Battlefield 2042 Portal Is Mashup Of 1942، Bad Company 2، and Battlefield 3

Home » Battlefield 2042 Portal Is Mashup Of 1942، Bad Company 2، and Battlefield 3

Battlefield 2042 به لطف حالت پورتال تازه اعلام شده با 13 نقشه در کل راه اندازی می شود که به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از شش نقشه یکپارچه سازی مسابقات سفارشی ایجاد کنند. نقشه ها Battle of the Bulge و El Alamein از Battlefield 1942 ، Arica Harbour و Valparaiso از Bad Company 2 و Caspian Border و کانال های نوشهر از Battlefield 3. هفت نقشه پرتاب از بخش All-Out Warfare بازی اصلی نیز می توانند در این حالت و همچنین همه متخصصان. پورتال شامل 40+ وسیله نقلیه است که توسط DICE از بازی های گذشته و 40+ اسلحه مورد علاقه طرفداران انتخاب شده است که تحت تأثیر داده های کاربر قرار گرفته اند.

در این ویدئو ، آنچه در حالت وجود دارد و نحوه کار آن را بیان می کنیم. سازنده وب مبتنی بر وب به بازیکنان امکان می دهد تا مسابقات بسیار سفارشی را تنظیم کنند ، جایی که می توانند تعداد زیادی از متغیرها را دستکاری کنند ، از هفت ارتش مختلف را انتخاب کنند و دوره هایی را که باید در برابر یکدیگر قرار بگیرند ، تا حد بسیار جزئی از جمله آسیب رساندن به سلاح سلامتی ، پیوست ها و حتی منطق بازی. با درگیری جناح های مختلف از دوره های مختلف ، Portal دارای ابزارهای متنوعی خواهد بود ، از جمله defibrillator و EOD Bot و همچنین نقش های کلاسیک Assault ، Engineer ، Support و Recon.

Battlefield 2042 در 15 اکتبر برای کسانی که نسخه های خاصی از بازی را سفارش می دهند و 22 اکتبر برای بقیه راه اندازی می شود. در ماه سپتامبر یک بتا باز وجود دارد و برخی از آلفاهای فنی بسته که بازیکنان می توانند در آنها ثبت نام کنند تا فرصتی برای آزمایش بازی های متقابل ، تجارت متقابل و پس انداز متقابل داشته باشند. ما هنوز منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد حالت نهایی 2042 هستیم که Hazard Zone نام دارد ، که یک حالت پر مخاطره است اما یک رویال جنگی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme