Bungie برای پیوستن به PlayStation Studios

Home » Bungie برای پیوستن به PlayStation Studios

ارزش معامله 3.6 میلیارد دلار است، اما توسعه دهنده قصد دارد مستقل بماند

نوشته شده در

سونی اعلام کرده است که Bungie در قراردادی به ارزش 3.6 میلیارد دلار به گروه PlayStation Studios خواهد پیوست.

به طور منحصربفردی، این توافق بیان می کند که Bungie یک استودیو و ناشر مستقل و چند پلتفرمی باقی خواهد ماند.

در بیانیه ای، Bungie می گوید که قصد دارد به انتشار مستقل و توسعه خلاقانه بازی‌هایمان ادامه می‌دهیم. ما به ایجاد یک انجمن یکپارچه Bungie ادامه می‌دهیم. بازی‌های ما در جایی که جامعه ما هستند، در هر کجا که تصمیم بگیرند بازی کنند. با پشتیبانی سونی، فوری‌ترین تغییری که خواهید دید. تسریع در استخدام استعدادها در کل استودیو برای حمایت از چشم انداز جاه طلبانه ما است.”

من زمان زیادی را با تیم بزرگسالان Bungie گذرانده‌ام و واضح است که تجربه و مهارت‌های آن‌ها به شدت مکمل خودمان است. ما آماده استقبال و حمایت از Bungie در ادامه رشد خواهیم بود و من نمی‌توانم صبر کنم تا ببینید آینده این تیم باورنکردنی چه خواهد بود.” هرمن هالست، رئیس استودیو پلی استیشن گفت.

Bungie تاریخ پر حادثه ای داشته است. این شرکت در می 1991 تأسیس شد و در سال 2000 توسط مایکروسافت خریداری شد و پروژه آن Halo: Combat Evolved به عنوان یک عنوان راه اندازی برای کنسول ایکس باکس مایکروسافت تغییر کاربری داد. در 5 اکتبر 2007، Bungie اعلام کرد که از مایکروسافت جدا شده و به یک شرکت مستقل خصوصی تبدیل شده است، در حالی که مایکروسافت مالکیت امتیاز Halo را حفظ کرد. سپس بانجی در آوریل 2010 یک قرارداد انتشار ده ساله با Activision امضا کرد و فرنچایز Destiny را ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme