Call of Duty: Vanguard آخر هفته های Alpha و Beta را دریافت می کند

Home » Call of Duty: Vanguard آخر هفته های Alpha و Beta را دریافت می کند

طرفداران می توانند تقویم بتاهای چند نفره آینده را علامت گذاری کنند

نوشته شده در

Sledgehammer Games و Activision چند آخر هفته آینده را اعلام کرده اند که در آن طرفداران می توانند Alpha و Beta تیرانداز آینده Call of Duty: Vanguard را بازی کنند.

از 27 آگوست ساعت 10 صبح PT تا 29 آگوست ساعت 10 صبح PT ، هر یک از مالکان پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قادر خواهند بود در Call of Duty: Vanguard PlayStation Alpha شرکت کنند ، که شامل یک حالت بازی جدید معروف به Champion Hill است. برای ثبت نام نیازی به ثبت نام یا پیش سفارش نیست.

در حالت Champion Hill ، دو نفره (2v2) یا سه نفره (3v3) در حین پخش آلفا ، در یک تورنمنت مرگبار دور رفت با سایر تیم ها رقابت می کنند. ماموریت شما این است که قبل از حذف کل تیم خود ، تعداد زندگی سایر تیم ها را به صفر برسانید. همه با همان Loadout شروع می کنند ، و در حالی که می تواند کشنده باشد ، جمع آوری Cash – که با جان دادن به دشمنان و جمع آوری قطره های پراکنده در نقشه به دست می آید – به شما امکان می دهد سلاح های شروع شده خود را ارتقا دهید و سلاح ها ، تجهیزات ، هدیه و Killstreaks جدید خریداری کنید. در طول دور خرید که بین دورهای مبارزه انجام می شود.

سپس ، پس از افشای چندنفره در سه شنبه 7 سپتامبر ، Open Beta در دو آخر هفته برگزار می شود. اولین مورد-10 سپتامبر تا 13 سپتامبر-برای دارندگان پلی استیشن است که بازی را پیش سفارش داده اند. آخر هفته دوم برای دارندگان پلی استیشن به طور کامل یک Open Beta محسوب می شود. برای دسترسی به دو روز اول بازی Beta (16 و 17 سپتامبر) ، قبل از اینکه بازی از روز شنبه 18 سپتامبر تا دوشنبه 20 سپتامبر ساعت 10 صبح به عنوان یک بتا باز برای همه پلتفرم ها مورد نیاز باشد ، باید بازی ها را از قبل سفارش دهند. PT

Call of Duty: Vanguard قرار است از 5 نوامبر 2021 برای پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس سری X | S ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود. تجربه جدید Call of Duty: Warzone اواخر امسال منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme