Black Widow’s Taskmaster: The Marvel Villain Explained

Home » Black Widow’s Taskmaster: The Marvel Villain Explained

فیلم مارو استودیو فیلم Black Widow بالاخره اینجاست. و با آن Taskmaster ، یک شرور کلاسیک مارول که سرانجام به MCU پیوست تا در مقابل ناتاشا رومانوف ، اسکارلت جوهانسون ، در فیلم قرار بگیرد.

اما اینکه Taskmaster چه کسی است ، و چه چیزی او را قادر می سازد تا با یکی از بزرگترین ابر جاسوسان جهان مارول انگشت پا را بکشد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرور مزدور خطرناک و در عین حال تراژیک ، به ادامه مطلب بروید.

مدیر وظیفه کیست؟

از Taskmaster به عنوان یکی از خطرناکترین مزدوران در دنیای مارول ترسیده می شود. این به این دلیل است که رفلکس های عکاسی او به او اجازه می دهد تا از سبک جنگ هر کسی که تحصیل می کند تقلید کند. Taskmaster به طور خلاصه به زندگی جنایتکارانه روی آورد ، اما او به سرعت متوجه شد که مهارت های او بهتر است برای آموزش سایر افراد شرور برای جنگیدن استفاده شود. Taskmaster دانش و تجربه خود را به هر سازمانی که بتواند قیمت او را تأمین کند اعم از Hydra ، SHIELD ، AIM یا Thunderbolts وام می دهد. در اعماق وجود او خیلی آدم بدی نیست ، اما Taskmaster هرگز اجازه نمی دهد که اخلاقش مانع از پرداخت حقوق شود.

برای تجزیه سریع همه شخصیت های فیلم Black Widow ، فیلم زیر را تماشا کنید!

اختیارات و توانایی های Taskmaster

به Taskmaster شاخه ای از سرم ابر سرباز تزریق شد که قفل پتانسیل کامل فرایندهای حافظه ذهن او را باز می کرد. به همین دلیل ، او دارای رفلکس های عکاسی است. او می تواند حرکات و سبک های جنگی هرکسی را که مشاهده می کند از نو بسازد و همچنین می تواند حرکات آنها را در جنگ با دقت تقریباً کامل پیش بینی کند. این باعث می شود که او به عنوان یک قهرمان رزمی با استعداد قهرمانانی مانند شانگ چی و دردویل و به عنوان یک هوادار برجسته به عنوان هاوکی و بولسی باشد. Taskmaster زرادخانه وسیعی از اسلحه ها را به همراه دارد که به او کمک می کند تا حرکت قهرمانان و اشرار دیگر را نیز تکرار کند. او سپری شبیه به کاپیتان آمریکا به دست دارد ، شمشیری شبیه به شمشیرزن و شوالیه سیاه و سلاح های پرتابه دیگر.

این استعداد منحصر به فرد علاوه بر اینکه او را به یکی از کشنده ترین مبارزان جهان مارول تبدیل کرده است ، از Taskmaster به مربی بسیار پرطرفدار هنرهای رزمی تبدیل کرده است. او معمولاً در هنرهای دفاع از خود و نبردهای میدانی نبرد ، سربازان آموزش خود را می گذارد.

یلنا بلووا بیوه سیاه کیست؟

توانایی های Taskmaster با اشکالات خاصی همراه است. یک چیز ، او می تواند در هنگام نبرد با مخالفان ناآشنا یا شخصی مانند ددپول ، که سبک جنگی او هرج و مرج و غیرقابل پیش بینی است ، مورد غافلگیری قرار گیرد. و رفلکس های عکاسی وی هزینه سنگینی دارد. هرچه بیشتر به توانایی های خود اعتماد کند ، مغز Taskmaster بیشتر به معنای واقعی کلمه خاطرات قدیمی را می نویسد. به همین دلیل ، او خیلی کم از گذشته و خانواده اش به یاد می آورد.

مدیر وظیفه: مبدا و پیشینه

اولین بار Taskmaster قبل از اولین حضور کامل خود در شماره زیر ، در 1956 انتقام جویان # 195 به صورت کامو شروع به کار کرد. این داستان های ابتدایی یک داستان اصلی و سبک اصلی را برای شرور تاسیس کردند. آنها همچنین به او نشان دادند که قادر به جنگ با انتقام جویان قدرتمندی مانند کاپیتان آمریکا و مرد آهنی است تا سکون ، اما در نهایت عدم آشنایی او با عضو تازه جذب شده جوکاستا اثبات عدم موفقیت وی بود.

Taskmaster در چند دهه پس از آن در تعدادی از داستان ها ظاهر شده است ، گاهی اوقات به عنوان یک شرور و بار دیگر بیشتر به عنوان یک ضد قهرمان خدمت می کند. همانطور که داستانهای مختلف مشخص شد ، او فقط به حقوق گرفتن اهمیت می دهد ، بنابراین به همان اندازه که مشغول کار در شغل هایی است که او را در برابر قهرمانانی مانند Daredevil و Spider-Man قرار می دهد ، احتمالاً برای SHIELD یا دولت آمریکا کار می کند. Taskmaster حتی در جناح طرفدار ثبت نام Iron Man در جنگ داخلی قرار گرفت و سرانجام به یک مربی تمرین در کمپ هاموند تبدیل شد و وظیفه آموزش نسل جدید قهرمانان را برای جنگیدن بر عهده داشت. با این وجود ، سرانجام ، Taskmaster به یک سبک زندگی غیر قانونی خودمحورانه بازگشت.

فقط با مینی سریال Taskmaster: غیرقابل تصور است که داستان و پیشینه واقعی شخصیت مشخص شده است. خوانندگان آموختند که نام اصلی Taskmaster تونی مسترز است. او روزگاری یک مأمور SHIELD بود که برای خاتمه دادن به یک دانشمند متقلب نازی که نسخه خودش را از سرم فوق العاده سرباز کاپیتان آمریکا تهیه کرده بود ، فرستاده شد. وقتی استادان آن سرم را به خود تزریق کردند ، بازتابهای عکاسی امضای خود را بدست آورد اما زندگی قدیمی خود و حتی همسرش را فراموش کرد. در حالی که او برای مدت کوتاهی با همسر بیگانه خود متحد می شود ، مسترز مجبور می شود تا برای نجات جان او ، توانایی های خود را استفاده کند و خاطرات خود را دوباره از دست بدهد.

جهان سینمایی مارول: هر نمایش تلویزیونی و سینمایی

Taskmaster از زمان بازگشت به روال معمول خود به بازی در دو طرف راهرو ادامه داده است. یک روز او به عنوان یک مأمور مضاعف برای انتقام جویان مخفی عمل می کند ، روز دیگر او با بلک مورچه همکاری می کند تا ابر سرزمین های مختلف با موضوع حیوانات را برای سرگرمی Kraven the Hunter ربود. تا زمانی که پول خوب باشد ، مشاغل کمی وجود دارد که این مزدور نخبه کار خود را انجام ندهد. با این حال مرد خوبی که تونی مسترز بود ، هرگز برای همیشه دفن نشده است.

Taskmaster در بیوه سیاه و فراتر از کمیک ها

Taskmaster در چندین پروژه انیمیشن مارول از جمله مجموعه تلویزیونی Avengers Assemble و Ultimate Spider-Man و فیلم مستقیم به ویدئو Heroes United: Iron Man و Captain America (که در همه آنها صدای Clancy Brown وجود دارد) ظاهر شده است. او همچنین به عنوان یک شخصیت قابل بازی در تعدادی از بازی های ویدیویی مارول ظاهر شده است ، از جمله Marvel vs. Capcom 3، Marvel Heroes و LEGO Marvel Super Heroes (صداپیشگی همه آنها توسط استیون بلوم).

مهمترین ظاهر غیرکمیکی Taskmaster تا به امروز در بازی Playstation 4 Marvel’s Spider-Man است. Taskmaster (با صداپیشگی برایان بلوم) به عنوان دشمن تکراری در بازی ظاهر می شود ، و مرد عنکبوتی را مجبور می کند هنگام مطالعه حرکات خود ، چالش های مختلفی را انجام دهد. بعد از اینکه Taskmaster شکست خورد ، او فاش می کند که توسط یک گروه مرموز استخدام شده است تا تعیین کند آیا مرد عنکبوتی آنقدر شایسته است که به آنها بپیوندد. Taskmaster در انتقام جویان مارول نیز ظاهر می شود.

چه کسی مدیر وظیفه را در بیوه سیاه بازی می کند؟

یک بار شایعه شده بود که Taskmaster در Marvel’s Most Wanted ، یک برنامه ریزی شده Marvel’s Agents of SHIELD ظاهر می شود ، اما در نهایت این پروژه لغو شد. در عوض ، او اکنون در MCU در فیلم Black Widow ، جایی که خواهد بود ، اولین حضور خود را انجام می دهد برداشتن نمادین ترین حرکت کاپیتان آمریکا. در مورد اینکه چه کسی او را بازی می کند یا اینکه هویت واقعی او (یا او) در فیلم چیست ، فقط زمان مشخص خواهد شد. برخی از طرفداران حدس می زنند که در واقع یک زن پشت نقاب خواهد بود – احتمالاً یکی از متحدان Nat ، مانند Melina Vostokoff از Rachel Weisz یا Yelena Belova از Florence Pugh. یا شاید فقط یک دزدگیر بی چهره در این نقش باشد … اما ، نه ، با کی شوخی می کنیم؟ هویت Taskmaster باید قسمت مهمی از فیلم باشد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد فیلم Black Widow ، توضیحات ما را در مورد Red Guardian دیوید هاربور بررسی کنید.

8 ژوئیه 2021: این داستان با جدیدترین اطلاعات در مورد فیلم Black Widow به روز شده است.

جسی نویسنده ای نرم و نرم برای IGN است. به او اجازه دهید تا یک قلم فکری به شما بدهد دنبال کردنjschedeen در توییتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme