Call Of Duty: Warzone Patch Notes Preview شامل تغییرات سلاح و ضمیمه می باشد

Home » Call Of Duty: Warzone Patch Notes Preview شامل تغییرات سلاح و ضمیمه می باشد

Call of Duty: Warzone امروز ، 15 سپتامبر ، به روز رسانی بزرگی را دریافت می کند و تعدادی تغییر تعادل را برای سلاح ها و لوازم جانبی اضافه می کند.

توسعه دهنده Raven Software پیش نمایش یادداشت های وصله را در توییتر به اشتراک گذاشت. AK-47 از Black Ops Cold War ضربه اسلحه خود را تنظیم کرده است ، در حالی که FARA 83 حداکثر و حداقل مقدار خسارت را کاهش می دهد. Krig 6 با افزایش عقب نشینی جدید و کاهش مقادیر چندنفره گردن کمی خنثی می شود. QBZ-83 ، درعین حال ، میزان عقب نشینی خود را افزایش می دهد ، در حالی که در به روز رسانی ، میرایی عقب نشینی نیز اضافه شده است.

تغییرات در OTs 9 ، TEC-9 ، Light Machine Gun Alpha و Taktical Rifle Charlie نیز در حال انجام است. از نظر تغییرات پیوست ها ، سرعت آتش 18 اینچی سرعت آتش سوزی آن از 5 درصد به 6 درصد و تیتانیوم 17 اینچی از 7 درصد به 8 درصد افزایش یافته است. تغییرات در ضمیمه M16 نیز برنامه ریزی شده است.

در زیر می توانید خلاصه ای از تغییرات را مشاهده کنید ، از جمله توضیحات توسعه دهندگان Raven. هنگامی که این پست منتشر شد ، این پست را با یادداشت های وصله کامل به روز می کنیم.

در اخبار دیگر ، نقشه بزرگ Warzone در اقیانوس آرام در اواخر امسال و در زمان عرضه Call of Duty: Vanguard در ماه نوامبر راه اندازی می شود. در حالی که برای پخش نقشه Warzone Pacific باید مدتی دیگر منتظر بمانید ، چند نفره Vanguard فردا ، 16 سپتامبر ، وارد آخر هفته بتا بعدی خود می شود و این بار بازیکنان Xbox می توانند وارد بازی شوند.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme