Call of Duty Vanguard – همه آنچه می دانیم

Home » Call of Duty Vanguard – همه آنچه می دانیم

پس از بررسی رویداد پیش نمایش Call of Duty Vanguard ، (منتشر شدن در 5 نوامبر) ما اینجا هستیم تا همه چیز را درباره عنوان آینده Sledgehammer بدانیم. این شامل ظاهر و احساس محیط هایی است که روی موتور MW کار می کنند ، و همچنین آنچه می توانید برای کمپین ، حالت زامبی ها ، چند نفره انتظار داشته باشید.

با اعلام رسمی Call of Duty Vanguard ، GameSpot توانست یک رویداد دیجیتالی را با اطلاعات زیادی در مورد عنوان Call of Duty امسال بررسی کند. متأسفانه ، GameSpot قادر به ضبط ویدئو یا گیم پلی این رویداد نبود ، بنابراین این ویدئو بیشتر شامل فیلم ها و دارایی های ضبط شده از بازی های قبلی Call of Duty خواهد بود.

Call of Duty Vanguard در جنگ جهانی دوم تنظیم می شود اما هیچ ارتباطی با خط داستانی “جنگ جهانی دوم” 2017 ندارد. این فیلم داستان جدیدی را در مورد چهار سرباز متحد در سراسر جهان نشان می دهد ، که سرانجام در پایان جنگ جهانی دوم با هم همکاری می کنند. بازی بر روی نسخه به روز موتور Modern Warfare اجرا می شود و دارای حالت ها و روش های جدید و بازگشتی برای بازی است. حالت جدیدی که مورد بحث قرار گرفت “Battle Hill” بود- ترکیبی از حالت های سلطنتی نبرد و تیراندازی. زامبی ها با تولید توسط استودیوهای Treyarch باز می گردند و قصد دارند یک داستان اصلی مبدأ به حالت زامبی های جنگ سرد داشته باشند. در مورد چند نفره چیز زیادی ذکر نشده است ، اما برای زمان دیگری حتی یک نفر جداگانه اعلام شد. Call of Duty Vanguard در 5 نوامبر 2021 منتشر می شود.

همانطور که اخبار بیشتری در مورد Call of Duty Vanguard منتشر می شود ، برای اطلاع از آخرین پوشش ، از جمله تاریخ آزمایش آلفا و بتا ، تریلرها و موارد دیگر ، با GameSpot همراه باشید. GameSpot همچنین شما را از آخرین اطلاعات مربوط به دعوی جاری کالیفرنیا علیه Activision/Blizzard مطلع می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme