Borderlands 3 با Vault Card 2 پاداش های جدیدی دریافت می کند: به پاندورا خوش آمدید

Home » Borderlands 3 با Vault Card 2 پاداش های جدیدی دریافت می کند: به پاندورا خوش آمدید

سلام Vault Hunters ، ما با محتوای تازه تری برای آن بازگشته ایم مرزهای مرزی 3!

با به روزرسانی Crossplay ، ما crossplay را در Xbox One ، Xbox Series X | S ، Mac ، Stadia و رایانه از طریق Steam و فروشگاه Epic Games معرفی کردیم. ما همچنین سقف سطح را افزایش دادیم ، رویداد مورد علاقه طرفداران را به روز کردیم انتقام کارتل ها، و توانایی خاموش و روشن کردن رویدادهای فصلی ما را هر زمان که دوست دارید اضافه کرد.

در این ماه ما پاداش های جدیدی را با آن ارائه می دهیم Vault Card 2: به پاندورا خوش آمدید، در حال حاضر برای صاحبان آن موجود است برش کارگردان افزودنی هنگامی که Vault Card 2 فعال است ، به تدریج مجموعه ای جدید از پاداش ها را به سادگی با انجام بازی باز می کنید ، اگرچه با انجام چالش های روزانه و هفتگی تعیین شده می توانید اقلام را سریعتر به دست آورید.

Vault Card 2 در مجموع 28 پاداش ارائه می دهد ، از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی جدید با موضوع پسماندهای دوست داشتنی همه ، Pandora! قصه هایی از سرزمین های مرزی طرفداران بسیار هیجان زده خواهند شد که سرهای آشنا را برای Vault Hunters پیدا کنند.

شما همچنین می توانید چهار وسیله دنده افسانه ای جدید پیدا کنید ، از جمله SMG که نوع آسیب اولیه خود را بر اساس ضعف های خاص دشمن تنظیم می کند و مصنوعی که به طور چشمگیری احتمال از دست دادن تجهیزات Legendary را افزایش می دهد. برای اطلاع کامل از 28 پاداش منحصر به فرد ، به سر بزنید borderlands.comبه

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Vault Cards چیست و چگونه کار می کند باشید ، حتماً آن را بخوانید راهنمای کارت های خرک و کلیدهای الماس برای توضیح کامل و به یاد داشته باشید ، کارت های Vault و پاداش های مربوط به آنها فقط در صورتی قابل دسترسی است که شما صاحب آن باشید مرزهای مرزی 3 و برش کارگردان افزونه ، که برای خرید فردی یا به عنوان بخشی از آن در دسترس است Borderlands 3 Ultimate Edition یا فصل عبور 2به

امیدواریم از کسب غنیمت جدید لذت ببرید Vault Card 2: به پاندورا خوش آمدید، و اگر شما صاحب آن هستید برش کارگردان افزونه ، حتماً مراقب سومین Vault Card باشید که اواخر امسال عرضه می شود! اگر هنوز Season Pass 2 را خریداری نکرده اید ، هنوز دلایل زیادی برای جذب دوستان و غواصی وجود دارد.

ممنون میشم کمک کنید مرزهای مرزی 3 جامعه همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد و موفق باشید که همه این غارت های شیرین جدید را بدست آورید!

Xbox Live

مرزهای مرزی 3

2K


483

59.99 دلار

نسخه های Xbox One Borderlands 3 شامل ارتقاء دیجیتالی نسخه Xbox Series X | S است! در Xbox Series X ، بازی را در وضوح 4K فوق العاده و حداکثر 60 فریم در ثانیه در تک نفره و همکاری آنلاین تجربه کنید. ضرب و شتم couch co-op بیشتر با پشتیبانی از splitscreen محلی گسترده برای حداکثر 4 بازیکن اضافه کنید. غارتگر اصلی باز می گردد ، میلیاردها اسلحه جمع می کند و یک ماجراجویی جدید با سوختن ضرب وشتم! جهان های جدید و دشمنان را به عنوان یکی از چهار نام تجاری Vault Hunters-آخرین بدخواهان گنج یاب Borderlands ، که هر کدام دارای درختان مهارت ، توانایی ها و سفارشی سازی عمیق هستند ، تجربه کنید. به صورت انفرادی بازی کنید یا با دوستان خود بپیوندید تا با دشمنان دیوانه مقابله کنید ، غنیمت زیادی به دست آورید و خانه خود را از بی رحمانه ترین رهبران فرقه در کهکشان نجات دهید. یک مسابقه هیجان انگیز توسط MAYHEM ، از دوقلوهای متعصب Calypso جلوگیری کنید تا طایفه های راهزن را متحد کرده و ادعای قدرت نهایی کهکشان را نداشته باشند. فقط شما ، یک Vault Hunter که به دنبال هیجان است ، زرادخانه و متحدان خود را برای از بین بردن آنها دارید. شکارچی VAULT شما ، PLAYSTYLE شما تبدیل به یکی از چهار شکارچی خرک فوق العاده شوید که هریک دارای توانایی های منحصر به فرد ، سبک های بازی ، درختان مهارت های عمیق و تنوع گزینه های شخصی سازی هستند. همه Vault Hunters به ​​تنهایی قادر به ضرب وشتم عالی هستند ، اما در مجموع قابل توقف نیستند. LOCK، LOAD، and LOOT با هزاران اسلحه و ابزار ، هر مبارزه فرصتی برای به ثمر رساندن وسایل جدید است. سلاح گرم با سپرهای گلوله خودران؟ بررسی. تفنگ هایی که آتشفشان های آتش زا تولید می کنند؟ به طور مشخص. اسلحه هایی که پاها را رشد می دهند و دشمنان را تعقیب می کنند در حالی که به توهین لفظی می پردازند؟ آره ، این رو هم گرفتم مرزهای جدید دنیاهای جدیدی را فراتر از پاندورا کشف کنید ، هر کدام دارای محیطهای منحصر به فرد برای کاوش و دشمنان برای نابودی هستند. بیابان های متخاصم را از بین ببرید ، با مناظر شهری جنگ زده راه خود را طی کنید ، در خلیج های مرگبار حرکت کنید و موارد دیگر! عملکرد سریع و بی عیب و نقص CO-OP بدون توجه به سطح یا پیشرفت ماموریت خود ، در هر زمان آنلاین یا به صورت تقسیم صفحه با هر کسی بازی کنید. دشمنان و چالش ها را به عنوان یک تیم از بین ببرید ، اما پاداش هایی را که تنها برای شما است به دست آورید – هیچ کس غنیمت را از دست نمی دهد.

Borderlands 3: Season Pass 2

2K


86

29.99 دلار

Season Pass 2 شامل: -صفحه های اضافی ، و سه کارت Vault • هر چهار بسته چند منظوره لوازم آرایشی فرم نهایی • هر چهار گروه Multiverse Disciples of Vault Cosmetic Packs Borderlands 3 را با افزونه های محتوا Season Pass 2 تقویت می کنند ، شامل حالت ها و ماموریت های جدید ، چهارمین مهارت مهارت برای هر Vault Hunter ، یک رئیس حمله ، سه کارت Vault و لباس های آرایشی منحصر به فرد! این محتوا با خرید Borderlands 3 Ultimate Edition گنجانده شده است. برای بازی نیاز به Borderlands 3 دارد. CONTENT ADD-ON DETAILS: Designer’s Cut با استفاده از محتوای اضافی Designer’s Cut ، تجربه Borderlands 3 خود را گسترش دهید! حالت کاملاً جدید Arms Race یک دستکش قابل بازی بی پایان است که در یک مجتمع نظامی مخفی در پاندورا تنظیم شده است و شما را به چالش می کشد تا Vault Hunter خود را از ابتدا آماده کنید و بهترین غنیمت را که پیدا می کنید یا در تلاش می میرید استخراج کنید. شما باید سریع فکر کنید و سریعتر بکشید تا ادعای اسباب بازی منحصر به فرد جدید Legendary Arms Race را دریافت کنید ، قبل از اینکه کل منطقه توسط یک طوفان دردناک و بسیار کشنده محو شود. خارج از حالت Arms Race ، داشتن Designer Cut امکان دسترسی به یک درخت مهارت اضافی برای هر کلاس شخصیت Vault Hunter را فراهم می کند ، همراه با مهارت های جدید اکشن برای ترکیب سبک بازی شما. با طیف گسترده ای از شخصیت های جدید با ترکیب این درختان مهارت منحصر به فرد ، امکاناتی که می خواهید دشمنان خود را نابود کنید بی پایان است. Director’s Cut Borderlands 3 با محتوای افزونه Director’s Cut حتی بزرگتر می شود! قدرت خود را در برابر وحشتناک ترین وارکیدها آزمایش کنید ، کهکشان را برای حل یک سری قتل ها بکشید و از ایجاد Borderlands 3 محتوا و بینش هایی را که تا به حال دیده نشده است ، تجربه کنید. همچنین سه کارت Vault شامل سه کارت جدید با موضوع دنده غارت و قدرتمند اولین کارت از سه کارت Vault گنجانده شده در Director’s Cut در حال حاضر موجود است و دو کارت باقی مانده تا پایان سال 2021 عرضه می شود. بسته های آرایشی Multiverse Final Form The Multiverse Final Form Cosmetics Packs تصور کنید قهرمانان Borderlands 3 چگونه ظاهر می شدند مانند اگر آنها هرگز Vault Hunters نشدند! برای هر کاراکتر قابل بازی ، یک بسته لوازم آرایشی فرم چندنفره دریافت خواهید کرد ، از جمله “Partali Renegade” Amara ، “Grand Archivist” FL4K ، “Commissar Andreyevna” Moze و “Assassin One” Zane. هر بسته شامل یک بدن منحصر به فرد Vault Hunter و یک Vault Hunter Head جدید است. مجموعه چند شاگرد بسته نرم افزاری لوازم آرایشی طاق چند شاخه بسته نرم افزاری لوازم آرایش تصور می کند که قهرمانان Borderlands 3 اگر راهزن می شدند و به فرزندان طاق می پیوستند ، چگونه ظاهر می شدند! به ازای هر شخصیت قابل بازی ، یک Multiverse Disciples of the Vault Cosmetic Pack دریافت خواهید کرد ، از جمله “Sinister Sister” Amara ، “THE H4RBINGER” FL4K ، “Saint of Iron” Moze و “Bane Flynt” Zane. هر بسته شامل یک بدن منحصر به فرد Vault Hunter و یک Vault Hunter Head جدید است.

Borderlands 3: Director’s Cut

2K


48

14.99 دلار

توانایی خود را در برابر وحشتناک ترین وارکیدها آزمایش کنید. نام او مدتهاست در افسانه آغشته به خون زمزمه می شود. اکنون Hemovorous the Invincible بیدار شده است. این رئیس حمله غول پیکر او را در پاندورا قرار داده است ، و فقط وحشی ترین شکارچیان بزرگ بازی این شانس را دارند که در جستجوی غارت درجه یک باسن او را لگد کنند. بهتر است تعدادی از دوستان خود را به این دعوا بیاورید و آماده باشید تا در روده های وارکید گیر بیاندازید – به هم ریخته است! در همین حال ، آوا متقاعد شده است که در قتل های احتمالی ماوراءالطبیعه رهبری دارد و تصمیم گرفته است یافته های خود را در قالب پادکست سریالی ثبت کند. خود را به عنوان میزبان اسلحه خود در نظر بگیرید و در حال بررسی اتفاقات عجیب در پاندورا ، پرومتیا ، ادن -6 و نکروتافیو در جستجوی پاسخ (و غارت) با کمک برخی از چهره های آشنا باشید. در قسمت Cut the Director ، Vault Hunters می تواند کهکشان را برای حل یک سری قتل ها بشکافد ، با سه کارت Vault Cards غارت کند ، و از بینش هایی که تا به حال در مورد توسعه Borderlands 3 دیده نشده است لذت ببرد. همچنین می توانید شروع Borderlands 3 را مطالعه کنید. ، و محتوا را با مجموعه ای از انتخاب های پشت صحنه قطع کنید. و این همه ماجرا نیست! همچنین می توانید گالری مملو از هنرهای مفهومی ، استوری بورد ، نقشه های گمشده و فیلم Borderlands 3 از کل مراحل توسعه آن را کاوش کنید. شامل سه قسمت Vault Cards در Director’s Cut است که بلیط شما برای بسته های بعدی غنای مضمون است! کارت های طاق را می توان فعال و سطح بندی کرد تا قفلی از لوازم آرایشی به همراه برخی از تجهیزات فوق العاده قدرتمند باز شود. هنگامی که چندین کارت Vault در دسترس است ، می توانید انتخاب کنید کدام مورد را فعال کنید. این محتوا برای بازی به Borderlands 3 نیاز دارد و در Season Pass 2 گنجانده شده است. چه جدید او) • از مکانهای جدید در چندین سیاره برای بررسی مجموعه ای از قتلهای به ظاهر ماوراءالطبیعه دیدن کنید و به آوا کمک کنید تا پادکست Mysteriouslier خود را راه اندازی کند • از مجموعه محتوای پشت صحنه توسعه Borderlands 3 ، از جمله هنر مفهومی ، استوری بورد ، کلیپ ها و موارد دیگر لذت ببرید. • راه خود را از طریق سه کارت Vault با غارت و ابزار قدرتمند مجهز کنید! هزاران لوازم آرایشی اضافه شده از جمله سر و پوست جدید Vault Hunter ، پوست و خرده های سلاح ، احساسات زنده ، پوست دستگاه ECHO و تزئینات اتاق را جمع آوری کنید تا با افتخار در Sanctuary III نمایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme