Call Of Duty: Vanguard – آیا WW2 می تواند بازگشتی داشته باشد؟

Home » Call Of Duty: Vanguard – آیا WW2 می تواند بازگشتی داشته باشد؟

Call Of Duty: Vanguard هنگام انتشار در 5 نوامبر ، بازیکنان را به جنگ جهانی دوم می برد و 20 نقشه فوق العاده ، یک مکان جدید Warzone و حالت مرموز Champion Hill را در خود جای می دهد. در این ویدئو ، آرون و ریچی در مورد اینکه آیا نگرانی اولیه آنها برای بازی دیگری از جنگ جهانی دوم پس از فاش شدن اولین توسعه دهنده تغییر کرده است صحبت می کنند.

Call Of Duty: Vanguard جدیدترین بازی Sledgehammer است و بازیکنان را به جنگ جهانی دوم می برد تا ایجاد نیروهای ویژه را تجربه کند. با وجود شایعات در مورد عجله ، بازی با 20 نقشه ، مکان جدید Warzone و حالت رقابتی Champion Hill راه اندازی می شود.

در این ویدئو ، ما در مورد اولین رویداد آشکار Vanguard صحبت می کنیم ، جایی که ما یک ماموریت مبارزاتی ، اجزای چند نفره و برخی از حالت های رقابتی آینده را دیدیم که هنوز نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. ریچی و آرون در مورد احساسات عمومی جامعه در مورد شرایط جنگ جهانی دوم بحث می کنند و اینکه آیا بعد از این افشاگری ذهنیت آنها تغییر کرده است یا خیر. برخی از نکات مهم شامل این واقعیت است که به نظر می رسد Vanguard روح بازی Modern Warfare 2019 را با تمرکز زیاد بر روی تفنگ ، تغییر اسلحه ، تبدیل مهمات و ضمیمه ها هدایت می کند. چندنفره شامل محیط های مخرب تری خواهد بود که تعداد زیادی گلوله سطح آنها را پاره کرده و با پیشرفت مسابقات چشم اندازها را باز می کند. Vanguard همچنین بر روی موتور Modern Warfare اجرا می شود ، به این معنی که یک انتقال روان بین بازی اصلی و Warzone انجام می شود.

Call Of Duty: Vanguard در 5 نوامبر در همه پلتفرم های اصلی منتشر می شود و در Warzone فاش می شود. ما منتظر نسخه بتا ، پیش نمایش چند نفره و اطلاعات بیشتر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme