دمای آب واقعی مطابقت داده اند تا ماهیگیری در بازی دقیقاً مانند ماهیگیری واقعی باشد.

با پرش به این به‌روزرسانی، می‌توانید لباس‌های جدید مسابقات Lake Hartwell را در Mastery Challenges باز کنید و مکان‌های 10 Legendary Fish را شکار کنید. این 10 ماهی پنهان می شوند و سخت ترین و بهترین صید دریاچه به حساب می آیند، بنابراین می خواهید بدانید چه کاری انجام می دهید و بهترین بار خود را بیاورید.

Bassmaster Fishing 2022

2022 انتشار دریاچه هارتول

اگر در حال حاضر یک حرفه ای باتجربه و عمیق در جهان هستید Bassmaster Fishing 2022، پس می توانید با انتخاب مکان برگزاری Lake Hartwell امروز قهرمان کلاسیک 2022 شوید. نه تنها می‌توانید مکان کلاسیک 2022 را کاوش کرده و ماهیگیری کنید، بلکه می‌توانید کلاسیک را در حالت شغلی به همراه تمام محتوای اضافی که در آن ارائه می‌شود مقابله کنید. به‌روزرسانی کلاسیک Bassmaster 2022. باید ابتدا در محل تمرین تمرین کنید و با استفاده از سیستم ایستگاه بین راه GPS، نقاط مهم را مشخص کنید تا در رقابت در کلاسیک بهترین شانس را برای برنده شدن داشته باشید.

Bassmaster Fishing 2022

از نظر بصری، دریاچه هارتول چیزهای زیادی برای ارائه دارد، که دارای سیستم پویای زمان روز است، می‌توانید منتظر مکان‌های واقعاً خیره‌کننده باشید، همانطور که از رمپ‌های فرود حوض سبز حرکت می‌کنید و راه خود را از طریق آب به سمت مارینا بزرگ پورتمن می‌روید. با عمق دقیق زمین، دمای آب، جمعیت ماهی و محیط های واقعی، این امر باعث می شود Bassmaster Fishing 2022 بهترین مکان برای طرفداران ماهیگیری ورزشی برای شرکت در Bassmaster Classic 2022.

Bassmaster Fishing 2022

به روز رسانی 6

این تیم از زمان عرضه به سختی روی Bassmaster Fishing 2022 کار کرده است و این هفته ما بزرگترین به‌روزرسانی را منتشر کردیم. مجموعه کاملی از اصلاحات و پیشرفت‌ها در بازی باعث می‌شود تجربه ماهیگیری باس به بهترین شکلی که تا به حال بوده است، شود. یکی از ویژگی های جدید و هیجان انگیزی که در آپدیت 6 ارائه می شود، معرفی ریش است! اکنون می توانید ماهی گیر درون بازی خود را با مجموعه ای از ریش ها و رنگ ها به طور کامل سفارشی کنید تا با موهای خود مطابقت داشته باشد. رنگ ریش مورد علاقه تیم ما نارنجی و صورتی است!

Bassmaster Fishing 2022

Bassmaster Fishing 2022 بهترین راه برای تجربه هیجان ماهیگیری باس رقابتی از مبل شما است. چه به دنبال استراحت در آب باشید و چه به دنبال صعود از تابلوی امتیازات برای تبدیل شدن به قهرمان کلاسیک باشید، Bassmaster Fishing 2022 چیزی برای همه دارد! امروز کلاسیک 2022 را بازی کنید و رقابتی ترین مسابقات ماهیگیری باس را در آنجا برگزار کنید.

ایکس باکس لایو

Bassmaster® Fishing 2022

بازی Dovetail – ماهیگیری


121

39.99 دلار

PC Game Pass

Xbox Game Pass

Bassmaster® Fishing 2022، بازی ویدیویی رسمی اکنون منتشر شده است و هیجان رقابتی بیگ باس ماهیگیری را برای Xbox One و Xbox Series X|S به ارمغان می آورد. در محتوای کاملاً مجاز از مجموعه Bassmaster از رویدادهای آماتور تا نخبگان شیرجه بزنید. برای اولین بار، با 10 ماهیگیر حرفه ای از تور Elite در 8 مکان مختلف در دنیای واقعی رقابت کنید یا به چالش بکشید. به رتبه ها صعود کنید، حامیان مالی خود را به دست آورید، و در حرفه BASS® خود پیشرفت کنید تا قهرمان Bassmaster Classic® شوید. یا به آب بروید و با دیگر بازیکنان در انواع حالت‌های جدید و عظیم چند نفره رقابت کنید تا تخته‌های رهبر جهانی را فتح کنید. ویژگی های کلیدی: • حالت شغلی – در سرتاسر مجموعه کالج، Opens و سری Elite رقابت کنید و به Bassmaster Classic پیشرفت کنید تا قهرمان شوید. • 10 ماهی‌گیر حرفه‌ای – به‌عنوان افسانه‌هایی مانند اسکات مارتین، هنک چری و 8 ماهی‌گیر رسمی دیگر بازی کنید یا با آن‌ها رقابت کنید. • بزرگترین بازی چند نفره ما – حالت های آنلاین گسترده Bassmaster Fishing 2022 را تجربه کنید. از تخته های رهبر جهانی بالا بروید، به حالت های بازی متقابل بروید یا در Bassmaster Royale قهرمان شوید.

ایکس باکس لایو

Bassmaster® Fishing 2022: نسخه لوکس

بازی Dovetail – ماهیگیری


156


44.99 دلار

35.99 دلار

Bassmaster® Fishing 2022 Deluxe Edition، بازی ویدیویی رسمی اکنون منتشر شده است و هیجان رقابتی بیگ باس ماهیگیری را برای Xbox One و Xbox Series X|S به ارمغان می آورد. در محتوای کاملاً مجاز از مجموعه Bassmaster از رویدادهای آماتور تا نخبگان شیرجه بزنید. برای اولین بار، با 10 ماهیگیر حرفه ای از تور Elite در 8 مکان مختلف در دنیای واقعی رقابت کنید یا به چالش بکشید. به رتبه ها صعود کنید، حامیان مالی خود را به دست آورید، و در حرفه BASS® خود پیشرفت کنید تا قهرمان Bassmaster Classic® شوید. یا به آب بروید و با دیگر بازیکنان در انواع حالت‌های جدید و عظیم چند نفره رقابت کنید تا تخته‌های رهبر جهانی را فتح کنید. با محتوای Deluxe Edition مانند روکش منحصر به فرد قایق Bassmaster Fishing 2022، لوازم آرایشی و تجهیزات مارک BASS و فهرست چالش‌های درون‌بازی Deluxe Edition خود را متمایز کنید تا بتوانید بهترین ماهی‌گیر Bassmaster شوید. ویژگی های کلیدی: 1. حالت شغلی – در سرتاسر مجموعه کالج، Opens و سری Elite رقابت کنید و به Bassmaster Classic پیشرفت کنید تا قهرمان شوید. 2. 10 ماهی‌گیر حرفه‌ای – به‌عنوان افسانه‌هایی مانند اسکات مارتین، هنک چری و 8 ماهی‌گیر رسمی دیگر بازی کنید یا با آن‌ها رقابت کنید. 3. بزرگترین بازی چند نفره ما – حالت های آنلاین گسترده Bassmaster Fishing 2022 را تجربه کنید. از تخته های رهبر جهانی بالا بروید، به حالت های بازی متقابل بروید یا در Bassmaster Royale قهرمان شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme