Call Of Duty: Black Ops Cold War Year 2 به‌روزرسانی نقشه WMD را به تأخیر می‌اندازد

Home » Call Of Duty: Black Ops Cold War Year 2 به‌روزرسانی نقشه WMD را به تأخیر می‌اندازد

اکتیویژن اخیراً اعلام کرده است که Call of Duty: Black Ops Cold War در 4 مارس محتوای سال دوم را با سلاح جدید، بسته لوازم آرایشی و بازگرداندن WMD دریافت می کند. نقشه WMD Treyarch که در اصل Black Ops 1 معرفی شد، برای Black Ops Cold War بازسازی شده است. با این حال، به نظر می رسد که بازیکنان باید قبل از بازگشت به این نقشه کلاسیک Black Ops 1 کمی بیشتر صبر کنند.

بازیکنان به سرعت متوجه شدند که نقشه WMD در انتشار محتوای Black Ops Cold War در سال 2 وجود ندارد و اکنون Treyarch اعلام کرده است که رسیدن نقشه به تاخیر افتاده است. توسعه‌دهنده در توییتی گفت: «ما باید انتشار نقشه WMD را تا به‌روزرسانی آینده به تعویق بیندازیم. “از شکیبایی شما متشکریم و برای اطلاعات بیشتر منتظر باشید.”

متأسفانه، هیچ تاریخی در مورد زمانی که بازیکنان می توانند انتظار ورود WMD را داشته باشند، مشخص نشده است، اما سلاح جدید بازی اکنون برای باز کردن قفل برای استفاده در Black Ops Cold War یا Warzone در دسترس است. این به‌روزرسانی سال دوم، تفنگ تهاجمی Vargo 52 را اضافه کرد که بازیکنان می‌توانند به‌صورت رایگان با چالش درون‌بازی آن را باز کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند طرح اولیه آرایشی Ferrofluid تفنگ تهاجمی جدید را به عنوان بخشی از بسته Tracer Pack: Ferro Fury Reactive Mastercraft فروشگاه خریداری کنند.

هیچ جزئیاتی برای به‌روزرسانی‌های سال دوم آینده اعلام نشده است، اما وبلاگ Activision نشان می‌دهد که محتوای بیشتری از راه خواهد رسید. علاوه بر این، بازیکنان قبل از اعلام رسمی Activision، نقشه جنگل Black Ops 1 را در فایل‌های بازی با WMD دیده‌اند.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme