Catlateral Damage: Remeowstered امروز به Xbox One و Xbox Series X | S وارد می شود

Home » Catlateral Damage: Remeowstered امروز به Xbox One و Xbox Series X | S وارد می شود

من کریس چونگ هستم ، مشاجره گربه و توسعه دهنده یک نفره در Manekoware. هیجان زده ام که بالاخره می آورم آسیب جانبی: مجدداً احیا شده است به Xbox One و Xbox Series X | S ، در دسترس برای پخش مستقیم! کلمات گربه ای به کنار ، بازسازی شده نسخه نهایی شبیه ساز گربه مخرب اول شخص مورد علاقه همه است ، جایی که شما به عنوان گربه خانگی بازی می کنید ، در خانه ها می دوید و تا آنجا که ممکن است وسایل زیادی را روی زمین می کوبید. اگر گربه دارید ، دقیقاً می دانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. این بازی تخیل گربه شما را نیز گسترش می دهد ، به شما این امکان را می دهد که هیچ چیزی را میو نکنید ، موش شکار کنید و در مکانهای منحصر به فرد مانند سوپر مارکت و موزه باعث هرج و مرج شوید.

یک شرح مختصر

من نمونه اولیه را ساختم خسارت جانبی در یک هفته گذشته در سال 2013 ، با الهام از گربه کودکی من ، نیپی. او همیشه خوب نبود ، خواه در حال بالا رفتن از پیشخوان آشپزخانه برای تحقیق در مورد غذای انسان بود و یا در حالی که ما در خانه نبودیم یک وان پر از گربه را بریزیم. پس از اینکه نمونه اولیه به طور آنلاین مورد توجه قرار گرفت ، ما یک کمپین موفق Kickstarter را اجرا کردیم ، نسخه 1.0 بازی را در سال 2015 راه اندازی کردیم ، سطوح جدیدی را اضافه کردیم و حتی پشتیبانی VR را به عنوان یک به روز رسانی رایگان در سال 2016 اضافه کردیم. سپس ، در سال 2018 ، من بازسازی را در نظر گرفتم. بازی برای رفع برخی از کاستی های بازی اصلی و آوردن آن به پلتفرم های جدید مانند Xbox. از این رو ، آسیب جانبی: مجدداً احیا شده است متولد شد

آسیب جانبی: مجدداً احیا شده است

بازیابی مجدد بازی

تخریب سبک قلب توسط یک بچه گربه ناز در قلب هر دو بازی قرار دارد. بازی اصلی دارای سطوح کاملاً ایجاد شده از روی روش ، گربه های قابل قفل شدن و صدها عکس از گربه های واقعی برای یافتن و جمع آوری بود. بازسازی شده همه این موارد را حفظ می کند ، اما شامل طراحی مجدد پیشرفت کامل برای باز کردن قفل سطوح جدید و سایر محتواها می شود. همچنین برخی ویژگی های جدید ، محتوای جدید و پیشرفت های کوچک زیادی در هر گوشه از بازی وجود دارد.

آسیب جانبی: مجدداً احیا شده است

یک یادداشت Purr-sonal

خسارت جانبی این یک بازی بسیار شخصی برای من است ، نه تنها در الهام گرفتن از آن ، بلکه به این دلیل که ما توانسته ایم حیوانات خانگی بازیکنان را از طریق عکس های آنها در بازی به یاد آوریم. اگر عاشق گربه هستید ، امیدوارم بازی را بررسی کرده و از آن لذت ببرید مانند بسیاری دیگر در چند سال گذشته!

Xbox Live

آسیب جانبی: مجدداً احیا شده است

Manekoware


2


14.99 دلار

11.99 دلار

Catlateral Damage: Remeowstered نسخه قطعی شبیه ساز گربه مخرب مورد علاقه شما است ، جایی که شما به عنوان یک گربه خانگی در حال قهر بازی می کنید و تمام کارهای سرگرم کننده ای را انجام می دهید که صاحب شما از آنها متنفر است! دنیا را از چشم گربه ببینید! در خانه بچرخید ، کتابهای مرتب و منظم را سرنگون کنید ، گلدانها را خرد کنید ، هیچ چیزی را میو نکنید ، پرده ها را پاره کنید ، در مکانهای مبهم چرت بزنید و موارد دیگر! اهداف را کامل کنید ، سطوح ایجاد شده رویه را کاوش کنید ، یا فقط در حالت سندباکس استراحت کنید تا گروهی از دوستان گربه و توانایی های خاص را باز کنید! Remeowstered از ابتدا بازسازی شد تا کت جدیدی براق به گیم پلی مخرب گربه سان اصلی بدهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme